نگاه جهان است. فارغ التحصیل ارشد خانم ژول, 67, فقط گرفتن آغاز شده

"من احساس یک مادر و مادر بزرگ در بسیاری از کلاس ها گفت:" ژول پاتریس معنی 67 "و شما می توانید چشمان خود را در "

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399
Jules Means, 67, graduated from UC Berkeley this semester and says her younger classmates kept her young, and she helped them, too.

"من احساس یک مادر و مادر بزرگ در بسیاری از کلاس ها گفت:" ژول پاتریس معنی 67 "و شما می توانید چشمان خود را در "وای او واقعا در تلاش برای کمک به ما. ... من احساس نزدیکی نه فقط به برکلی اما برای افراد جوان وجود دارد. و شما از آنها یاد بگیرند و آن را نگه می دارد شما جوان است." (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

حتی نمی فکر می کنم از تماس با او و ژول. این خانم ژول به عنوان جامعه شناسی مدرس اندی بارلو آموخته اولین بار او خطاب نمود ژول پاتریس معنی سپس در سن 66 در آغاز کجروی و کنترل اجتماعی یک دوره تدریس این ترم.

"اگر چه او جوان تر از من," او گفت: "او اصلاح کرد به من و گفت:" من می خواهم همه را به با من تماس خانم ژول در به رسمیت شناختن نقش من با دانشجویان در این دانشگاه.' من هرگز نام او هیچ چیز به جز خانم ژول پس."

احترام خواستار به معنی در حال حاضر 67 و یک فارغ التحصیل ارشد در دانشگاه برکلی است که نه تنها با کمال میل داده شده توسط کسانی که او را ملاقات آن را به دست آورده است. او تا به حال یک عمر از چالش ها — از داشتن یک نوزاد در دبیرستان به درد و رنج عمده سکته مغزی در سن 60 سالگی — که تنها او را قوی تر و بهتر مجهز "به آنچه که کتاب مقدس به ما می گوید: به عشق همسایه خود را به عنوان بسیار به عنوان شما خودتان را دوست دارم," او گفت:. "این که چگونه من زندگی من زندگی می کنند."

Jules Means ordered announcements for graduation, but then it was postponed.

ژول پاتریس به معنی امیدوار است که شروع شده است موکول به زمان بعد برگزار شد و در فرد در برکلی است. او دستور داد اطلاعیه ها در حال حاضر منسوخ شده اما می گوید او را دوباره مرتب کردن آنها را زمانی که صدراعظم اعلام تاریخ جدید. (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

نیز وجود دارد یک مانع او هنوز در تلاش برای پاک کردن: از دست دادن این ماه مراسم فارغ التحصیلی که باعث افتخار شیک, great-grandmother و جامعه شناسی عمده ای که دریافت همه است و یکی از B+ در حالی که در برکلی به پاره کردن. قبل از COVID-19 همه گیر او می گوید: او می خواهم برای پرداخت "بسیار گران قیمت" اطلاعیه فارغ التحصیلی و عکس هایی از خودش را در کلاه و لباس شب. آنها در حال حاضر به نشستن در پشته داخل آستین پلاستیک در جدول اتاق ناهار خوری در برنتوود.

"من دعوت نامه می گویند مارس 16 و آنها بسیار زیبا," او گفت:. "من فکر کردم در مورد قرار دادن یک برچسب روی آنها را با تاریخ و محل, اما من باور نمی کنم آن را نگاه حرفه ای است. من در حال حاضر به خرید مجدد از همه کسانی که دعوت هنگامی که ما دریافت جدید تاریخ فارغ التحصیلی."

اما به معنی این است که تشویق صدراعظم کارول مسیح که نام خانوادگی به معنی گفت که او عمدا مدعی بود نام دیگری برای عیسی "از آنجا که او مرا به یاد عیسی ... او واقعا فرد خوب است و فکر بالا میاره." او گفت: مسیح نوع به اندازه کافی به بررسی 2020 فارغ التحصیلان در مورد ترجیح خود را به صورت مجازی شروع و یا یک فرد در یک تاریخ بعد و به آنها گفت, "اگر کسی سزاوار فارغ التحصیلی آن را به شما."

"زمانی که نام من به نام" گفت: به این معنی که قطعا نمی خواهید یک رویداد آنلاین "من راه رفتن را در سراسر مرحله با نهایت لطف و احساس است که من انجام اهداف من در یکی از دانشگاه های معتبر ترین در جهان است. و من هنوز تمام نشده. من برنامه ریزی برای استفاده از گرادیان مدرسه در کال به کسب کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی درجه. آن را هرگز خیلی دیر شده برای رسیدن به آرزوهای خود را در زندگی است."

Jules Means was the one woman from your childhood that you could count on to enrich your life, said Tomie Lenear Jr. at the Student Parent Center.

"خانم ژول است, مادر, مادر بزرگ, بالغ خاله یا یکی از آنها از دوران کودکی خود را که شما همیشه می تواند به غنی سازی زندگی خود را در کوچک اما شیرین تعاملات هر بار که شما با دیدن او گفت:" Tomie Lenear جونیور هماهنگ کننده برنامه در دانش آموز پدر و مادر ، (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

سکس با مادر, نوشتن با مداد

در حال رشد در سن فرانسیسکو Richmond منطقه یک بلوک از ساحل اقیانوس معنی است که تا به حال اقامت در خانه مادر یک باربر لنگرگاه بندر پدر که با موفقیت خریداری و بازسازی شده و به فروش می رسد خانه های قدیمی چهار خواهر و کامل نمرات. اما در مدرسه زندگی نیست بنابراین ایده آل است.

در اواخر دهه 1950 و اوایل 60s در لافایت ابتدایی در شهرستان بیرونی ریچموند محله "من به نام هر نام کتاب: تار نوزاد, نوک پستان, احمق, دیوانه گفت:" معنی می دهد. "من به خانه رفتم و به مادرم گفت که" من آرزو می کنم من سفید بود. من نمی خواهم به negro,' بود که یک کلمه ما استفاده می شود که در مدت زمان.

"'چرا ؟' مادر من پرسید. به او گفتم: "من پذیرفته نیست. آنها بدرفتاری من آمار من و با من تماس وحشتناک نام.' 'شما زیبا زیبا سیاه پوست دختر بچه گفت: مادر من است. نام او را Marion ابریشم و او تا به حال شناختهام و اخلاق کاری قوی. "من می خواهم شما را برای همیشه نگه دارید سر خود را بالا است.' از آن روز که آنچه که من انجام داد. گفت: "من برای نوشتن برنامه های من با مداد, اما خدا را پاک کن."

بعد در دبیرستان که eraser رو مشغول است. برای اولین بار یک دختر به معنی تضعیف یک شماره تلفن به او می گوید که آن را به معنی " پدر بیولوژیکی و آن بود. در ساعت 16 به معنی نقل مکان کرد و با او نوظهور پدر بتن ماسون مشتاق به دانستن او و همسر و فرزندان خود را. اما هنگامی که به معنی باردار شدم در 17 او گفت: او را به بازگشت به مادرش.

در عوض به معنی بسته بندی شده است برای دوست پسر او را در خانه. مادرش او را دعوت به ماندن اما اگر آن را به توان در دراز مدت او گفت: بچه آنها باید در ازدواج; آنها فقط می خواهم به تاریخ چند ماه.

Jules Means' idols are Michelle Obama and Martin Luther King Jr.

در ژول پاتریس معنی " میز قهوه در برنتوود نشسته UC برکلی نوت بوک و مجلات که برجسته دو بت میشل اوباما و مارتین لوتر کینگ جونیور (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

"این یک چیز شرم آور حداقل برای خانواده ما به یک کودک خارج از زناشویی" گفت: به این معنی است. "من پنهان بارداری واقعا خوب عینک بزرگ, لباس, چرا که من نمی خواهم مردم را به صحبت بد در مورد من. من احساس من تا به حال به ازدواج را در سالن شهر قبل از نوزاد متولد شد بنابراین هیچ کس نمی خواهد هر چیزی می گویند."

