برکلی جدیدترین شاهین نام: خشخاش, سکویا, Redwood,

Poppy, Redwood and Sequoia in an edited image that features poppies, sequoias and redwoods.

آرا شمارش شده است در سال 2020 کال شاهین مسابقه به نام پردیس جدیدترین peregrine falcon جوجه: سکویا یک جوجه نر در سمت چپ Redwood مرد و دیگری در وسط و خشخاش زن در سمت راست است. (عکس-تصویر ویرایش شده توسط کال شاهین/Sean پترسون)

برکلی سه peregrine falcon های متفاوت خود را در ماه اول زندگی با اعداد و کدهای خود را در ID گروههای امروز رسمی خود را با نام — خشخاش سکویا و ردوود. نام انتخاب شده بودند و در یک مسابقه به پایان رسید که در ظهر; 3,455 اعضای عمومی رای برای مورد علاقه خود را با مجموعه ای از سه نام.

کالیفرنیا دولت گل و درختان برنده را با 30 درصد آرا را از نزدیک دنبال نام تجلیل معروف UC برکلی زنان (24.3%). در مقام سوم شد شخصیت های هری پاتر, در 17.2%; محلی قله کوه آمد و در چهارم (12.4%); مجموعه ای از کتابخانه دانشگاه نام بود پنجم (8.9%) و در گذشته محل, معروف بودند درمانگران در 7.2%.

در طول یک بیماری همه گیر نامگذاری جوجه — یک زن و دو مرد — پس از پیشگامان علم پزشکی بقراط immunologist ادوارد (Jenner) و فلورانس (بلبل) ممکن است به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است اما این مجموعه از سه نام پرواز نمی دور با رای دهندگان.

“برای اکثر مردم دیده اند شاهین به عنوان فرار از COVID-19, … بنابراین نامگذاری جوجه ها بعد از متخصصان پزشکی زد مقابله به یکی از دلایل اصلی مردم شده اند پس شاهین در این سال گفت:” شان پترسون یک برکلی دانشجوی دکتری در برکلی وزارت علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت اجرا می شود که کال شاهین رسانه های اجتماعی پروژه با زیست شناس لین Schofield, همسرش.

پترسون گفت: برنده اسامی آنان فرستاده شده توسط برکلی دانشجوی دکتری تس لیندن که به پیشنهاد خشخاش به نام زن با کد 24/هستم در یکی از پا باند. پس sequoias در حال گسترده تر از redwoods او گفت: نام سکویا داده شد به بزرگترین نر جوجه که کد 01/AM. تا به امروز سکویا برادر ردوود شناخته شده بود تنها به عنوان U/71.

Three falcon chicks on thh campaniele.

چه تفاوت یک ماه باعث می شود. دقیقا یک ماه بعد از آنها از تخم در آمده, این, مارس 18 شات نشان می دهد peregrine falcon جوجه سکویا در پشت خشخاش در سمت چپ ردوود در سمت راست. (Cal شاهین عکس)

هنگامی که جوجهها متحد در هفته گذشته, رنگی, نوار الکتریکی قرار داده شده بود به طور موقت بیش از نر جوجه’ باند به افتراق این سه جوجه بیشتر به راحتی. سکویا دارای نوار زرد در گروه خود; ردوود آبی.

شما می توانید بگویید که سال گذشته جوجه Carson و Cade, جدا, در زمان “بر اساس تفاوت در پر و توسعه” گفت: Peterson. “کارسون رشد پرهای خود را کمی سریعتر از Cade انجام داد. ما در حال انتظار مشابه تنوع بین جوجه ها در این سال است. خشخاش است که در حال حاضر به طور قابل توجهی بزرگتر از برادران او به طوری که او را نسبتا آسان برای شناسایی.”

جوجه ها نام گذاری شده اند وارد یک رکورد نگه داشته شده توسط کال شاهین که شامل نام تمام از شاهین پدر و مادر آنی و گرینل را فرزندان این سال متولد شد نام خود را از جنس اعداد خود به پا باند و جایی که آنها هستند.

پترسون گفت: خشخاش, سکویا و ردوود هستند “فوق العاده فعال در حال حاضر” در حال اجرا در اطراف بالای برج خود را گسترش بادها و کاوش.

“ما پیش بینی است که پردار پنجره باز خواهد شد تا در سراسر مه 28,” او گفت:. “مردان به طور متوسط پرواز حدود دو روز قبل از زنان انجام دهد, بنابراین ما انتظار خشخاش قطع خواهد شد در لانه کمی طولانی تر از مردان است. زن شاهین بسیار بزرگتر (نسبت به مردان) و فقط نیاز به کمی زمان بیشتری برای رشد به اندازه کامل است.”

کال شاهین در حال همکاری با دانشگاه برای طرح در میان COVID-19 برای پردار هفته زمانی که داوطلبان نگه داشتن سازمان دیده بان در محوطه دانشگاه به عنوان جوجه شروع به پرواز کردن کلیسا.

“ما امیدواریم که با اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر گفت:” پترسون “ما می توانیم نگه داشتن چشم در جوجه ها در حالی که نگه داشتن خود را امن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>