امریکا نمی تواند غذا خوردن بدون farmworkers

زیر آسمان آبی روشن در اینجا در دره مرکزی ما farmworkers در ادامه به عمل اجتماعی فاصله در کار است. در این زمینه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

زیر آسمان آبی روشن در اینجا در دره مرکزی ما farmworkers در ادامه به عمل اجتماعی فاصله در کار است. در این زمینه آنها در حال کار کمتر از شش فوت از هم جدا. ما به طور منظم نگه دارید "tailgate جلسات" قبل از شیفت به بحث در مورد ایمنی مواد غذایی و COVID-19 پیشگیری است.

اگر چه ما کارگران هنوز هم نشان دادن به کار روز به روز جدی کمبود کارگر بافندگی. اکثر کسانی که در حال چیدن محصولات در حال کارگران مهاجر که به کالیفرنیا را برای خانواده خود فراهم. به عنوان کارفرمای خود من انجام همه من می توانید به نگه داشتن آنها را امن و سالم و حتی پوشش بیمه پزشکی خود را. کشور ما باید فوق العاده سپاسگزارم برای این افراد است. آنها شجاع و متعهد ضروری کارگران است. کار سخت خود را نگه می دارد ما فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند; بدون آنها ملت ما خواهد بود پرتاب به هرج و مرج بیشتر.

به عنوان پر از وزوز دووال رئیس جمهور آمریکا Farm Bureau Federation, به تازگی اشاره کرد: "قفسه های خالی می تواند ترسناک اما خالی مزارع و انبارهای می تواند ویرانگر باشد."

ما سیاست های کنونی و عدم کافی مهمان کارگر مقررات وادار کردن ما به طور جدی در نظر بگیرید که وحشتناک دید. اگر ما نمی کنند, و آن را می تواند تبدیل به آینده ما است. همه گیر برجسته است دو مشکل عمده با آمریکایی کشاورزی: کمبود واجد شرایط و مایل farmworkers و ناعادلانه درمان دریافت می کنند. ما باید با تقویت و حمایت از این نیروی کار—و نه فقط از طریق همه گیر اما پس از آن بیش از حد.

حدود سه میلیون farmworkers هستند تخمین زده می شود به کار در ایالات متحده است. بیش از 800,000 اینجا در کالیفرنیا و نزدیک به 70 درصد مهاجران با توجه به جدید آمریکا اقتصاد است. اما این است که حداقل در اصل یک اسکلت خدمه. برای سال کشاورزان کالیفرنیا درخواست شده است بیشتر H-2A ویزای موقت farmworkers و نرم و صاف روند برای به دست آوردن آنها را در اینجا. دولت فدرال در حال حاضر مصرف محدود مراحل را برای کمک به, اما آن را به دور از به اندازه کافی.

آمریکا کنسولگری خود در مکزیک را به طور رسمی طبقه بندی ثانیه-2 ویزا پردازش به عنوان "ماموریت بحرانی" از طریق دسامبر سال 2020 و وزارت امنیت داخلی در حال حاضر اجازه می دهد ماموران کنسولی به چشم پوشیدن از مصاحبه حضوری مورد نیاز برای برخی از H-2A متقاضیان ویزا. وزارت کار و وزارت کشاورزی نیز ارسال شده آنلاین لیست نزدیک به 20 ، 000 H-2A و H-2B موقعیت است که تمام شده در مارس و آوریل. این کارفرمایان مجاز به جستجو برای کارگران در حال حاضر در کشور به جای تحت فرایند پیچیده از واردات آنها را. البته این گروه کمک نمی خواهد به طور کامل آدرس کمبود نیروی کار مزارع مواجه شده و حتی قبل از COVID-19.

در سراسر کالیفرنیا برخی از تولید کنندگان در حال حاضر روبرو هستند کمبود زمینه کارگران به عنوان ما تغییر از ذرت شیرین به هندوانه برداشت. با تخمین من حدود 40-50 درصد از ما 300 فصلی, خربزه برداشت اعضای مهاجرت در اینجا سالانه است. ما مطمئن هستیم که اگر آنها را نشان می دهد. یک کشاورز من می دانم که در San Joaquin County تا به حال برای متوقف کردن برداشت هفته زود از دست رفته در upmarket. کشاورزان کالیفرنیا ایالت نگران هستند که به عنوان تابستان رویکردها و حتی بیشتر محصولات کشاورزی به نوسان کامل ما تولید کنندگان خواهد شد رقابت در برابر یکدیگر برای یک استخر کوچکتر از کارگران است.

این مهم است به یاد داشته باشید که H-2A ویزا هستند نه تنها پاسخ به این معضل است. ما ساکن کنونی نیروی کار و وضعیت حقوقی نیز بسیار مهم است. این شامل افرادی که در کارخانه کشت و آبیاری و علف های هرز محصولات ما مشغول به کار در تمام طول سال های طولانی.

فراتر از جلوگيري از نیروی کار ما, اما ما نیاز به مراقبت بهتر از ما کارگران است. در اطراف وجود دارد ثبت نشده 420,000 farmworkers در کالیفرنیا است. اما فدرال coronavirus امداد لایحه — که آدرس برخی از مسائل کشاورزی—به طور کامل آنها را نادیده می گیرد. هیچ کدام واجد شرایط برای بیکاری و یا از کار افتادگی. که در واقع همراه با ترس دولت فدرال القا این کارگران نیست و انسانی و دارای عواقب برای همه آمریکایی ها است. ما نمی توانیم از کسانی که ما را تغذیه می ترسم به دنبال تست و یا مراقبت های پزشکی. به عنوان CDFA وزیر کارن راس اشاره کرد: "عرضه مواد غذایی حیاتی برای محافظت در برابر اختلال است که یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی و ایمنی و رفاه و یا به اقتصاد ملی است." ارائه یک راه برای farmworkers برای به دست آوردن وضعیت حقوقی است که اولین گام برای کاهش این تهدید است.

در غیاب دولت, رهبری, مزارع محلی و شهرداری ها هیچ چاره ای اما برای پر کردن جای خالی. ایم و چند دست شویی ایستگاه و ارائه به روز رسانی اطلاعات سلامت در اسپانیایی. ما کارگران می دانیم به ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار و دستور داده شده است تا در شستن دست ها-تکنیک و اجتماعی فاصله. مکان های خاصی مانند مونتری کانتی در امتداد ساحل مرکزی باید انتشار عمومی راهنمایی در مورد بهترین روش برای محافظت از farmworkers در طول این بیماری همه گیر. آنها باید تحسین می شود اما ما هنوز نیاز به بسیاری از استان ها به دنبال کت و شلوار. و ما به شدت نیاز به کاخ سفید را به ما نگرانی کار و کارکنان بهداشتی به طور جدی.

من احساس می کنم به شدت در مورد این دلیل خانواده من آغاز شده به عنوان کارگران مزرعه. من مشغول به کار در این زمینه با پدرم که خانواده مهاجرت از مکزیک است. در اواخر سال 1980 من شروع به کسب و کار ما, Del Bosque مزارع و امروز 25 کارکنان تمام وقت و حدود 300 کارگران فصلی کمک به ما کشت 2000 هکتار است. کشور ما مدیون بدهی به آنها و به یک میلیون مستند نشده farmworkers که نیروی کار در ایالات متحده بدون ترین حمایت های اساسی است. نیمی از آنها واجد شرایط نیست برای بیمار پرداخت و اکثریت ندارد و بیمه بهداشت و درمان.

همه مردم را که ضروری عمل غذا خوردن ممکن است برای ما نیاز به یک مسیر قانونی وضعیت و آنها نیاز به یک در حال حاضر. دولت ما آغاز شده است از بین بردن برخی از نوار قرمز مورد نیاز برای ویزا-برگزاری کارگران کشاورزی. این نشان می دهد که اصلاحات نیست فقط لازم است اما ممکن است. اما ما باید رفتن بیشتر است.

ما نمی توانیم در ادامه به بازیگران بقیه این مهم نیروی کار کنار گذاشته است. ویزا فقط ما تا کنون. Farmworkers سزاوار با احترام رفتار شود. آنها شایسته قانونی بخشی از این کشور است. امریکا نمی تواند غذا خوردن بدون farmworkers.

جو L. Del Bosque مدیر عامل و رئیس جمهور از خانواده متعلق به Del Bosque مزارع در San Joaquin Valley.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن