قاضی تصمیم می گیرید که هکیندا لا پونت هیئت مدیره مدرسه در مناطق خواهد شد در نوامبر. 3 رای

فقط که از مدرسه جدید هیئت مدیره مناطق در تازه تقسیم هکیندا لا پونت متحد به پایان خواهد رسید تا در Nov. 3 رای گ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

فقط که از مدرسه جدید هیئت مدیره مناطق در تازه تقسیم هکیندا لا پونت متحد به پایان خواهد رسید تا در Nov. 3 رای گیری تنظیم شده است که باید توسط یک قاضی در جمعه, جولای 10.

مانند بسیاری از شوراهای شهر و دیگر سازمان های دولتی و ملک لا پونت هیئت مدیره مدرسه قرار گرفت متوجه اواخر سال گذشته توسط یک وکیل است که در آن نیاز به حرکت از در بزرگ رای گیری — که در آن همه رای دهندگان در منطقه می تواند انتخاب همه اعضای هیئت مدیره — به-منطقه, رای گیری. ایده این است برای اطمینان از اقلیت های نشان داده شده در هیئت مدیره مدرسه.

در مارس 12, هیئت مدیره مدرسه ساخته شده سوئیچ پذیرش یک نقشه تقسیم منطقه مدرسه به پنج حوزه و تنظیم نوامبر انتخابات به عنوان آن را برای اولین بار در این شکل جدید از رای گیری.

هیئت مدیره مدرسه تصمیم گرفتند برای قرار دادن مناطق nos. 1 و 4 در انتخابات اگر چه لوس آنجلس از آموزش و پرورش است وزن در آن گفت: باید مناطق nos. 1 و 3 در انتخابات. در آن وب سایت L. A. شهرستان ثبت-ضبط/منشی شهرستان در حال حاضر لیست مناطق nos. 1 و 3 به عنوان صندلی برای grabs.

با توجه به مرزهای منطقه شماره 4 تنها اکثریت آسیایی در منطقه است خانه را به دو زمان اعضای هیئت مدیره مدرسه در حالی که منطقه شماره 3 در لا پونت که اکثریت لاتین است none. به تأخیر انداختن یک رای در منطقه شماره 3 به طور موثر تکذیب لا پونت یک صندلی در هیئت مدیره برای مدت دو سال.

در این صورت است که قبل از لس آنجلس برتر قاضی دادگاه سامانتا Jessner و آورده است با منطقه مدرسه. در مقالات حقوقی منطقه استدلال خود را مورد علاقه دنباله عادلانه تر است زیرا آن را می دهد هر دو لاتین اکثریت منطقه (منطقه 1 که شامل ولیندا و بخش هایی از لا پونت) و اکثریت منطقه در منطقه شماره 4 در انتخابات در طول یک عمده انتخابات سال است.

این ممکن است یک حرکت سیاسی چون ایدز وقت Gino Kwok با توجه به کارلوس پرز در پاسادنا مبتنی بر وکیل تحت فشار قرار دادند که منطقه را تغییر به طوری که این منطقه با پیروی کالیفرنیا حق رای عمل می کنند.

"اگر آقای Kwok می خواهد برای اجرای دوباره پس از در حال حاضر خود را منقضی می شود در ماه نوامبر این سال او هم می تواند حرکت به اعتماد به مناطق nos. 1 یا 3 یا متناوبا اجرای دوباره برای انتخابات در ماه نوامبر سال 2022 پس از پایان دکتر (یوسف) چانگ زمان اصطلاح" پرز نوشت: در ژوئن 22 نامه به وکیل به نمایندگی از HLPUSD.

چانگ دیگر زمان عضو هیئت مدیره مدرسه در منطقه 4.

دستیار سرپرست جیل Rojas قاب این موضوع به عنوان لجستیکی.

این شهرستان اداره آموزش و پرورش "را ندارد تصمیم آنها نمی گویند بله به هیئت مدیره تصمیم گیری, و آنها آن را تغییر دهید," Rojas گفت. "آنچه آنها انجام شد و فشار آن را به دفتر ثبت و اما ثبت را ندارد این نوع از تصمیم گیری.

"LACOE بود به می گویند بله به هیئت مدیره تصمیم گیری, و یا آنها می گویند:" آن را برای رفتن به این, اما آنها انجام نداده است."

دو اعضای هیئت مدیره " شرایط هستند تا در این سال: Kwok و که مارتین Medrano که زندگی در منطقه 5. با توجه به Rojas, Medrano نمی خواهد بازگشت به هیئت مدیره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب