دوایت هاوارد می گوید او به پیوستن به لیکرز NBA برای راه اندازی مجدد

دوایت هاوارد ملحق خواهد شد لیکرز برای راه اندازی مجدد از NBA فصل او اعلام کرد دوشنبه شب. 34-مرکز رفت و در CNN

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

دوایت هاوارد ملحق خواهد شد لیکرز برای راه اندازی مجدد از NBA فصل او اعلام کرد دوشنبه شب.

34-مرکز رفت و در CNN امشب (شنبه) تایید می کنند که او را برای پس از حدود یک ماه از حدس و گمان است که او ممکن است نشستن. یکی از لیکرز' کلید چرخش بازیکنان Howard تعهد کمک به تقویت تیم تلاش برای قهرمانی در یک فصل بی سابقه ای برسد.

ورزشی گزارش شده است که هوارد که ابراز تمایل به تمرکز بر روی مسائل اجتماعی اهدا خواهد شد باقی مانده از خود بازی چک به موسسه خیریه تنفس دوباره که او تاسیس در سال 2015 در پاسخ به خشونت های پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

لیکرز در حال برنامه ریزی برای پرواز به والت دیزنی جهانی توچال در روز پنج شنبه و هوارد گفت که دیدار با بقیه تیم وجود دارد.

برای ثبت نام در چمن خانه و منحصر به فرد داستان هر شیراز طرفدار ورزش باید به عنوان خوانده شده ارسال روزانه. مشترک شدن در اینجا.

هوارد بازگشت به لیکرز شش سال پس از روی لئامت دادن شده است کمتر پرکار (7.5 ppg, 7.4 rpg) اما به مراتب موفق تر با این تیم در وهله اول در غرب سر به راه اندازی مجدد. هوارد بوده است ثابت در برخی از این تیم موثر ترین نیمکت ترکیب تیم, ارائه فیزیکی و دفاع و کمک به اسلاید آنتونی دیویس به قدرت رو به جلو است.

اما هوارد متزلزل شد و پس از مادر یکی از کودکان خود را در طول درگذشت وقفه و صرف بیشتر از آن از این تیم را در خانه اش در ایالت جورجیا. او نیز با صدور بیانیه های عمومی در ماه ژوئن پس از مرگ جورج فلوید به خود جلب کرد که بر اساس نگرانی است که بسکتبال می تواند منحرف کردن توجه از عدالت اجتماعی مسائل.

در هفته گذشته لیکرز تأیید کرد که آنها تا به حال ارائه شده Howard خود را در اورلاندو فهرست اعتقاد داشتند که او در نهایت پیوستن به آنها را.

"او می خواهد به بازی" مربی Frank Vogel گفت: در هفته گذشته. "ما امیدوار است که او قادر به پیوستن به ما. او دارای یک تخفیف شرایطی است که او کاری با لیگ در شرایط از آنچه که در نهایت رفتن به مانند نگاه کنید. اما ما امیدوار و خوشبین است که او قادر خواهد بود برای پیوستن به ما در اورلاندو است."

لیکرز را قرنطینه به محض ورود در دیزنی برای دو روز قبل از شروع تمرينات در محل در محوطه دانشگاه. آنها شروع به بازی به طور رسمی در تاریخ 30 ژوئیه در برابر کلیپرز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن