ریو هندو کالج رئیس جمهور در حال حاضر قرار داده شده بر روی, ترک, می تواند اخراج شنبه

رئیس جمهور ریو هندو کالج قرار داده شد در این هفته توسط community college district امنا که تصمیم خواهد گرفت که

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

رئیس جمهور ریو هندو کالج قرار داده شد در این هفته توسط community college district امنا که تصمیم خواهد گرفت که در آینده از اشتغال خود را در طول یک بسته ویژه جلسه شنبه, جولای 18..

اسکار Valladares رئیس هیئت مدیره اعلام کرد رئیس جمهور Arturo ریس' را در یک ایمیل به کارکنان جولای 16. مرخصی رفت به اثر دو روز قبل از آن بود اما نه در آن زمان.

با توجه به ایمیل لورا Ramirez, معاون رئیس جمهور در امور علمی در وایتیر-منطقه دانشگاه, به طور موقت گرفته ریس' مسئولیت.

این جلسه ویژه ای برای برنامه ریزی 10 صبح روز شنبه تنها دو بسته-جلسه موارد ذکر شده است. یک تصمیم خواهد گرفت که در خدمت به عنوان کالج اقدام سرپرست/رئیس جمهور دولت موقت در حالی که دیگر مربوط به نظم و انضباط اخراج و یا انتشار یک کارمند.

در بیانیه روز شنبه, ریس ابراز نگرانی از هیئت مدیره ممکن است علیه او بدون به طور کامل بررسی شد.

"به من گفته شد که تحقیقات مستقل خواهد بود انجام شده است که من با اعتماد به نفس خواهد به طور کامل تبرئه من" اعلام کرد. "امید من این است که هیئت مدیره اجازه می دهد تا این بررسی انجام می شود و به طور کامل و منصفانه و بدون دخالت. اما فردا ویژه جلسه هیئت مدیره به نظر می رسد در تناقض با آنچه که به من گفته شد که می تواند بسیار ناامید کننده است."

Valladares بازگشت نیست خواستار نظرات. هیئت مدیره رئیس جمهور تنها متولی مجاز به صحبت با رسانه ها با توجه به هیئت مدیره سیاست.

ریس رو موشکافی پس از کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحقیق که نشان داد او کاهش می یابد برنامه کار خود را با 25 روز به طور موثر دو برابر شدن روز و افزایش روزانه نرخ پرداخت بدون تصویب هیئت مدیره و با وجود هشدارهای لس آنجلس اداره آموزش و پرورش. این تغییر منجر به پرداخت حدود $2,300 برای روز ریس کار می کرد قبل از اینکه قرارداد خود را رسما آغاز شد. آن را نیز افزایش پرداخت از روز مرخصی استفاده نشده در پایان قرارداد خود را تا به حال آن نشده است اصلاح شود.

کارکنان در لس آنجلس اداره آموزش و پرورش توصیه ریو هندو در برابر تغییر — که کاهش ریس' روز کاری از 242 به 217 — اما این کالج به جلو منتقل شده به هر حال. کریس Hawken, Rio Hondo موقت معاون رئیس جمهور از سرمایه گذاری و کسب و کار قبلا نسبت به این تصمیم به سردرگمی در مورد ریس' دیم رای در هیات های جانبی. او گفت: این دانشکده خواهد درست آن را بلافاصله. یک سخنگوی LACOE تایید آن در سيستم حقوق و دستمزد در حال حاضر نشان دهنده یک 242 روز تقویم برای ریس.

Hawken گفت: ریس برنامه ریزی برای بازپرداخت کالج برای اضافه پرداخت رخ داده است که سال گذشته است. وی تاکید کرد ریس دریافت هیچ مزایای دیگر به عنوان یک نتیجه از تغییر برنامه.

"این خطا نیست تاثیر دکتر ریس' حقوق و دستمزد ماهانه که همواره دقیقا 1/12th از حقوق سالانه خود را. نه وجود دارد هر گونه تاثیر بر دکتر ریس' روز تعطیلات که باقی می ماند با شرایط اشتغال خود را قرارداد" Hawken گفت: در بیانیه های قبلی. "روشن, دکتر ریس کار سال — در واقعیت و برای حقوق و دستمزد و تعطیلات اهداف — همچنان در 242."

ریس دریافت 25 روز پرداخت کردن در هر سال بر اساس قرارداد خود را. اما با تغییر تعداد روز کاری به 217 او می تواند به طور موثر صورت گرفته 50 روز در هر سال و هنوز هم واجد شرایط برای حقوق و دستمزد کامل خود. قرارداد خود را نیز اجازه می دهد تا او را به پول نقد تا 44 روز از مرخصی استفاده نشده در پایان اشتغال خود را. ریس دریافت کرده اند که تقریبا $61,000 -- در مورد $6,300 بیشتر — در یک 217 روز در تقویم.

ریس پیوست ریو هندو در جولای 2019. او قبلا به عنوان رئیس جمهور مندوسینو کالج در یوکیاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب