این طرح به تغییر نظارت برای پاسادنا پلیس; نه هر کس آن را دوست دارد

یک مدل جدید برای پلیس نظارت در پاسادنا خواهد راه خود را به شورای شهر برای رای روز دوشنبه, جولای 27, اما تصویب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 مرداد 1399

یک مدل جدید برای پلیس نظارت در پاسادنا خواهد راه خود را به شورای شهر برای رای روز دوشنبه, جولای 27, اما تصویب آن هر چیزی است اما تضمین شده اگر پنل از کجا آمد است نشانه ای.

در امنیت عمومی کمیته جلسه روز چهارشنبه تنها دو نفر از چهار عضو به نظر می رسد برای حمایت از این پیشنهاد فرمان — نویسندگان آن شهردار تری Tornek و کمیته صندلی عضو شورای جان کندی.

پیشنهاد لایحه ایجاد یک جدید پلیس نظارت کمیسیون متشکل از 15 غیر نظامی انتصاب. هشت نفر از کسانی که ملاقات می آمد از شهردار و شورای شهر هر یک از اعضای شورای انتخاب یک فرد برای این نقش است.

یکی دیگر از سه موقعیت خواهد بود منصوب شده توسط گروه های جامعه — به طور بالقوه محلی NAACP فصل یا پاسادنا روز کارگران' گروهی — در حالی که هر دو شهر مدیر و رئیس پلیس را تعیین یکی از اعضای هر کدام.

Tornek گفت: ساختار نیست و مجموعه ای در سنگ. اعضاء می تواند تعیین شده توسط دیگران اگر مردم راضی نیست با یک کمیسیون تا حد زیادی به سرپرستی مقامات شهرستان — چیزی بیش از یک دوجین سخنرانان برافراشته در برابر در نظرات. آنها استدلال اعضای کمیسیون می تواند با گرایش به عنوان نتیجه است.

این کمیسیون را توصیه به شورای شهر, شهرستان, مدیر دفتر و اداره پلیس با توجه به Tornek را ارائه موضوع و گزارش کارکنان. به طور خاص نقش آن خواهد بود:

  • به نظارت و دریافت گزارش در استخدام و آموزش.
  • به نظارت و انتشار آمار در استفاده از زور و همچنین شکایت علیه گروه و نتایج حاصل از آن شکایت.
  • به ارائه ورودی در سیاست تصمیم گیری قبل از آنها به تصویب رسید.
  • برای تولید در دسترس عموم گزارش سالانه.

هر عضو می تواند از طریق 30 ساعت آموزش و کمیسیون گزارش به شورا پیش از سال 2022 انتخابات در مورد پیشرفت های ممکن از جمله آنهایی است که می تواند قابل ملاحظه ای تغییر کمیسیون ساختار و ممکن است نیاز به رای دهندگان تصویب با توجه به گزارش کارکنان.

همزمان فرمان نیز به شهرستان manager قدرت برای ایجاد مستقل پلیس حسابرس که گزارش به دفتر خود. این موقعیت می تواند پر شود یا یک فرد یا یک شرکت که بررسی تحقیقات از همه استفاده از نیروی مرگبار و در بازداشت, مرگ و میر, تعیین اگر نمایش داده شد و کامل هدف و عادلانه کارکنان گزارش می گوید.

حسابرس نیز بررسی تحقیقات از پرسنل شکایت از تعصب مبتنی بر پلیس و پیشنهاد تغییرات و اضافات به اداره پلیس سیاست.

این گزارش را به کمیسیون اما در پایان تنها رئیس پلیس شهرستان و مدیر خواهد قدرت را به تصویب تغییر دهید.

مدل حمایت از رئیس پلیس جان پرز که گفت: در حالی که موضوع بسیار پیچیده است این مدل می تواند یک شروع برای "تکامل نظارت, بنابراین به عنوان برای پاسخگویی به نیازهای جامعه است.

"وجود دارد بیش از 18,000 سازمان های پلیس در کشور و کمتر از 200 از این سازمان هر نوع نظارت" پرز نوشت: در بیانیه ای. "من علنا اظهار داشت: من در حمایت از مدل ارائه شده توسط شهردار Tornek و Councilmember کندی. ضروری است (که) هر کس که کار مشترک برای رسیدن به این هدف است."

که خوب است اما...

این طرح نمی همسو با خواسته های چندین فعالان نوشت که به امنیت عمومی کمیته انتقاد پیشنهاد برای چه اعضا خواهد بود انتخاب شده و پرسش یکپارچگی حسابرس مستقل که به گزارش شهر manager.

اکثر نظرات این خواست کمیته به حرکت به جلو با این پیشنهاد.

هنوز, آن ندارد, حمایت از معاون شهردار Tyron همپتون که در کنار کندی بود طرفدار رئیس جدید پلیس نظارت مدل — اما نه یکی و پشتیبانی توسط کندی و Tornek در حال حاضر.

"پیشنهاد خود را واقعا یک سیلی به همه کسانی که با ارسال یک ایمیل و یک سیلی به هر کسی که گفت: آنها می خواهند واقعی مسئوليت" همپتون گفت. "به من اجازه صحبت به شما به عنوان تشکیل دهنده: این است آنچه ما تماس بگیرید رک و پوست کنده b.s."

همپتون گفت: این کمیسیون نخواهد بود "هر گونه مختلف از امنیت عمومی کمیته" بیشتر با این استدلال که چون حسابرس به شهر گزارش مدیر "وجود ندارد و استقلال وجود دارد."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

او گفت: فعالان,' دیدن شهر manager متصل به این طرح و آنها بلافاصله بی اعتمادی آن را به دلیل "آنها دولت است."

در زمان مبادلات کندی و Tornek هر دو در دفاع از این پیشنهاد با شور و نشاط.

"از روزی که من عضو شورای شهر با مهم مخالفت من در مورد بحث آورده و به جلو کل موضوع از پلیس های اضافی پاسخگویی غیر نظامی مسئوليت" کندی گفت او ناموفق بود برای سال ها در جذب همکاران خود را' پشتیبانی می کند.

آن را به خوبی خواهد بود برای استفاده از یک مدل واقعا مستقل نظارت بدن کندی گفت: آن را به سادگی غیر ممکن است با توجه به ساختار شهر منشور زیرا بدن است که منصوب شورای شهر ندارد اختیارات قانونی بیش از شهرستان کارکنان از جمله افسران پلیس.

در حال تغییر است که نیاز به اندازه گیری رای گیری تایید شده توسط رای دهندگان و آخرین مهلت برای ارسال این رای گیری اندازه گیری هفته دور. منشور اصلاحات بیشتر یک موضوع پیچیده است که نیاز به زمان بیشتری Tornek گفت.

فراتر از آن برای کندی مهم ترین بخش در حال آمدن است تا با یک پیشنهاد است که می تواند با تصویب شورای شهر است. این چیزی است که او بر این باور بودند اینجا.

"امشب من می خواهم بگویم به کسانی که خوشحال نیست با آنچه که ما با آن یک مدل است که ما می توانید استفاده کنید برای دریافت ما به مکانی بهتر" کندی گفت. "این یک پایان دادن به محل است. این یک محل شروع از آنجا که ما هیچ مدل موثر در حال حاضر."

'ما در یک فصل سیاسی'

در حال حاضر این شهر امنیت عمومی کمیته دسته جزئی ترین اداره پلیس مسائل. بیشتر حوادث جدی مانند بحث تیراندازی ممکن است به افزایش سطح کامل شورای شهر.

هر دو بدن می توانید بپرسید شهرستان مدیر و یا رئیس پلیس به نظم و انضباط یک کارمند است اما نه این شورا و نه کمیته است هر سازمان بر کارکنان خود را.

اگر این تازه مدل ارائه شده می گذرد این شورا در روز دوشنبه که مشخص نیست چه طرح وظایف ممکن است هنگامی که هر دو یک کمیته ایمنی و پلیس نظارت کمیسیون.

آن چیزی است که عضو شورای استیو مدیسون پرچم در این جلسه با بیان برخی از شک و تردید برای پیشنهاد. او مطمئن بود که اگر آنها می تواند از نظر قانونی صندلی و نصب یک بدن از مقامات غیرمنتخب هر چند این طرح تا به حال فرموله شده و تایید از طریق دادستان شهرستان ،

او همچنین در مورد سوال اگر افسران را به اندازه کافی زمان برای حضور در دو جلسه در یک هفته.

این یک موضوع پیچیده است, Madison گفت: "این چیزی است که ما باید بیش از ما اسکی در." او گفت که حمایت از حرکت این بحث به شورای شهر اما نمی متعهد به حمایت از این اقدام آمده است دوشنبه.

مدیسون با اشاره به چگونه به سرعت این پیشنهاد فرموله شد و تعجب اگر وجود انگیزه های سیاسی پشت آن است.

"بیایید پرده," او گفت:. "ما در یک فصل سیاسی. شهردار در انتخابات" در برابر همکار عضو شورای ویکتور گردو.

مدیسون گفت که او "نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم اگر من نشسته بود (شهردار) صندلی" که او ممکن است این موضوع نگاه و قصد استفاده از آن را به صورت سیاسی به دست آورید. این پیشنهاد باعث مقاومت مواجه از شهردار.

"تنها تعهد من این است که ما نمی خواهد" حرکت به آرامی با آن Tornek گفت: "که ما سعی خواهد کرد برای تشخیص فوق العاده ای زمین تورم و مقابله با آن را به سرعت."

هنوز Tornek توافق با یکی از مدیسون انتقادات و سوال چه خواهد تبدیل به ایمنی عمومی کمیته اگر این برنامه جلو رفت.

زمانی که آن را آمد به همتون به انتقادات شهردار تر بود قاطعانه در مورد دفاع از این طرح او با همكاري کندی.

"این مهم است اصلاحات. آن را faux اصلاحات. و دلیل آن را نه فقط یک recodification عمومی کمیته ایمنی (است) آن را می سازد تلاش برای به حداقل تعامل با جامعه قابل توجهی راه" Tornek گفت.

او در دفاع از شهر دیگر کمیسیون گفت: آنها خوب کار می کنند و مورد تحسین قرار گرفته در این شهرستان در حال حاضر حسابرس برای کار در زیر شهر دفتر مدیر.

این شهر حسابرس در طول تاریخ تولید شده بی طرفانه و مستقل کار می کنند — برخی از مهم این شهر است که پرچم مسائل واقعی مانند اخیر با مشکلات این شهر petty cash, سیاست Tornek گفت.

هنوز شهردار اذعان کرد وجود دارد "بزرگ بدن از نظر که فکر می کند این رفتن نیست تقریبا به اندازه کافی است" اما "این تا آنجا که من مایل به رفتن است."

که نا امید کننده بود برای همتون که در ادامه به راه آهن در برابر پیشنهاد و حاضر به رای دادن به آن پرهیز حتی به عنوان Madison Tornek و کندی رأی آن را به شورای شهر.

"من می خواهم شما را به درک کنند که این به مراتب برای من" همپتون افزود عمومی و پلیس آزار و اذیت او را برای اینکه یک مرد سیاه و سفید هنگامی که او می رود برای اجرا و یا یک درایو. "پنج سال پیش این پیشنهاد مردم برای خواسته. این پیشنهاد مردم به پشتیبانی از امروز."

همپتون گفت: او می خواست برای دیدن این شهر را منشور اصلاح اجازه می دهد تا برای آنچه که او به نام واقعا مستقل کمیسیون و حسابرس که می تواند انجام بیش از فقط توصیه به شورای شهر و اداره پلیس

همکاران او بودند حاضر به مقابله با این مشکل به ویژه Tornek که استدلال کرد که منشور اصلاحات بسیار موضوع پیچیده است. اما اگر همپتون می خواستم به آن را در آورد و یک پیشنهاد به شورای شهر Tornek گفت که برنامه بحث.

به طور مشابه, کندی سوال که آیا چنین پیشنهادی را تصویب شورای شهر است.

هر دو کندی و Tornek تاکید منشور اصلاحات می تواند پنجه در 2022 انتخابات پس از آنها دیده می شود از نقاط قوت و ضعف در حال حاضر پیشنهاد کمیسیون. به همین دلیل فرمان خواستار بررسی این کمیسیون پیش از آن انتخابات گفتند.

"من می گویند به جامعه و کسانی که به درستی برای درخواست نظارت بیشتر: کار با ما" کندی گفت. "حامی برای چه شهردار و من با هم قرار دارند — نه به عنوان یک دوره اما به عنوان یک کاما دانستن است که بیشتر به دنبال خواهد داشت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب