درد لوازم شنا و تفریحات آبی

این هتل و مرکز خرید که در خیابان نواب صفوی قرار گرفته علاوه بر ارائه اقلام و محصولات متنوع از جاذبه های گردشگ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این هتل و مرکز خرید که در خیابان نواب صفوی قرار گرفته علاوه بر ارائه اقلام و محصولات متنوع از جاذبه های گردشگری بی نظیری نیز برخوردار است. از بهترین جاذبه های طبیعی اطراف تهران آبشار گزو با ۵۰ متر ارتفاع پرش می باشد، در نزدیکی این آبشار سد ابرز و چنگل لفور هم قرار دارد که به قلب تپنده اکسیژنه تهران تبدیل شده است، اینجا موقعیتی ایده آل برای برپایی پیک نیک های چند ساعته تا دو روزه دارد و البته به شرطی که سفر شما در نیمه اول سال باشد، برای رسیدن به این محل باید دو ساعت رانندگی کنید، در نزدیکی سوادکوه و چسبیده به امامزاده های مشهور گزو این آبشار واقع شده است. شهر توریستی مشهد دومین شهر پهناور ایران پس از تهران است که شما دست کم یک بار با نیت اولیه زیارت به آن سفر کرده اید. اگر شما هم در شهر مشهد به خیابان راهنمایی سر زدید، می توانید از جای دیدنی مشهد نیز دیدن کنید. بولوار سجاد از بولوارهای اصیل و پررونق شهر مشهد محسوب می شود که از بزرگراه آزادی تا بولوار خیام امتداد مییابد. در ساحل های مختلف قایق هایی متنوع وجود دارند که شما می توانید به همراه خانواده و عزیزان خود سوار بر آن ها شوید و گشتی در دریای نیلگون خلیج فارس بزنید.

در این تفریح شما در یک قلیق آمریکایی قرار خواهید گرفت که یک مربی حرفه ای ماهیگیری در کنار شما خواهد بود. با شروع تابستان بازی های کودکان سبک تازه ای به خود می گیرند و شرایط را برای بازی کودکان در محیط های بیرون از خانه فراهم می کند. برخورداری از چنین ویژگی این امکان را برای شما فراهم می کند تا جلیقه را درست انداره ی کودک خود تنظیم کنید و اگر چند کودک دارید می توانید طوری تنظیم کنید تا بچه های متفاوتی بتوانند از آن استفاده کنند. قیمت ملک در این منطقه بسیار نجومی است اما جمعیت بسیاری از مردمِ مناطق مختلف برای برخورداری از امکانات تفریحی، خرید و شبگردی در آنجا حاضر می شوند. اگرچه در ورزش شنا به نظر می رسد که تمام چیزی که نیاز دارد یک لباس شنا و یک عینک شنا است، اما اگر در حین تمرین شنا یک نگاه به اطراف استخر بیندازید، به سرعت تجهیزات متفاوتی و کاربردی را خواهید دید.

شاید فکرکنید چرا در حالی که کلاه شنا از خیس شدن موها جلوگیری نمی کند ملزم پوشیدن آن در استخر هستیم؟ همچنین در برج تجاری آلتون معروفترین رستوران مشهد را هم خواهید دید. همچنین ضربه گیر است و می تواند درد و ضربه را منعکس کند. تم پارک آبی اوشن نیز الهام گرفته از داستان های قدیمی ایرانی به نام راز قلعه خورشید است که در آن دزدان دریایی برای بدست آوردن قرص خورشید و حکومت بر دریا به قلعه خورشید حمله می کنند و سه برادر به نام های پولاد، ماهان و باشو که هر سه از ساکنان این قلعه هستند، با دزدان دریایی مبارزه کرده و قلعه خورشید را آزاد می کنند. برج باران، مجتمع تجاری آبان، پارک خورشید و مجتمع تفریحی کوهسر از جاذبههای مهم خیابان لاکچری هاشمیه هستند. پاساژگوهرشاد (بورس لوازم لوکس خانگی)، پاساژ تک(بورس کامپیوتر و لوازم جانبی) ونمایندگی اسباببازیهای لاکچری بانینیک از جاذبههای بولوار شهید صادقی می باشد. مرکز خرید وصال در مجاورت الماس شرق ساخته شده و یکی از مراکز خرید لوکس و مدرن مشهد به شمار می رود. مرکز خرید آلتون به خاطر فروشگاههای کیف و کفش چرمش معروف است و افرادی که به دنبال خرید وسایل لوکس هستند برج آلتون را انتخاب میکنند.

مرکز خرید آرمان از بازارهای نزدیک به حرم است که به تازگی افتتاح شده و در کنار هتل و واحدهای اقامتی در خدمت گردشگران و زائران قرار گرفته است. این جنگ ها تفریحاتی نشاط آور و دلنشین می باشند که می توان در کنار خانواده نشست و آن ها را تماشا کرد. انواع این محصولات با بدنه بادی در دسترس افراد برای داشتن خوشی و ایمنی بیش تر طراحی و تولید شده است و به این وسیله می توان به راحتی موقعیت دلخواهی را به دست آورد. از این گذشته در و دیوار آن که هنوز بر آن ها بقایایی از بازارهای قدیم و آثار تاریخی و باستانی به چشم می خورد، دیدنی است. در این خیابان پاساژها و مراکز خرید بسیاری وجود دارد که از جمله می توان به مجتمع تجاری جهان نما و مجتمع تجاری قدس رضوی اشاره نمود. میباشد. این پروژه در زمینی با مساحت هشت هکتار و زیربنای 500000 متر مربع با مشارکت آستان قدس رضوی، بانک تات و هتلهای روتانا دبی ساخته شده است. از مکان های تفریحی مشهد برای جوانان که در نزدیکی خیابان راهنمایی قرار دارد می توان به پارک کوه سنگی و باغ آستان قدس اشاره نمود.

Th is c᠎on​tent h᠎as  be en ​do ne with GSA Content G en er​at᠎or DE MO!

آخرین مطالب