به این معنی که می خواهم رویای تبدیل شدن به یک سان فرانسیسکو شهردار قرار داده و دور امید به کالج "حتی اگر من یک دانش آموز خوب یک راست یک دانشجو," او گفت:. "من احساس زندگی من بود و وحشتناک است که من می خواهم در رفاه و قادر به مراقبت از کودک."

اما به معنی استقامت. او به پایان رسید دبیرستان در سال 1971 همان سال پسرش متولد شد. او جوان شوهر و مادر جان, ترک, زن و شوهر $4,000 از سیاست بیمه عمر "به اندازه کافی برای پرداخت اول و آخر ماه اجاره بها خود ما آپارتمان و اتومبیل های قدیمی," او گفت:.

ازدواج نکشید, اما, امتناع رفاه — "I was able-bodied" به معنی توضیح داد — او دو شغل کوه در می رم همبرگر و مراقبت از یک زن مسن. سپس او تا به حال یک اتفاقی چت در یک اتوبوس شهری با دختر دکتر لئون Kaufman, یک, پس از UCSF فیزیک استاد که نیاز به یک دستیار برای رادیولوژی تصویربرداری آزمایشگاه آزمایش.

"آیا شما ترس از موش و موش ؟" زن پرسید: معنی. "من گفت:," اوه خدای من " و من فشار خون بالا رفت و گفت:" معنی می دهد. اما این کار پرداخت 400 دلار در ماه و به معنی استخدام شد و سکته مغزی شانس است که با او کار تمام وقت اجازه مادر جوان در یک آپارتمان کوچک خود را به پرداخت صورتحساب خود را در حالی که بالا بردن پسرش.

Jules Means was intimidated when she first got to Berkeley, but her niece encouraged her.

"هنگامی که من کردم (به برکلی) را گرفته بود و من مانند یک گوزن در چراغهای جلو. به من گفت: (خواهر زاده) Elletra " من نمی خواهید به قادر به انجام این کار است.' من استفاده می شود برای بودن در یک دانشگاه خیلی بزرگ با تمام کسانی که در ساختمان ها و مردم در حال اجرا به کلاس. و او گفت:, " شما می توانید این کار را انجام خاله ژول. شما اولین کسی باشید که در خانواده ما برای حضور در برکلی کالیفرنیا و برکلی تنها می پذیرد بهترین از بهترین. شما نمی توانید در اشتباه است. در آن وجود دارد بروید و آن را 100 ٪ است.'" (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

غلبه بر دو سکته مغزی و از دست رفته نقطه

یعنی تا به حال سکته مغزی از نوع دیگری در سال 2010 و دوباره در سال 2014. سپس او مادر چهار پسر متاهل به شوهر دوم که سال گذشته درگذشت و کار به عنوان یک دستیار اجرایی در Ernst & Young که در آن او به ارزش های کامپیوتری و گرافیکی, ارائه, صدای تیز و تند. دوره نقاهت بعد از دومین سکته مغزی شد یک راه طولانی.

"آن را در سمت راست من اما آن را تحت تاثیر تمام سمت چپ" او گفت:. "من نمی تواند راه برود, من می توانم با استفاده از بازوی من چهره من تا به حال کاهش یافته است. من ماندم در ناتوانی برای سه ماه و راه رفتن را آموخت اما من تا به حال یک لنگی. آیا می دانید که چگونه یک فرد افسرده می تواند پس از یک سکته مغزی ؟ من احساس تقریبا خودکشی."

هنوز به معنی مصمم به "را به صورت عادی و من در هر صورت با ورزش شناخته شده است. من قرائت یک شعر, 'خطبه های روزانه تا زمانی که من می تواند به دست آوردن تحرک در صورت من و من و من دعا," او گفت:. "و من می خواستم برای به دست آوردن بستر من, بنابراین من به خودم گفتم" شما هرگز به کالج رفت. این فرصت را برای رفتن وجود دارد.'"

در نهایت او در خیابان راه می رفت و به لس Medanos کالج, قصد ثبت نام برای یک کلاس یوگا به تقویت عضلات خود را. اما $3, جامعه, دانشگاه, دوره, فروشگاه, گیر افتاد چشم او و wowed با ارائه او گفت: "من در زمان یک سخنرانی در کلاس و از آنجا رفت" و او رفت دور.

Jules Means almost didn't get accepted to Berkeley because the campus didn't correctly type her email address.

زمانی که ژول به معنی فرستاده شده برنامه خود را به برکلی "من تقریبا یک حمله قلبی," او گفت:. "عسل این است آنچه که من باید به شما بگویم: ... من هرگز دریافت پذیرش از برکلی است." هنگامی که او رفت و به دانشگاه بپرسید که چرا به این معنی آموخته است که او می خواهم پذیرفته شده است اما یک نقطه بین نام و نام خانوادگی سمت چپ شده بود از او آدرس ایمیل و اخبار هرگز وارد شده است. (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

در سال 2017, به معنی به دست آورده نه یک مدرک کاردانی, اما پنج — در روانشناسی رفتاری, علوم اجتماعی, علوم, دولت, عدالت و هنر و علوم انسانی. و تمام نمرات او از هر دو لوس Medanos و دیابلو دره کالج ها بودند ،

پس از آن او می خواهم تصمیم به انتقال به دانشگاه برکلی UCLA یا UC Davis با برکلی به عنوان اولین انتخاب. اما او برداشت UC Davis زمانی که پذیرش از برکلی موفق به تحقق. برکلی به او داده بود مشروط پذیرش در انتظار دریافت آن از کالج نمرات, اما پس از آن رفت و به طرز عجیبی سکوت.

"این (کالج) را ارسال رونوشت به برکلی و من واقعا می خواستم برای حضور در, بنابراین من گفت: خواهر زاده من Elletra پاتریس Meeks به رانندگی من وجود دارد," او گفت:. "بانویی در دفتر پذیرش به من گفت" خانوم اگر شما نمی پذیرفته شده دریافت کنید شما فقط می توانید درخواست در یک زمان دیگر.' اما من نشان داد من پذیرش مشروط و آدرس ایمیل من است."

به معنی بدست کرده بود در بعد از همه: این آدرس ایمیل برکلی تا به حال مورد استفاده برای رله پذیرش او تا به حال از دست رفته یک نقطه بین نام اولین و آخرین و اخبار هرگز وارد شده است. هنگامی که او به خانه آن را در صندوق پستی خود در نهایت ارسال آن به ایمیل آدرس سمت راست همراه با انفجار آنلاین شیرینی.

"این تقریبا مثل این است که پذیرفته شده به بهشت" او گفت:. "این راهی است که من در آن نگاه کرد."

Jules Means was helpful to sociology lecturer Andy Barstow because she deepened the classroom experience.

جامعه شناسی و مدرس دانشگاه اندی بارلو گفت: او مدیون ژول پاتریس به معنی "یک بدهی قدردانی برای تعمیق درک من از قدرتمند حقایق است که می تواند آموخته شده در کلاس درس به خصوص اگر ما اجازه دهید ما بیشتر به حاشیه رانده شده دانش آموزان صحبت می کنند. من می دانم که من صحبت می کنند برای کل کلاس وقتی که من می گویند ما به تو افتخار خانم ژول و همه او انجام شده چرا که دستاوردهای او برداشته همه ما است." (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

Glammed up و down-to-earth

در کنار او برکلی همکلاسی معنی گفت که او احساس "مانند یک مادر و مادر بزرگ." هنگامی که یکی از گروه های مطالعه می خواست و از او خواست تا همراه و "turn it up," او گفت: "من به آنها گفتم" با تشکر از شما اما من قصد دارم به نوبه خود آن را قبل از من به رختخواب بروید.'"

"خانم ژول است, مادر, مادر بزرگ, بالغ خاله یا که یکی از آنها از دوران کودکی خود را که شما همیشه می تواند به غنی سازی زندگی خود را در کوچک اما شیرین تعاملات هر بار که شما را دیدم او گفت:" Tomie Lenear جونیور هماهنگ کننده برنامه در برکلی دانشجویی پدر و مادر ، "او احترام بسیاری از شرایط زندگی ما تا زمانی که ما مشکل هستند ادراک به او."

در یک جامعه شناسی سخنرانی در طول ترم پاییز سال 2019 به معنی گفت: انتقال دانشجو از نشستن در کنار او به طور ناگهانی استراحت سر خود را در معنی " شانه. "من گفت:" تو خوبي؟'" گفت: معنی "و او گفت:" من می توانم این کار را نمی کنه و راه می رفت خارج از کلاس و در سمت چپ کیف و کتاب. که من پیدا کردم او در حمام است."

که دانشجو بود Avalon Ansara که گفت به معنی "نه تنها آرامش من, او رفت به معلم و تلاش برای حمایت از من."

"او قطعا یک مادر پرنیان به او بسیار پایین به زمین گفت:" Ansara با وجود چگونه "نیروی کامل glammed up" به معنی لباس پوشیدن و برای کلاس ارائه. "با تشکر برای من همه این ترم. من تو را دیدم بسیاری از تاریکی در برکلی چون من گذار از جامعه کالج بسیار سخت بود اما او به ارمغان آورد به زندگی برای من چه معتبر فرصت آن است که به اینجا. ... او باعث شد من به عشق یادگیری است."

او افزود که به این معنی نیست کلمات گوشت چرخ کرده. "شما نمی توانید خنگ اشتباهات در اطراف او گفت:" Ansara بود که هشدار میدهد: "دوست پسر خوب هستند اما نمرات می تواند منجر شما به یک جای بهتر."

Jules Means had certificates of appreciation made for those who helped her achieve her dream of attending Berkeley.

برای تشکر از افرادی که به او کمک کرد تا رسیدن به رویای خود را از حضور و فارغ التحصیلی از برکلی ژول پاتریس معنی بود گواهی قدردانی ساخته شده است که او را در حال حاضر به طرفداران او. آنها عبارتند از: دانیل Cabral, یک وکیل منطقه در شهرستان کنترا کوستا ایالت و Nisha, گریسون ارشد توانبخشی حرفه ای مشاور برای دولت است. (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

هنگامی که یکی دیگر از دانشجویان گفت: "خانم ژول شما همیشه مطالعه. C را دریافت درجه در برکلی شما می دانید" به معنای گفت: او دریغ نکنید برای گفتن "بانوی جوان, یک روز من قصد دارم به درخواست برای یک کار در مقابل شما و این شرکت هستند درخواست ریز نمرات. اگر من تمام است و شما باید C را که آیا شما فکر می کنم آنها در حال رفتن به استخدام ؟ در این روز (که) به یاد من و ایمیل من."

حتی زمانی که بارلو ارائه شده به کلاس دانش آموزان خود را بر اساس کار آنها قبل از COVID-19 پایان کلاس ها در پردیس به این معنی که در حال حاضر در کلاس های خود — اصرار بر تکمیل نهایی مقاله و امتحان "و البته آنها عالی" بارلو گفت.

از استانداردهای بالای علمی است که به معنای مجموعه برای خودش او اضافه کرد که "او عمیقا درک قدرت دانش را برای مردم به حاشیه رانده شده. ... و تعهد به تعالی علمی مالیده و در کل کلاس و منجر به کلاس کسب بالاترین نمرات من تا کنون داده شده است."

معنی گفت خیلی بیشتر وجود دارد که برکلی نیاز به انجام برای مبارزه با نژاد پرستی از جمله پرداختن به آن "حق در اینجا در محوطه دانشگاه." در یک دوره او گفت: او تا به حال به گله کردن از دو رنگ سفید همکلاسی بودند که snickering در اسلاید از ظلم و ستم به بندگان.

"من می خواهم برای دیدن بیشتر اساتید از من رنگ و کلاس های که مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار در راه مثبت," او گفت:, و اضافه کرد که او خوشحال است که پردیس تنوع یکی از صدراعظم را اولویت دارد. "ما به عنوان یک نژاد از مردم بسیاری برای گفتن دارد."

پس از گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود را در رفاه اجتماعی به معنی قصد دارد به کار به عنوان یک مشاور کمک به, صدا, و, امید, به کم درآمد به ویژه کسانی که از جوامع اقلیت.

"آموزش و پرورش کلید برای باز کردن درب است که مردم را از رسیدن به اهداف خود," او گفت:. "اگر من می توانید آن را انجام دهید می توانید آنها را بیش از حد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de