خواهد امریکا را به ایران صادر سوء استفاده شود و با بانک ها و شرکت ها?

در ماه مارس در کنگره تصویب مراقبت عمل می کنند که مجموعه کنار ما 2.2 تریلیون دلار برای تحریک اقتصاد آمریکا در زمانی که CCP coronavirus شیوع است و قرار دادن یک توقف به رشد است. این به نظر می رسد شبیه به ما را نجات 700 میلیارد دلار برنامه معرفی شده توسط فدرال رزرو در دوران پس از بحران مالی 2008. این برنامه هایش به پایان رسید تا با بهره گیری فاسد بانک ها و شرکت های بزرگ. متاسفانه این به نظر می رسد تکرار شود با این حال اعلام کرد بسته محرک.

نجات مشکل

بحران 2008 باعث شد با توجه به غیر قابل کنترل حرص و طمع از اعطای وام و سرمایه گذاری موسسات که ایجاد شده و فروش محصولات مالی است که تا به حال بیش از حد در خطر است. هر چند برخی از این موسسات رفت و بسیاری از آنها جان سالم به در leeching از مالیات دهندگان پول دست توسط دولت به عنوان کمک مالی و اقتصادی. در سال 2009 شرکت سود کرده بود شروع به افزایش دوباره و موسسات مالی نشان داد نشانه هایی از ثبات. این در حالی است که متوسط درآمد خانوار در آنجا ماند در زیر سطح سال 2007 تقریبا 10 سال تا سال 2016. دیگران بزرگ از بازیکنان بزرگ در هزینه شهروندان!

فعلی US$2.2 تریلیون بسته همراه با یک راز کوچک — از آن می تواند در نهایت هزینه امریکا $6.2 تریلیون. این است که با توجه به این واقعیت است که ایالات متحده$454 میلیارد شده است اختصاص داده شده برای فدرال رزرو مبتنی بر وام های شرکت های بزرگ. بانک فدرال قدرت اهرم و یا ضرب پول آن را دریافت از خزانه تا 10 برابر. به این ترتیب به جای US$454 میلیارد, دولت می تواند در نهایت اعطای وام به US$4.5 تریلیون دلار به بانک ها و شرکت های بزرگ. در مقابل افراد و کسب و کارهای کوچک و گروه های دیگر را تنها دریافت US$1.4 تریلیون دلار در حمایت از. برای هر $1 صرف شده برای حمایت آنها از دولت به طور بالقوه می تواند صرف بیش از 3 بار برای پسران.

صاحبان کسب و کار کوچک در حال گرفتن گیر اداری در یک کابوس برای به دست آوردن منافع در بسته محرک. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

چه چیزی باعث این وضعیت حتی بدتر است این است که کسب و کارهای کوچک را مجبور به پرش از طریق موانع متعدد برای دریافت سهم خود از کمک. دولت دست از کار disbursing US$349 میلیارد, پرداخت, حفاظت از برنامه به بانک های خصوصی است. این وام ها با هدف استفاده در کسب و کارهای کوچک است که در حال مبارزه با توجه به بحران نقدی ناشی از CCP coronavirus. متاسفانه صاحبان کسب و کار کوچک در حال گرفتن گیر کرده در یک بوروکراتیک کابوس به منظور رسیدن به آنچه حق آنان است.

“من شده بانکی با [بانک مرکزی امریکا] برای 15 سال من یک حساب حقوق و دستمزد با آنها و چک کردن حساب, اما نه یک وام ارتباط است. زمانی که من وارد آن گفت: شما واجد شرایط نیست چرا که شما باید یک کارت اعتباری و یا وام های ارتباط… آنها مجوف به آنلاین فشار و صبح روز شنبه آنها اجازه ما اعمال می شود اما از آن خواهد شد به ترتیب اولویت بنابراین در حال حاضر من فکر می کنم من در پایین لیست” یک صاحب کسب و کار گفت: امور مالی یاهو به عنوان گزارش شده توسط بارون.

دوست صمیمی داری

دولت ایالات متحده در حال تکرار اشتباه از بحران 2008 با صرفه جویی در بانک ها و شرکت های بزرگ که سزاوار نیست به ذخیره شود. سود و زیان یک بخش طبیعی از یک سیستم سرمایه داری. کسانی که قادر به ادامه ساخت سود باید اجازه داده شود به طور طبیعی می میرند به طوری که دیگر جایگزین کارآمد می تواند در خود جای. اما نجات آنها از ایالات متحده است که اساسا گفت: — اگر شما به سود شما آن را نگه دارید اما اگر شما به دست ما خواهد آن را جبران کند.

صادقانه افرادی که مالیات پرداخت نمی شود به درستی محافظت می شود. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در سرمایه داری هنگامی که کسب و کار قابل توجه آن غنی و سوسیالیسم زمانی که آنها در قرمز. این است که اساسا دوست صمیمی داری اجازه دهید شل. در حال حاضر آن را در مقایسه با آنچه که صادقانه آمریکایی که وحی پرداخت مالیات خود را از طریق سال در بازگشت. آمریکا 2.2 تریلیون دلار بسته ارائه خواهد شد 1.200 $در هر فرد ارائه شده است که آنها را بیش از 75000 دلار در سال است. اگر شما بیش از درآمد است که شما کسب درآمد $5 کمتر برای هر 100 دلار شما را در بالای $75,000 قطع.

بنابراین یک فرد ساخت $38,000 در هر سال نه تنها به پرداخت فقط 12 درصد در مالیات, اما همچنین می تواند کامل $1,200 در مزایای وعده داده شده در زیر coronavirus بسته است. در مقابل افرادی که به دست آورده $100,000 و پرداخت خود را 24 درصد مالیات نمی خواهد تنها یک پنی. این افراد همان نگرانی های مالی به عنوان فقیر مردمی و در عین حال هرگونه حمایت مالی از آنجا که آنها پول بیشتری را. تنها خبر خوب برای آنها به نظر می رسد که دولت اجازه داده است تاخیر در پرداخت مالیات برای ترم جاری.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

Coronavirus: چین برای انتقاد از نژادپرستی علیه آفریقایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>