بزرگ غرب مربیان: اگر CSUN را لامینه دایان می شود پیش نویس توسط NBA آن یک مزیت به کنفرانس

UC Irvine and Cal State فولرتون هر دو دارای چهار خروجی ارشد بازیکنان بسکتبال آنها انتظار بازی حرفه ای. اما شانس هر یک از آنها را گرفته در NBA ژوئن پیش نویس به هیچ باریک است.

اما لامینه دایان از CSUN کند که یک جامد فرصتی برای تدوین و ایروین مربی اهل روسیه ترنر و فولرتون مربی Dedrique تیلور معتقدند که خوب است برای یک کنفرانس غرب است که تا به حال فقط سه بازیکن پیش نویس این هزاره با توجه به وب سایت basketball.realgm.com.

سیم افشانده از کال فولرتون دولت تدوین شد شماره 47 به طور کلی در سال 2004 اورلاندو جانسون از UC Santa Barbara گرفته شد 36th در سال 2012 و جیمز انیس عمومی دولت رفت 50th در سال 2013. همه گرفته شد در دور دوم.

شده اند وجود دارد تنها دو دور در NBA پیش نویس از سال 1989 به معنی مجموع 60 میدارد این روز است. پس بزرگ است که از اواسط کنفرانس بزرگ که یک دلیل بزرگ چرا از آن به ندرت به یک بازیکن پیش نویس.

هیچ تضمینی وجود ندارد 6-پا-7 دایان خواهد بود که نادر اما این فرصت را به نظر می رسد وجود دارد برای دو بار کنفرانس بازیکن که این فصل به طور متوسط 25.6 امتیاز و 10.2 ریباند. او قرمز-پیراهن دوم در 2019-20 و اعلام کرده است برای پیش نویس است.

اگر آن اتفاق می افتد آن است که در واقع یک مزیت به غرب است.

“من فکر می کنم این کمک می کند تا مقدار زیادی” تیلور در روز جمعه گفت. “من فکر می کنم آن می گوید: اگر شما به اندازه کافی خوب NBA را پیدا خواهد کرد شما صرف نظر از کنفرانس. همچنین من فکر می کنم آن را می گوید که بزرگ غرب است که به اندازه کافی خوب کنفرانس قادر به تولید یک بازیکن NBA.

“لامینه من فکر می کنم یک مثال کامل است. سیم, ایجاد, من فکر می کنم یک مثال دیگر است. جیمز انیس.”

ایجاد یک 6-پا-پست 10 بازی 76 بازی برای تورنتو از 2004-07. جانسون همچنین ترکیب 103 بازی برای چهار تیم NBA از 2012-16. انیس از اورلاندو سحر و جادو در حال حاضر در پنجم NBA فصل است. او همچنین 339 بازی در هفت NBA شهرستانها با 95 شروع می شود.

تیلور رندانه این امر می تواند یک ایده خوب برای دایان به نگاه انیس به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به ماندن در NBA اگر او می شود وجود دارد.

“شما یک مرد مانند جیمز انیس که یک کارگر” تیلور گفت. “او به اندازه کافی استعداد اما او ساخته شده خود را هرزه بودن یک کارگر و تبدیل خود را به نوعی از یک کارگر ماهر فقط به خاطر اخلاق کار خود را و آنچه که او تبدیل شده است در NBA.

“او ساخته شده خود را هرزه که از راه و من انتظار می رود که اگر لامینه قصد دارد در حفظ یک کار حرفه ای در NBA او نیاز به انجام چیزی مشابه به همین.”

ترنر موافق این یک معامله بزرگ است هر وقت بزرگ غرب بازیکن گرفته شده است در NBA پیش نویس است.

“هیچ سوال آن می تواند کمک به لیگ اگر او پیش نویس” او گفت: از دایان که به طور متوسط 24.2 امتیاز و 11.2 ریباند به عنوان یک دانشجوی سال اول. “هر زمان وجود دارد برای به رسمیت شناختن یک بازیکن در هر لیگ و مانند آن مثبت است.”

ترنر سریع به یاد داشته باشید که وجود دارد نیز بزرگ غرب بازیکنان آن را به NBA بدون گرفتن پیش نویس مانند کال پلی آلوم دیوید Nwaba از بروکلین نتز که در چهارم NBA فصل است.

مرتبط با: لامینه دایان امیدوار است گام بعدی این است که NBA

ترنر بالا در دایان چشم انداز برای یک حرفه ای NBA.

“من خوشحال هستم که برای بچه” ترنر گفت. “او فوق العاده بود برای دو سال در این لیگ و بالا قرار گرفتن در معرض از لیگ با اعداد باور نکردنی است که او تولید و او نیز بالا تیم خود را به پیروزی در برابر تیم من در آخرین بازی سال گذشته پس من احترام زیادی برای او و آن را نمی خواهد من در همه جای تعجب اگر او می شود یک مولد NBA بازیکن برای مدت زمان طولانی است.”

تبدیل طرفدار

به جلو جکسون رو از Cal State فولرتون در حال حاضر به امضا قرارداد به بازی حرفه ای در فرانسه. تیلور گفت که او انتظار دارد که نگهبانان براندون Kamga و آستن Awosika و همچنین به جلو Davon کلر نیز به نوبه خود نرم افزار.

ترنر گفت که او انتظار دارد به جلو تامی رادرفورد و جان ادگار جونیور و نگهبانان Eyassu Worku و اوان لئونارد را به پیوستن به صفوف حرفه ای نیز هست.

NBA ندارد G-لیگ خود را جزئی-لیگ. و وجود دارد هیچ کمبود نرم افزار لیگ های خارج از کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>