Mikaela مایر قرار می دهد ویروس موانع گذشته به تیتر روز سه شنبه ESPN رتبه بالا کارت

سپس-teenage Mikaela مایر استفاده می شود به بارج به کلاس درس او را در صبح دوشنبه مشتاق برای به اشتراک گذاشتن نت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

سپس-teenage Mikaela مایر استفاده می شود به بارج به کلاس درس او را در صبح دوشنبه مشتاق برای به اشتراک گذاشتن نتایج خود را از تعطیلات آخر هفته تازه مسابقات بوکس.

"من شروع به بوکس" مایر به او گفت: معلمان و همکلاسی در میگوئل شیر دبیرستان در وودلند هیلز. "من 3-0. ... باید شده اند وجود دارد بسیاری از مردم که مانند 'OK سرد است.' من فقط تعجب می کنم اگر آنها را ببینید که در آن من در حال حاضر."

مایر و 30 دیگر دریافت سفید خیره زمانی که او سهام خود را طولانی بوکس رزومه که شامل یک 12-0 حرفه ای ضبط و وضعیت به عنوان یک سال 2016 ایالات متحده المپیک.

یکی از بوکس زنان قابل توجه ترین مبارزان ساخته شده سرفصل اغلب به خصوص در ماه گذشته به دلیل مایر برای اولین بار آزمون مثبت برای coronavirus در رتبه های بالا را "حباب" سری تابستان در لاس وگاس.

در حال حاضر بسیاری از مایر همکلاسی های سابق و معلمان به احتمال زیاد گرفتار در بوکس موفقیت است. شاید آن را برای دلایل درست اما مایر است که توجه بسیاری از, و او باید از این فرصت برای نمایش مهارت های خود را روز سه شنبه در مقابل یک ESPN مخاطبان هنگامی که او چهره هلن یوسف در رویداد اصلی کشمکش است.

مایر تا به حال سه اردوگاه های آموزشی در چهار ماه. او در ابتدا برنامه ریزی شده برای مبارزه با Melissa Hernandez, مارس, اما که لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس. او تقلا با یوسف به تعویق افتاد مایر پس از آزمایش مثبت کشیده و از ژوئن 9 کارت. مایر به نام آن مثبت کاذب و ابراز نا امیدی.

او حمایت خود را ادعا می کنند با یک منفی نتیجه آزمون روز پس از ترک گفته "حباب" در داخل MGM Grand. مایر گفت که او تا به حال coronavirus چند ماه قبل و به همین دلیل او آنتی بادی های IgG آزمون برگشتم مثبت است. او را تبدیل به خوبی در انواع مختلف تست.

"این یک بد شانسی به من چون من می دانستم که من دیگر عفونی گفت:" مایر که ساکن در کلرادو اسپرینگز کلرادو. "هنگامی که من کردم به لاس وگاس که به من انداخت چون من در حال حاضر آن را به حال. ... من تا به حال به در ماشین و رانندگی خودم به کلرادو چرا که آنها نمی تواند من را در یک هواپیما و در آن روز من در زمان یکی دیگر از تست فقط برای تایید آن است.

"ما هنوز هم نمی دانم زیادی در مورد ویروس. من درک می کنم این پروتکل نمی تواند تغییر در قطره از کلاه."

مایر دوم از روی لئامت دادن در داخل "حباب" در حال حاضر بهتر رفته است. او گفت: بلافاصله پس از تخلیه پس از دریافت 7 صبح از خواب بیدار کردن تماس با نتایج آزمون صبح روز یکشنبه. مبارزان در حال آزمایش سه بار یک هفته قبل از مبارزه دیگر به محض ورود و بعد از وزن در.

در جالب و تاب مایر مبارزه بود بالا از شرکت اصلی رویداد سرمقاله روزنامه روز دوشنبه پس از Jamel شاه ماهی کشیده بود از خود WBO junior سبک عنوان دفاع در برابر جاناتان Oquendo چرا که او آزمایش مثبت است.

مایر می تواند مربوط به شاه ماهی, اما او مشتاق به بازگشت به حلقه برای اولین بار از اکتبر. یک پیروزی چشمگیر سهشنبه خواهد شد یک راه طولانی در تلاش خود را از تبدیل شدن به یک نام خانگی در ایالات متحده و قرار دادن بوکس زنان بر روی نقشه.

مایر 5-پا-9 جنگنده که اغلب به اشتباه برای یک مدل باند است بیشتر معروفیت در چین که در آن صدها نفر از طرفداران مبارزه خط تا برای تولدش. در آخرین سفر به شانگهای مایر در هیبت عظیم او بیلبورد که ایستاده بود در مقابل هتل لوکس.

"از آن زمان کل بلوک" مایر گفت. "این یک عکس از من پرتاب پانچ با بیرون رینگ بوکس و فراتر از آن و گفتم وای من فکر نمی کنم آنها می دانند که من نه این محبوب در آمریکا نشده است.'

"هر کس بیش از وجود دارد این است که بسیار مهمان نواز هستند. برای دیدن یک زن در ورزش بوکس یک مردسالار, ورزش, مهاجم, ورزش, آن را متفاوت برای آنها را مشاهده کنید. آنها بسیار شیفته من این واقعیت است که من هنوز هم بسیار دخترانه و زنانه, بلکه در چنین تهاجمی-مرد ورزش, بنابراین من به مرتب کردن بر اساس به اشتراک گذاری تجربیات من با آنها در مورد آن است."

مایر می خواهد برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با مردم بیشتر در ایالات متحده و امیدوار است به L. A. بازگشت از جلسه در آینده نزدیک. او گفت آن بوده است تا حداقل سه سال پس از او در بازدید از دره سن فرناندو.

او بهترین دانش آموز در حال رشد حضور چهار های مختلف مدارس از جمله تفت, El Camino Real منشور و میگوئل Leonis ادامه مدرسه که در آن او شروع به بالا, بوکس, داستان است.

"من می دانم که وجود دارد بسیاری از مردم که فقط فکر کردم این چنین احمقانه و به دنبال آن نیمه بود احمقانه" مایر گفت. "منظورم این است که چه چیزی این زن در تلاش ... من به معنای واقعی کلمه به خودم گفتم من میخوام بهترین زن بوکسور در جهان به جز حرفه ای مروج می خواستم چیزی برای انجام با زنان است. آنها ثبت نمی شود و ما مجاز به رقابت در بازی های المپیک نشده است.

"من نمی دانم آنچه که من فکر. من فقط می دانستم که من عاشق ورزش و این که من کشف کردن یک راه است."

مایر نمیفهمد راه, اما او تا به حال چند ضربه به تازگی. او را در یک مسیر صاف به عنوان یک اصلی-رویداد جنگنده در ESPN.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب