دریایی کشته و 2 مجروح 8 گم شده در آموزش, تصادف از OC ساحل

جستجو جریان بود صبح روز جمعه 31 جولای برای هشت تفنگداران دریایی ایالات متحده از دست رفته پس از یک کشنده آموزش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 مرداد 1399

جستجو جریان بود صبح روز جمعه 31 جولای برای هشت تفنگداران دریایی ایالات متحده از دست رفته پس از یک کشنده آموزش بدبختی در سواحل سان کلمنت جزیره است.

حادثه اتفاق افتاده در مورد 5:45 p. m. روز شنبه هنگامی که یک دوزیست-حمله به خودرو حامل 15 تفنگداران دریایی و نیروی دریایی ملوان شروع به گرفتن بر روی آب در طول یک تمرین آموزشی با توجه به ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی.

دریایی اختصاص داده شده به 15 واحد اعزامی تفنگداران دریایی مستقر در خارج از کمپ پندلتن گرفته شده بود به یک بیمارستان در لا جللا که در آن آنها درگذشت.

دو سرباز مجروح شدند, یک انتقادی پنج پرسنل نظامی نجات داده شدند و هشت نفر دیگر از دست رفته و برای جستجو توسط نیروی دریایی USS John Finn سه نیروی دریایی هلیکوپتر چند کوچکتر نیروی دریایی و یک U. s. Coast Guard کشتی و هلیکوپتر تفنگداران دریایی گفت.

سن کلمنت جزیره 55 مایل در وست اورنج کانتی اغلب admist در لایه دریایی و رقیق با آن شبح گاهی اوقات visibile از سرزمین اصلی است. جزیره کاتالینا است که 20 مایل به شمال آن است.

"ما عمیقا متاثر شده این حادثه غم انگیز" سرهنگ کریستوفر Bronzi واحد توییتی اوایل جمعه. "من می پرسند که شما نگه داشتن ما تفنگداران دریایی ملوانان و خانواده های آنان در نماز خود را به عنوان ما همچنان به جستجوی ما است."

نام دریایی که فوت شد اعلام نشده است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن