تایگر وودز می شود احساسی صحبت کردن در مورد 2019 کارشناسی ارشد نفع خود و بچه ها

کارشناسی ارشد بیش از تایگر وودز و تضعیف سبز ژاکت دوباره در دومین یکشنبه ماه آوریل است.او فقط در آگوستا ملی این

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 فروردین 1399

کارشناسی ارشد بیش از تایگر وودز و تضعیف سبز ژاکت دوباره در دومین یکشنبه ماه آوریل است.

او فقط در آگوستا ملی این سال است.

جنگل کردم عاطفی یکشنبه پس از فردا دوباره پخش پیروزی خود را در سال گذشته است. در تولید فیلم از پیش از آن در هفته جنگل پیوست شبکه میزبان جیم Nantz به ارائه تفسیر در دور نهایی اولین بار در 15 عمده پیروزی که او را از پشت به نفع خود.

فردا دوباره پخش در سال گذشته دور نهایی یکشنبه به دلیل کارشناسی ارشد به تعویق افتاده است تا ماه نوامبر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از 16 سوراخ جنگل دوباره Nantz در این ویدئو صفحه نمایش پس از نهایی توپ تغییر به سبز ژاکت.

بهترین تفسیر به صحبت کردن در مورد جشن با دو فرزند با مادر دوست دختر و وفادار ترین هواداران است. جنگل تا به حال یک توده در گلو او را در یک نقطه گفت: "در حال حاضر شما در حال گرفتن من خفه."

CBS در سال گذشته به سرعت در کنار هم قرار back-to-back تصاویر جنگل بغل کردن او پدر مرحوم ارل و پس از آن سابقه و رکورد پیروزی در سال 1997 زمانی که او بود 21 و پس از آن در آغوش پسرش چارلی.

وودز گفت: با آغوش مادرش, Tida, فقط به عنوان خاص است.

"به مامان هنوز وجود دارد ... مردم به یاد داشته باشید با آغوش پدر من اما مادر من است که در اینجا 22 سال بعد با همان آغوش" جنگل گفت. "ویژه برای همه ما است."

وودز گفت: او نمی به یاد داشته باشید برخی از بخش های این جشن فقط به عنوان thrusting هر دو دست خود را در هوا و به طور مداوم جیغ, به گالری نام او شعار می دادند.

که نمی خواهد اولین بار. هنگامی که او برنده در خلیج هیل در سال 2008 او ناودان کلاه خود را به زمین و بعد گفت که او متوجه نیست که او تا به حال انجام داده است.

تماشای پایان کارشناسی ارشد خود را از فلوریدا, صفحه اصلی, جنگل گفت Nantz "من به یاد داشته باشید ، من به یاد داشته باشید قرار دادن سلاح من است. این یکی از آن لحظات خاموشی. ... من به یاد داشته باشید من چشم آمدن و دیدن مردم در مقابل من. تا آنجا که من در جشن? من به یاد داشته باشید که بخشی."

او به یاد می آورد تفکر او نیاز به پیدا کردن فرانچسکو Molinari و تونی Finau و ویلچرهای و پس از آن او در تلاش بود برای پیدا کردن خود را caddie جو LaCava.

"من در نهایت در بر داشت جوی و گفت:" ما آن را انجام داد!'" وودز گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب