کالیفرنیا پاداش شکست مدارس و مجازات کسانی که جذب دانش آموزان

کالیفرنیا مدرسه سرمایه گذاری اصلاحات شده اند مورد تحسین قرار گرفته در سراسر کشور در سال های اخیر اما قانونگذار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

کالیفرنیا مدرسه سرمایه گذاری اصلاحات شده اند مورد تحسین قرار گرفته در سراسر کشور در سال های اخیر اما قانونگذاران ایالتی در حال حاضر به نظر می رسد قرار دادن سیاست جلوتر از بچه ها با تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در مدارس این سقوط بر اساس آخرین سال حضور چهره های. و در حالی که آن را بعید است که آنها را معکوس وجود دارد هنوز هم امیدوارم که برای کمک به آن دسته از دانش آموزان است.

کالیفرنیا محلی کنترل بودجه فرمول یک مدرسه مدل سیستم مالی به دلیل آن اختصاص دلار بر اساس نیازهای دانش آموزان و جایی که آنها ثبت نام. این بدان معنی است که مناطق آموزش و پرورش و مدارس است که جذب هجوم دانش آموزان اغلب به این دلیل که آنها در حال خدمت به خانواده به طور موثر دریافت بودجه اضافی به جای این رشد زمانی که پول به شرح زیر کودکان خود را به مدارس.

اما همه که تنظیم شده است برای تغییر این سال تحصیلی آینده با توجه به بودجه تریلر لوایح, مجلس, لایحه 77 و سنا 98 که رد دولت بودجه موفق مدل در حمایت از برگزاری ولسوالی که از دست داده اند دانش آموزان "بی ضرر" با بودجه آنها بر اساس سال گذشته ثبت نام. در حالی که این به این معنی است که مدارس از دست داده است که دانش آموزان در این سال خواهد بود عایق از ضرر و زیان مالی آن را نیز بدان معنی است که مناطق آموزش و پرورش و مدارس است که در خدمت دانشجویان جدید در این سال نمی دریافت هر گونه کمک مالی برای آنها.

برای روشن coronavirus همه گیر و رکود اقتصادی باعث شده سطح بی سابقه ای از عدم قطعیت و چپ کالیفرنیا مالی چشم انداز در شکل. بسیاری از مناطق را از دست داده اند ثبت نام در یک زمان زمانی که آنها در حال تحمیل هزینه های اضافی لازم توسط همه گیر و آن را حس می کند و سپس به ارائه آنها را با یک موقت خالص ایمنی برای ثبت نام و زیان.

این دو بودجه تریلر صورتحساب بیش از حد و انجام بیش از آسیب خوب به کسانی که مهم ترین—دانش آموزان است. هر دلار باقی می ماند که در منطقه یک مدرسه برای یک دانش آموز که در سمت چپ آن منطقه یک دلار است که پشتیبانی نمی کند که فرزند خود را در مدرسه جدید که بدان معنی است که کودکان و نوجوانان هستند shortchanged.

برخی از مدارس سرآمد در خدمت دانش آموزان در طول همه گیر و شاهد رشد قابل توجهی به عنوان یک نتیجه. برای مثال مدارس که ارائه آموزش شخصی برنامه ها باید ثبت نام بیش از 5000 جدید دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده و دیگری 13,000 هستند صبر کنید-ذکر شده است. منشور مدارس خواهد بود به خصوص تحت تاثیر قرار. بسیاری از این مدارس در حال رشد به سرعت در پاسخ به تقاضا و باید به هر دو بدون بودجه مورد نیاز برای پوشش هزینه و یا به نوبه خود خانواده دور.

اما آن را فقط در مدارس. مدارس که در حال اضافه کردن دانش آموزان که بیش از 300 مدرسه دولتی منطقه سال گذشته آیا نمی دریافت کمک های مالی به منعکس کننده این رشد است. برعکس ناکارآمد مناطق مانند لس آنجلس Unified School District خواهد شد 'برگزار می شود بی ضرر" با وجود از دست دادن آهنگ از هزاران نفر از دانش آموزان و عملکرد ضعیفی در آن تغییر به آموزش آنلاین.

کالیفرنیا است که سخاوتمندانه بودجه مدارس که از دست دانش آموزان در حالی که کوتاه-تغییر مدارس که بهتر در خدمت خانواده ها در طول این مدت تلاش. به جای کالیفرنیا باید به دنبال ارائه مورد نیاز بودجه اضطراری برای مناطق آموزش و پرورش با ثبت زیان در حالی که هنوز هم اجازه می دهد بیشتر آموزش و پرورش دلار به دنبال بچه ها به مدرسه خود را.

اما هنوز هم ممکن است برخی از امید برای کالیفرنیا بالا-دستیابی به مدارس که در جذب دانش آموزان: سیاستگذاران فدرال در حال گرفتن تحت فشار به موضوع دور دیگری از بودجه محرک که به احتمال زیاد شامل میلیاردها دلار برای K-12 آموزش و پرورش است.

کنگره می تواند کمک به رفع کالیفرنیا مشکل به سادگی نیاز است که هر محرک پول اختصاص داده شده توسط دولت بر مدارس' زمان دانشجویی می شمارد.

به طور کلی بودجه فدرال برای تحصیل باید انعطاف پذیر باشد و با آمدن چند رشته متصل است. اما اگر آن را در حال رفتن به پاس بیشتر محرک هزینه های کنگره نیز مسئولیت برای اطمینان حاصل شود که همه گیر بودجه محرک در واقع منافع دانش آموزان آن در نظر گرفته شده است.

در این مورد آن پاداش خواهد بود رشد مناطق و مدارس در حالی که اجازه می دهد برای کنترل محلی بیش از مدرسه دوباره دهانه است که قطعا یک جایگزین بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد خودداری بودجه از مدارس که ارائه نمی دهد فرد در آموزش.

قانونگذاران در ساکرامنتو باید حصول اطمینان از منابع آموزش و پرورش به جایی که آنها مورد نیاز برای خدمت به دانش آموزان و مدارس. اگر قانونگذاران ایالتی معکوس نیست البته کالیفرنیا سیاستگذاران در واشنگتن, DC باید توجه کنند.

هارون Garth اسمیت مدیر آموزش و پرورش سیاست و Satya Marar یک تحلیلگر سیاست در دلیل پایه و اساس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب