چگونه جنگ در عراق و افغانستان باعث شد تا امروز رو به وخامت نظامی-روابط

کشتن جورج فلوید در دست پلیس در معرض بسیاری از آمریکایی ها به یک ناگوار کنار اجرای قانون است. پوشش خبری تظاهرات

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

کشتن جورج فلوید در دست پلیس در معرض بسیاری از آمریکایی ها به یک ناگوار کنار اجرای قانون است. پوشش خبری تظاهرات با افزایش نگرانی ها در مورد اقدامات پلیس فدرال و ماموران و گارد ملی با فیلم هایی از پلیس ضد شورش در بوفالو تنه زدن یک مرد مسن و معمولی راه رفتن گذشته او را به عنوان او بلد در پیاده رو شوکه میلیون ها نفر از بینندگان.

این و دیگر حوادث منجر به رسمیت شناختن گسترده نیاز به پلیس اصلاحات. خاص تمرکز "نظامی" آمریکا از اجرای قانون به پلیس غیر نظامی به دست آوردن تجهیزات و احتمالا همچنین طرز فکر سازمان های نظامی. به طرز عجیبی توجه کمی شده است با تمرکز بر یک مشابه موضوع عمران-امور نظامی. طولانی مدت تجاوز به افغانستان و عراق را مجبور پنتاگون برای انطباق با یک ضد شورشی ماموریت یکی از مهم تشابه به غیر نظامی و پلیس. این تحول را تولید کرده است یک نظامی است که به مراتب بیشتر قادر به دخالت داخلی در کشور ما کمتر مورد بود قبلا.

به عنوان درگیری در خیابان های امریکا به اوج رئیس جمهور تهمت بیان یک آرزو به "تسلط" تظاهرکنندگان اصرار دارد که او را از تماس فعال سربازان وظیفه به انجام این کار. رئيس جمهور در نظرات منجر به بی سابقه محکومیت از یک مجموعه از ژنرال بازنشسته و admirals. حتی وزیر دفاع علامت Esper نمی تواند سکوت کرد "وظیفه فعال نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر."

جنگ یک ناگوار سازمانی. به عنوان یک سازمان نظامی ایالات متحده کامل مجتمع هنر "همراه با اسلحه" عملیات اطمینان حاصل کرد که هیچ ملت دیگر جرأت ایستادن در مسیر ویرانی که نیروهای ایالات متحده می تواند از حداقل نه در متعارف نبرد.

نقش هوشمند حریف است به شکل میدان جنگ در راه است که محدود کردن و در نهایت تضعیف دشمن را مهم ترین مزایای. نصب شواهد غیر قابل توقف ماهیت نظامی ایالات متحده را در ترکیب سلاح نیروی عظیم منهدم کننده اطمینان می داد که چند اگر هر گونه قدرت های خارجی اقدام به مقاومت در برابر آمریکا قدرت به طور مستقیم.

در عوض زمانی که امریکا به عراق حمله کرد و در افغانستان طالبان به تصویب رسید "نامتقارن" تاکتیک تضعیف ابزار و مهارت های نظامی ایالات متحده برای تسلط بر میدان جنگ. شورشیان تاکتیک های ساخته شده از دشمن دشوار است به هدف. بسیاری از پیچیده ترین سلاح ها و تاکتیک های ایالات متحده آرسنال شد از ارزش کمی در این نوع از جنگ است. سربازان بودند به طور فزاینده ای به نام در به گشت زنی در مناطق شهری که در آن مخاطب گسترده با شهروندان اجتناب ناپذیر است.

به عنوان شورشی به دنبال "مخلوط" با جمعیت بزرگتر ارتش ایالات متحده مجبور شد به کار بیشتر شبیه یک نیروی پلیس و سربازان و تفنگداران دریایی تا به حال به فکر می کنم و عمل می کنند بیشتر شبیه به پلیس. مبارزه با پرسنل آموزش دیده و مجهز به از بند باز کردن خرابی داده شد بیشتر قوانین محدود کننده از نامزدی نه بر خلاف کسانی که از غیر نظامی و اجرای قانون است.

مشکل از ضد شورشی است که شبیه به چالش های عدالت کیفری. شورشیان جنبش دارای عناصر بسیاری است که موازی با جرایم سازمان یافته. برای تبدیل شدن به بیشتر موثر در ماموریت پرسنل نظامی شروع به فکر می کنم راه اندازی و تجهیز خود را بیشتر شبیه به پلیس. در واقع "cool kids" در ارتش رفت و در مفاهیم مانند سکه (عملیات ضد شورشی) که تاکید بر نیاز به شیوه های است که بسیار شبیه جامعه محور.

در نتیجه از طولانی ترین جنگ در تاریخ آمریکا است که ما نظامی نیست نگاه بسیار شبیه آن خود کنه. به عنوان جهان تبدیل می شود و نگرانی در مورد "در نزدیکی نظیر" رقبای بازگشت نوعی "بازگشت به آینده" ضروری است گریبانگیر نظامی ایالات متحده. ما نظامی است که نیاز به دوباره بازوی خود را و تغییر جهت به مقابله با قدرت های بزرگ رقابت است. بسیاری از تجهیزات است که تا به حال به عجله به خدمت در دهه های اخیر برای مبارزه با شورشیان در حال حاضر اوراق و یا فروخته شده یا داده شده به دیگران از جمله پلیس غیر نظامی سازمان.

خبر خوب این است که ارتش آمریکا به سرعت در حال حرکت به عقب در جهت بهینه سازی برای مدرن میدان جنگ. در نهایت این اطمینان خواهد داد که وظیفه فعال نیروهای دوباره نامناسب برای استفاده در برابر آمریکایی ها نه تنها از نظر قانونی و یا temperamentally اما از نظر آموزش و تجهیزات و نیروی ساختار. گارد ملی که حفظ یک پلیس نقش کرده است به طور خاص آموزش دیده و سازمان یافته در راه است که آن را مناسب برای این نقش است. اما خطر باقی می ماند.

هر بار که ایالات متحده متعهد به طولانی خارجی, ماجراجویی, باید آن را از ضرورت حل برخی از موانع خود را سیاسی و به آن ابزار به عنوان یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر مردم آمریکا است. دقیقا به این خاطر ضد شورش نیاز به نظامی برای تبدیل شدن به بیشتر شبیه پلیس آن را می سازد نظامی ایالات متحده بهتر است به سرکوب شهروندان آمریکایی.

سابق وزیر دفاع دونالد رامسفلد را کنایه که "شما مبارزه با ارتش شما به ارمغان آورد" را می توان به عنوان یک هشدار برای ما است. کسانی که نمی خواهید نظامی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پلیس باید با احتیاط از ایجاد نظامی است که می تواند در واقع انجام این نقش است. تخصص مورد نیاز برای پیروزی در میدان جنگ مدرن کاهش در برابر به کارگیری نظامی ما در خیابان های ما در خانه است.

زیردریایی پیشرفته جت های جنگنده و مدرن مبارزه با وسایل نقلیه در حال ضعیف مناسب به شورش کنترل.

تعهد به ایجاد نظامی موثر در ترکیب سلاح های محیط زیست نیز تضمین است که آنها را نمی توان به عنوان پلیس ضد شورش در خیابان های امریکا. در مقابل قالب های نظامی برای مهار غیرنظامیان در سرزمین های دور باعث می شود آن است که بسیار وسوسه انگیز برای استفاده از آنها را در یک نقش مشابه در داخل مرزهای ما.

اریک Gartzke است استاد علوم سیاسی و مدیر مرکز صلح و امنیت مطالعات (cPASS) در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن