خاویر بکررا خالی کلمات مورد سوء استفاده پلیس

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا به تازگی وزن در توییتر در مورد اعتراضات گسترده در برابر سوء استفاده پلیس پس ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 خرداد 1399

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا به تازگی وزن در توییتر در مورد اعتراضات گسترده در برابر سوء استفاده پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. حادثه "را لرزاند کشور ما به هسته" بکررا نوشت. "همانطور که ما در مقابله با این زمان تاریک به یاد داشته باشید آمریکا است که در بهترین حالت آن زمانی که ما گرد هم می آیند به تقاضای عدالت است."

آن را تشویق به شنیدن دولت در اجرای قانون بالا افسر ابراز نگرانی در مورد عدالت, اما کلمات او خالی است. هیچ مقام رسمی دارای قدرت بیشتری نسبت به دادستان کل برای رسیدگی به این مشکل است. به جای اینکه چراغ اصلاحات بکررا دارای محافظ افسران که سوء استفاده خود را.

بهترین مثال شامل سنا لایحه 1421 که رفت به اثر در ژانویه 2019. قانون نیاز سازمان ها به ارائه اطلاعات در مورد افسران پلیس که مرتکب جنایات شده اند درگیر در تیراندازی و یا منظم شد برای سوء. آن را به وضوح اعمال عطف به ماسبق – اما بکررا صبورانه حاضر به دنبال آن دیکته.

بکررا بخش نخواهد انتشار سوابق گذشته. او در زمان این موضوع به دادگاه و بارها و بارها خود را از دست موارد. در یک تاول ملامت در ژانویه پنجم دادگاه تجدید نظر داشت که قانون "هماهنگ با اصل قانون اساسی است که مردم باید حق دسترسی به اطلاعات در مورد رفتار با مردم کسب و کار."

بکررا حتی تهدید به شکایت روزنامه نگاران که امن سوابق گذشته و حال افسران پلیس که متهم به جنایات – سوابق آنها از دریافت یک درخواست به بخش. که هولناک نه تنها برای آن تلاش برای محافظت از بد افسران, اما برای حمله به رسانه ها در متمم اول قانون اساسی گزارش حقوق.

این هیئت تحریریه ناودان بکررا برای خدمت به عنوان "پنجه گربه برای پلیس اتحادیه های کارگری" اما حتی لیبرال تحریریه انتقاد دموکراتیک AG ، "در زمانی که ادارات پلیس و جوامع در سراسر کشور در حال تسویه حساب با تاثیر مرگبار پلیس سوء (بکررا است) کاشت پرچم خود را در طرف اشتباه تاریخ" اظهار ساکرامنتو زنبور عسل در ماه فوریه 2019.

اگر بکررا می خواهد در سمت راست از سابقه او می تواند یدکی ما خالی توییتهایی و اصلاحات راه خود را در گروه عمل می کند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب