که در آن USC می ایستد در خط حمله از ورود به 2020 فصل

با خروج زود هنگام از Austin جکسون به NFL و فارغ التحصیلی از درو Richmond, USC با هر دو مقابله با موقعیت های پر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 خرداد 1399

با خروج زود هنگام از Austin جکسون به NFL و فارغ التحصیلی از درو Richmond, USC با هر دو مقابله با موقعیت های پر کردن این فصل. در اینجا نگاهی که در آن تروجان ها ایستاده در خط حمله از ورود به 2020 های نجومی:

در فهرست

USC بازده سه استارت از فصل گذشته: سپاه پاسداران Alijah ورا-تاکر و Jalen مکنزی و مرکز برت Neilon.

نگهبانان نامزدها به حرکت به مقابله با در سال 2020 است. ورا-تاکر تمرین در سمت چپ در مقابله با USC تنها بهار تمرین و گفت که او احساس راحت در خارج وجود دارد. پس از USC مربیگری کارکنان شده است صعودی در توانایی های خود را برای ترجمه به مقابله با پس از امید بستن به بازگشت به USC به جای وارد کردن پیش نویس بعد از اینکه نام به AP همه-Pac-12 تیم اول به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

به همین ترتیب مکنزی است که یک نامزد در حق مقابله با آن آغاز کرد و دو بار در ریچموند غیاب در فصل گذشته. 6-پا-5 و 315 پوند مکنزی است که به طور طبیعی مقابله با.

در مرکز Neilon است تثبیت استارت و بعید است که به طور جدی به چالش کشیده برای این کار است. خود را پشتیبان گیری جاستین Dedich که آغاز شده و دو بازی در اواخر فصل که Neilon شد و با یک پا آسیب.

اما حتی با ورا-تاکر Neilon و مکنزی میله میله برای شروع جایی برای USC در سال 2020 وجود دارد هنوز دو نقطه برای تروجان ها برای پر کردن با چند تا خواستگار.

یک دونده جلو است اشتباه junior اندرو Vorhees. او شروع به در سمت راست گارد در نه بازی به عنوان یک درست دانشجوی سال و 11 به عنوان یک دانشجوی سال دوم. اما یک آسیب مچ پا رنج می برد و در بازی دوم از فصل کنار او برای بسیاری از 2019. اگر او می تواند پیدا کردن, پیر, فرم Vorhees می تواند در داخل یک گارد نقطه در این فصل است.

ارشد لیام Jimmons گزینه دیگری است. او چرخش در سمت راست گارد با مکنزی در طول سال 2019 پس از تبدیل از خط دفاعی قبل از خود junior فصل آغاز شده و دو بار در سمت راست گارد هنگامی که مکنزی منتقل شد به مقابله با. صدمات محدود Jimmons تا حدودی در فصل گذشته اما سال دوم خود را در خط حمله می تواند منجر به یک نقش بزرگتر.

بعد از چهار بازیکن رقابت برای این کار باید یک ترکیب 10 بازی از تجربه بین آنها است.

ارشد فرانک مارتین را دیدم اولین اقدام او به عنوان یک تازه وارد و می تواند برنده گسترش نقش در سال 2020 است. Jason Rodrgiuez و Gino Quinones هر دو اشتباه اول هر چند رودریگز سود پس از بازی در چهار بازی اشتباه خود را در طول سال. دانشجوی سال دوم لیام داگلاس برای بازی در سه بازی به عنوان یک اشتباه اول همه نسبت به پایان فصل.

در راه

USC صرف مقدار زیادی از فضای محدود در آن سال 2020 استخدام در کلاس linemen توهین آمیز امضای شش به موقعیت. دو بهترین شانس برای بازی آماده برای سال 2020: چهار ستاره گارد چشم انداز یونس Monheim و مقابله با Courtland فورد. 6-پا-6 و 305 پوند فورد ساخته شده است برای کالج بازی.

اما این روند در طول تازگی امضا linemen. Monheim است 6-پا-5 به عنوان Caadyn استفان. اندرو Milek می ایستد در 6-6 در حالی که کیسی کلیر و آندرس Dewerk هستند قوی 6-پا-7.

USC اضافه شده است سه خط حمله چشم انداز به آن 2021 کلاس: JSerra را ماسون مورفی, St. John Bosco را Maximus گیبس و اسقف Alemany را Saia Mapakaitolo.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن