بقایای انسانی یافت شده در Mt. کچل در نزدیکی جایی که لیکوود مرد رفت از دست رفته

بقایای انسانی یافت شد شنبه, ژوئن 6, توسط امدادگران در طی یک تمرین آموزشی در Mt. کچل, نزدیک به جایی که یک لیکوو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

بقایای انسانی یافت شد شنبه, ژوئن 6, توسط امدادگران در طی یک تمرین آموزشی در Mt. کچل, نزدیک به جایی که یک لیکوود ساکن گم شده در اواخر ماه مارس اعلام کرد.

یک تیم جستجو و نجات شروع به پیاده روی در حدود 7 صبح در نزدیکی آخرین محل شناخته شده از 72 سال Kwang خورشید کیم که دیده شده بود از دوشنبه, مارس 23 گفت: گروهبان. پیتر Shoupe از لس آنجلس کلانتر وزارت سان دیماس ایستگاه. آنها در واقع "متفرقه بشر باقی مانده است" در مورد 1.25 مایل غرب خرس دره عمیق و باریک دنباله دار در حدود 1:30 بعد از ظهر

اطلاعات بیشتر در مورد آنچه کشف شد توسط امدادگران در روز شنبه بودند بلافاصله منتشر شد. محققان از کلانتر قتل اداره و لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی مشغول به کار بودند برای شناسایی باقی مانده Shoupe گفت.

حداقل دو نفر رفته اند گم شده در Mt. کچل در شش ماه گذشته. کیم of Lakewood, حال پیاده روی مسیرهای پیاده روی در این منطقه قبل از, اما هرگز بازگشت و پس از گرفتن یک سفر به کوه در مه.

در ماه دسامبر Sreenivas Mokkapati, 52, ارواین شد جدا از یک گروه در میان توفان برف باعث گسترده جستجو و تلاش است. تیم استیپلز نه سال کهنه از سان برناردینو شهرستان کلانتر گروه داوطلب امداد و نجات تیم از سقوط به پایین یخ شوت و درگذشت در حالی که به دنبال Mokkapati.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب