L. A. شهرستان به دنبال راه حل دائمی برای پروژه Roomkey ساکنان

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویسلس آنجلس هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا پنج شنبه, مارس 12 برای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویس

لس آنجلس هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا پنج شنبه, مارس 12 برای پیدا کردن طولانی مدت مسکن برای افراد بی خانمان قرار دارد به طور موقت در متل, هتل ها و جاهای دیگر در طول شیوع کروناویروس.

سرپرستان شیلا Kuehl و مارک ریدلی-توماس همکاری یک حرکت معرفی یک برنامه برای تداوم مسکن.

"پس از همه گیر شروع L. A. شهرستان و استان انجام داده اند یک نکته قابل توجه. ما قرار داده شده تقریبا 4000 پزشکی شکننده بی خانمان مردان و زنان در خانه های موقت با بیشتر به آمده" Kuehl گفت. "با این حرکت ما به آینده نگاه کنید و از آنها بخواهید برای یک برنامه ریزی برای شناسایی و پرداخت هزینه برای مسکن دائمی برای این سالمندان و افراد بیمار بسیاری از آنها رنج می برند از شرایط پزشکی جدی است. هیچ کس می خواهد برای دیدن این بسیار ضعیف مردان و زنان قرار داده است در خیابان."

ریدلی-توماس گفت: فشار به طور موقت به خانه ساکنان آسیب پذیر رانده شد بی سابقه مشارکت عمومی-خصوصی از مسئولان شهرستان های خصوصی صاحبان هتل, عمومی بخش مراقبت های بهداشتی کارگران فاجعه داوطلبان و جامعه سازمان های غیر انتفاعی.

"می تواند وجود داشته باشد هیچ صحت آزمون از ارزش های ما از این تلاش جمعی را به ما آسیب پذیر در داخل و اتصال آنها به دراز مدت و با ثبات, مسکن," او گفت:.

اتحادیه ایستگاه خدمات بی خانمان رئیس برنامه های افسر سارا برج ثبت جان همیشه از دست رفته برای یک اتاق هتل, سه شنبه, 7 آوریل سال 2020 است. لا شهرستان در حال کار با دولت فدرال و محلی همکاران در پروژه Roomkey ابتکار را به پزشکی آسیب پذیر مردم دچار بی خانمانی در داخل خانه در طول COVID19 بیماری همه گیر. (عکس: حسن نیت ارائه میدهد لس آنجلس)

پروژه Roomkey شده است محور این شهرستان تلاش برای حرکت به سرعت در مواجهه با این بیماری همه گیر در نظر گرفتن مزیت های استفاده نشده هتل و متل اتاق به خانه بی خانمان ها. تا کنون حداقل 23 هتل و یا متل سایت شده اند استفاده می شود به خانه 1,800 افراد با توجه به ریدلی-توماس.

شهرستان نیز نقل مکان کرد برای پیدا کردن فضاهای دیگر با خیال راحت به جداسازی و قرنطینه در معرض خطر بی خانمان افراد مانند کسانی که بیش از 65 سال یا با شرایط بهداشتی اساسی.

ریدلی-توماس گفت: متوسط سن افراد بی خانمان که آورده شده است در داخل خانه برای محافظت از آنها را از coronavirus 54 است و اشاره کرد که بسیاری از نگاه 15 تا 20 سال مسن تر است.

"که چگونه سخت بی خانمانی است که" ریدلی-توماس گفت.

موافقت نامه تحت پروژه Roomkey تنها تضمین مسکن برای سه ماه. Kuehl گفت: زمان مناسب است برای پیدا کردن طولانی مدت راه حل برای این آسیب پذیر ساکنان شهرستان.

"ما باید دارایی برای شروع coronavirus کمک های مالی اندازه گیری ثانیه مسکن منابع بشردوستانه شرکای پوشش تا به کمک" Kuehl گفت. "اگر ما پیش نویس جسورانه طرح و متعهد به آن اعتقاد دارم که دولت و (فدرال) دولت ادامه خواهد داد برای کمک به ما به عنوان به خوبی."

هیئت مدیره به کارگردانی شهرستان مدیر عامل و لابی به ادامه فشار برای فدرال و بودجه دولت است. مدیر عامل شرکت Sachi Hamai گفت: او می دانست که آخرین و چهارم coronavirus امداد لایحه تنظیم و به مجلس نمایندگان — شامل بودجه اضافی برای استان ها و شهرستانها.

پروژه Roomkey شده است بدون آن مخالفان. در آوریل شهرستان نورواک به تصویب شورای اضطراری توقف به دنبال بلوک شهرستان از خواص تبدیل به مسکن موقت برای بی خانمان ها بدون این شهرستان را تصویب. این شهرستان در پی به دست آورد و به یک دستور دادگاه اجازه می دهد آن را به حرکت به جلو با یک هتل سایت.

شهر شوراهای بل گادرنز و لینوود به دنبال کت و شلوار. شهرستان و مدیر عامل شرکت با صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی وکلای شهرستان را لازم اقدام قانونی علیه شهرستانها به دنبال تداخل با اقدامات اضطراری.

هیئت مدیره به تصویب رساند که منظور اجرایی روز شنبه نشان می دهد تمایل خود را به مبارزه برای هر شهرستان است که می ایستد در راه برنامه های خود را.

سرپرست کاترین Barger تشکر شهرستانها در منطقه است که با تشدید.

"من افتخار می کنم از سانتا کلاریتا, پالم دیل و لنکستر ... که ایستاده اند قد بلند" Barger گفت. "این نشان می دهد که ما می توانیم حرکت کوه ها که ما باید به."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن