یک فمن به معنی داشتن هرگز به سازش

در کالیفرنیا طرح به نظر می رسد در انتخابات اگر به اندازه کافی شهروندان ثبت نام دادخواست.کارت-جدول در مقابل یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 اردیبهشت 1399

در کالیفرنیا طرح به نظر می رسد در انتخابات اگر به اندازه کافی شهروندان ثبت نام دادخواست.

کارت-جدول در مقابل یک فروشگاه مواد غذایی که در آن کسانی که امضا به دست آمده است یک نگاه آشنا به کالیفرنیا. اجتماعی, فاصله, قوانین, اما در حال حاضر ناکرده در آینده نزدیک به اندازه کافی به یک فرد به درخواست او و یا امضای خود را. به عنوان یک نتیجه از آن است که بعید است که هر گونه طرح های جدید خواهد شد واجد شرایط برای رای گیری.

سه واجد شرایط قبل از اجتماعی-دورى قوانین. که یکی از کمترین ها در مجموع در سال است.

در مقایسه کالیفرنیا ابتکار پردازش قرار داده و 28 گزاره قبل از رای دهندگان در ماه نوامبر سال 1990 و 17 هر ماه ژوئن سال 1990 و نوامبر 2016.

این پیش بینی نشده وضعیت باعث ایجاد یک لحظه نادر برای قوه مقننه به استفاده از حق خود برای قرار دادن گزاره در یک رای گیری منظم بدون جمع آوری کلیه شهروندان امضا. پس از قوه مقننه است و قرار است برای تصویب قوانین خود به خود آنها محل گزاره در انتخابات تنها زمانی که آنها نیاز به انجام این کار.

که رخ می دهد زمانی که قوه مقننه پیشنهاد برای اصلاح کالیفرنیا اساسی است.

به جای اصلاح قانون اساسی در انتخابات از طریق قوه مقننه دو سوم از هر خانه قوه مقننه باید در رای دادن به انجام این کار. حزب دموکرات است 76.25 درصد از مونتاژ و 72.5 درصد از سنا.

بنابراین کالیفرنیا رهبران دموکرات نیاز به هیچ جمهوریخواه یا مستقل به جای اصلاحات قانون اساسی در انتخابات. به همان اندازه جمهوری خواه و یا مستقل اعضای قوه مقننه (وجود دارد یکی در رده دوم چاد Mayes از Yucca Valley) خواهد شد که هیچ شانسی برای قرار دادن خود در قانون اساسی اصلاحات رو به جلو است. قانون اساسی اصلاح فرایند در حال حاضر 100 درصد حزب دموکرات امر است.

انتخابات ماه نوامبر ارائه خواهد شد یک رای دهندگان در نظر گرفته به شدت به احتمال زیاد برای آمدن به رای به نمایندگی از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری و یک یا دو اصلاحات قانون اساسی که در آن دموکرات ها می تواند تمرکز توجه است.

هفت کالیفرنیا اصلاحات قانون اساسی باید به تصویب حداقل یک مجلس مقننه مورد نیاز 2/3 رای دادن.

این اصلاحات خواهد: 1) لغو همه پرسی نیاز به حمایت مالی دولت کم اجاره مسکن 2) اجازه می دهد تا یک وقت به نظر می رسد در میان نامزدها در انتخابات فراخوان (فکر می کنم از رنگ خاکستری دیویس که قادر به اجرای مقابل آرنولد شوارتزنگر و دیگر 134 انتخاب در سال 2003) 3) محدود کردن دانشگاه کالیفرنیا توانایی استخدام و قرارداد کارگران 4) اضافه کردن بودجه نظارت به گسترش قانونی تحلیلگر دفتر 5) کاهش سن رای دادن به 17, 6) اجازه می دهد تا 17 ساله را به رای دادن در انتخابات محلی خواهد شد اگر آنها 18 بعد از انتخابات و 7) بازگرداندن محکوم felons' حق رای پس از خروج از زندان است.

به طرز محسوسی از دست رفته در حال انجام اصلاحات در قانون اساسی نوشته شده توسط قانونگذاران جمهوری خواه به لغو anti-فرفره-اقتصاد قوانین است که تهدید Uber و Lyft به نیاز است که هیچ مالیات افزایش بدون تصویب رای دهندگان را به غیر حزبی قانونی تحلیلگر مسئولیت نوشتن صادق, خلاصه ای از طرح برای رای گیری. دومی قدرت است که در حال حاضر برگزار شد دادستان کل کالیفرنیا یک حزبی دفتر است که در سالهای اخیر نوشته شده رای گیری خلاصه و مغرضانه در برابر مالیات repeals و کارمند حقوق بازنشستگی اصلاحات.

من گمان می کنم هر یک از این جمهوری خواه حمایت اصلاحات قانون اساسی را تصویب اکثریت اگر مردم داده شد این شانس را به رای دادن به آنها. اما حامیان مالی خود را نمی توانید گذشته قوه مقننه است. از این رو آنها در حال سقوط به جمع آوری امضا و در حال حاضر متن این بدان معناست که آنها را شکست.

در عوض چه خواهد شد آن را به رای گیری دو یا سه نفر از این هفت نفر که دموکرات ها بیشتر به نفع: به احتمال زیاد از حد در UC را انقباض و گسترش رای دهندگان واجد شرایط شامل 17 ساله و felons در آزادی مشروط.

که در نتیجه توانمند سازی یک حزب برای کنترل دسترسی به, رای گیری برای اصلاحات قانون اساسی در ماه نوامبر. اگر حزب اکثریت را نگه نمی 2/3 از هر خانه مصالحه خواهد شد. یکی یا دو تا از این بیشتر محافظه کار اصلاحات قانون اساسی خواهد بود ارائه شده به مردم نیز هست و مردم می گیرید.

تام کمپل است که یک استاد حقوق و استاد اقتصاد در دانشگاه چپمن. او خدمت در ایالت کالیفرنیا در مجلس سنا و مجلس نمایندگان آمریکا. او همچنین مدیر امور مالی از کالیفرنیا. او چپ حزب جمهوری خواه در سال 2016 و در روند تشکیل یک حزب جدید در کالیفرنیا حس مشترک ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de