فدرال محاصره پرتلند است ترسناکتر از معترضان

ساکرامنتو – یک چیز خنده دار اتفاق پس از ناشناس ماموران فدرال لباس پوشیدن و مانند سربازان طوفان از dystopian رم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 مرداد 1399

ساکرامنتو – یک چیز خنده دار اتفاق پس از ناشناس ماموران فدرال لباس پوشیدن و مانند سربازان طوفان از dystopian رمان – گزارش برداشت معترضان از خیابان پورتلند اورگان و هل آنها را به بینام و اجاره ون. من "قانون اساسی محافظه کار" که برای سال هشدار در مورد فدرال نفس بیش از حد و دفاع و پشتیبانی متحده حقوق گاهی تشویق می کردند این نشان از قدرت.

این righties هیجان زده هستند که رئیس جمهور تهمت عهد کرده است به ارسال صدها مشابه استتار-پوشیدن عوامل به شیکاگو و دیگر جناح دموکراتیک-اجرای شهرستانها به, احتمالا, سرکوب, باند خشونت است. هر کسی که فکر می کند این است که به سادگی در مورد توقف جنایت در خیابان باید "ناپدید شد" به بینام شهر رانده شده و به محل نامعلومی و کلمه "ساده" خالکوبی بر روی پیشانی خود را.

شهری غارت و اختلال تضعیف مدنی در نظم و منجر به غیر قابل توجیه صدمه به اموال. آن را خسته کننده به تماشای مترقی شهرداران و شوراهای شهر موفق به بازگشت برخی از صورت ظاهر از خود را به خیابان های مرکز شهر. اما من به مراتب بیشتر از ترس از دولت فدرال است که رها نیروهای خود را در آن مردم از من از craven مقامات محلی است.

اگر شما نمی بینید مشکل, پس از آن شما باید دوباره خواندن اعلامیه استقلال – که در آن پدران بنیانگذار ما توضیح داد که چرا 13 مستعمرات بودند شکستن دور. در نظر آن کلمات در متن پرتلند: "او (پادشاه) است و بنا به بسیاری از دفاتر جدید و فرستاده اینجا swarms از افسران به آزار و اذیت مردم ما منصبان خود را. او نگه داشته است در ميان ما صلح ارتش ایستاده بدون رضایت ما قانونگذاران."

به عنوان آنها پس از 9-11 برخی از محافظه کاران معتقدند که "تروریست ها" آیا شایسته حمایت است که قانون اساسی ما را فراهم می کند برای شهروندان آمریکایی است. کسانی که این استدلال بدیهی است که درک نمی کنند که هدف از آن حمایت. ماموران دولت نمی تواند به طور یک جانبه خیال مردم به عنوان تروریست و سپس آنها را ناپدید می شوند. آنها نیاز به محرمانه اعمال تروریسم و سپس اثبات آن در دادگاه است. در غیر این صورت – و در اینجا نکته کلیدی – دولت می تواند هر چیزی می خواهد آن را به هر کسی.

قانون اساسی نیست برای حفاظت از "تروریست ها" اما برای افرادی که ممکن است در واقع تروریست ها اما که اتفاق می افتد به خانه راه رفتن پایین خیابان و یا که ممکن است در منطقه مسالمت آمیز اعتراض کنند. ماموران فدرال حق دارند به گشت خاص ساختمان های فدرال اما نه به اختیار در خیابان های شهر در برابر اراده این شهر بموقع انتخاب رهبران – حتی اگر این رهبران هستند wrongheaded یا بی کفایت.

اخبار گزارش های اخیر نشان می دهد که کسی teargassed پورتلند شهردار پس از او خطاب به معترضان. وجود دارد هزاران گزارش از دولت های فدرال و محلی اجرای قانون brutalizing مسالمت آمیز معترضان از جمله یک نظامی کهنه. این آمرانه پاسخ نیست آرام اما برافروختن آن است. در حال حاضر -- و این به نظر می رسد مانند یک توسعه بزرگ – هزاران نفر از صلح آمیز پورتلند ساکنان ایجاد یک زنجیره انسانی برای جلوگیری فدرال goon squad.

تنها چند محافظه کار صدای صحبت کردن در برابر رفتار که موجب خشم آن را به حال رخ داده است در دولت اوباما. نفاق نیست و محدود به محافظه کاران ، چگونه بسیاری از لیبرال ها شکایت زمانی که هر دو طرف پشتیبانی از تلاش برای به فدرال نیروهای گسترده داخلی بازداشت قدرت و هموار راه را برای گسترده سوء استفاده از قدرت توسط هر دولت آینده? چگونه بسیاری از آنها شکایت کرده بود ماموران فدرال پاک دور "بازگشایی" معترضان – به خصوص کسانی که در غرب میانه که نشان داد تا مسلح در کاپیتول ساختمان ؟

"ما نمی دهد تا آزادی و امنیت" نوشت: پلیس آمریکا رند یک جمهوری خواه از کنتاکی. "اجرای قانون محلی می تواند و باید از دست زدن به این شرایط در شهرهای ما وجود دارد اما هیچ جایی برای نیروهای فدرال و یا ناشناس ماموران فدرال گرد کردن مردم در خواهد شد." فاکس نیوز' اندرو ناپولیتانو نوشت که "ارسال مسلح ندیده پلیس به خیابان ها ... در واقع باعث خشونت بیشتر."

که آشکار است, اما من به هر نشان می دهد از اصل ما به طور فزاینده ای حزبی سن. فدرال نشان می دهد از نیروی ما را به یاد یکی از مشکلات اصلی که دریافت کرده عقب افتاده زیر توجه پلیس-بازداشت مرگ جورج Floyd: پلیس نظامی. در یک جامعه آزاد و پلیس قرار است به مانند رفتار جامعه افسران که به حمایت از صلح – و نه مانند یک تهاجم ارتش لباس پوشیدن و در خستگی و رانندگی Humvees در حالی که محکم فشار مازاد نظامی سخت افزار.

"مشکل واقعی با پلیس نظامی است که آن را به ارمغان می آورد در مورد خشونت و یا سوء استفاده از قدرت – هر چند که ممکن است به خوبی اتفاق می افتد – اما آن است که بر اساس یک فرض شهروند به عنوان یک تهدید در حالی که لیبرال منظور این است که بر اساس دقیقا مخالف فرض" نوشت Eliav Lieblich و آدم Shinar در میشیگان مجله از مسابقه و قانون. یکنوع بازی شبیه لوتو.

محافظه کاران که حمایت فدرال حضور در پورتلند و شاید به زودی در شیکاگو اوکلند و دیترویت باید متوقف تظاهر است که آنها در مورد مراقبت از فدرالیسم در قانون اساسی و یا آزادی. لیبرال ها که با استفاده از نیروهای فدرال به اجرای خود bugaboos باید متوقف کردن این ادعا که آنها در مورد مراقبت از آزادی های مدنی. اگر شما نمی خواهید قانون اساسی برای محافظت از خود را از دشمنان سیاسی و سپس شاید شما واقعا باور در قانون اساسی است.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در sgreenhut@rstreet.org.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب