فرشتگان امیدوار است که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در کوتاه MLB فصل

آناهایم — این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.بیس بال lifers مانند فرشتگان مدیر جو Maddon به احتمال زیاد شده است و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 تیر 1399

آناهایم — این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.

بیس بال lifers مانند فرشتگان مدیر جو Maddon به احتمال زیاد شده است و گفت که برای چندین دهه به دلیل آن است که یکی از این حقایق پایدار از لیگ برتر فصل.

تا این سال است.

در سال 2020 با این بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن تعطیل لیگ اصلی بیس بال برای بیش از سه ماه تیم در مورد شروع یک 60-بازی فصل virus اجازه.

در حال حاضر آنها چه گفت ؟

این یک حداکثر سرعت دویدن یک ماراتن.

"من فکر می کنم گرفتن به یک مناسب و معقول و یا شروع خوب است رفتن به بسیار مهم فقط برای روحیه و توانایی به ماندن درگیر ذهنی" Maddon گفت. "این نوع از چیزهای معمولی شما صحبت کردن در مورد, اما زمانی که شما صحبت کردن در مورد این مسائل در 162-بازی فصل وجود دارد زمان بهبودی. شما می دانید که شما در حال رفتن به رفتن را از طریق برخی از واقعا بد لحظات و برخی واقعا لحظات بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای بازیابی از لحظه های بد در حال حاضر."

آن را برای یک فصل چیزی است که از یک سیم عمل می کنند. یک لغزش می تواند دست کشیدن تیم از در حال اجرا. بدیهی است که خطرناک برای هر تیمی است اما در واقع ممکن است کار به نفع تیم مانند فرشتگان.

بیشتر بازی ها بیشتر شانس که بهترین تیم را در بالا آمده است. اما در کوتاه فصل بیشتر وجود دارد اتفاقی که با این نسخهها کار برای تیم هایی مانند فرشتگان بودند که پیش بینی شده به بازی در جایی در اطراف .500 بیس بال و پایان فقط در خارج از حذفی ،

FanGraphs بالا برده فرشتگان حذفی شانس از 18.9 درصد به 32.4 درصد است که نشان داده ششم بیشترین افزایش 60 بازی فصل در مقایسه با 162-بازی فصل.

و که حتی نمی را به حساب این واقعیت است که Shohei Ohtani و گریفین کنسرو — که نمی خواهد در دسترس است در ماه مارس — شروع این فصل به عنوان سالم کوزه.

با این حال بازتابی از این واقعیت است که کوتاه تر فصل به هر تیم یک طیف وسیع تری از نتایج.

2019 فرشتگان بودند 91-از دست دادن تیم زمانی که فصل به پایان رسید اما در بهترین خود را در 60 بازی کشش آنها 34-26 که 92-برنده سرعت. آنها بازی .567 بیس بال در آن کشش در مقابل خود .316 درصد برنده شدن در بدترین 60 بازی که .251-نقطه گسترش یافته است.

به عنوان شما انتظار می رود بسیاری از تیم های بزرگ و شکاف بین آنها بهترین و بدترین 60-بازی کشیده. هوستون آستروس (133 امتیاز) اوکلند است (200) تگزاس رنجرز (184) و سیاتل مارینرز (167) همه گسترده ای گسترش در راه آنها بازی خاص بیش از 60 بازی در امتداد.

اتباع واشنگتن که برنده سری جهانی در سال گذشته معروف آغاز شده 19-31 و فقط 27-33 پس از 60 بازی. در واقع چهار نفر از قبلی شش World Series winners تا به حال یک کشش از 60 بازی که در آن آنها بازی .500 یا بدتر.

که بدان معنی است که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در این سال که باید سرود فرشتگان و هر تیم دیگری که در نظر گرفته شده است underdog در آن بدست آورد.

کوتاه فصل نیز بزرگ شود برنامه ریزی خصلت.

فرشتگان قرار بود برای بازی Dodgers — مسلما بهترین تیم در بیس بال — فقط در چهار خود را در 162 بازی در اصل برنامه. در حال حاضر با این برنامه دوباره به کاهش سفر آنها بازی داجرز شش بار در 60 بازی. آنها رفت و از داشتن 2.4 درصد به 10 درصد از بازی های خود را در برابر داجرز.

هر بازی در اصل به ارزش 2.7 بازی در طول یک فصل عادی پس Maddon در حال رفتن به باید با مدیریت بیشتر ضرورت از روز 1.

"این سپتامبر بیس بال شروع و در اواخر ماه جولای و آگوست" Maddon گفت. "شما در حال رفتن به تصمیم گیری به شدت بیشتر است. بازیکنان نیاز پوست ضخیم تر. شما دریافت بیشتر از مقاومت مواجه استارت به شما به عنوان از بین بردن آنها و hitters که شما خرج کردن رسید."

Maddon گفت که لزوما درخواست برای تصمیم گیری با ترکیب و بازیکنان نقش ،

"هنوز هم وجود دارد میخوام یک مقدار مشخصی از صبر و شکیبایی با محاکمه و درست بچه ها و شاید جوخه های شاید بیشتر از کسانی که تا به حال همان نوع سابقه" Maddon گفت.

فرشتگان را شروع کردن با 19 مستقیم بازی مقابل بخشی از مخالفان که بیشتر تقویت اهمیت یک شروع سریع.

"در به طور منظم 162-بازی فصل تیم پیروزی بخش توسط دو یا سه بازی" اندرو هینی گفت. "در 60 بازی ها خواهید بود آن را حتی بزرگتر. It's gonna be بزرگ شده, بنابراین من فکر می کنم آن خواهید بود آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آن همه نقش."

با حداکثر سرعت دویدن از یک فصل به این معنی است که بسیاری از مردم خواهد شد کاهش ارزش قهرمانی در پایان.

Maddon که منجر شیکاگو توله به دنیا سری عنوان در سال 2016 شد و بخشی از کارکنان هنگامی که فرشتگان برنده در سال 2002 گفت که اشتباه خواهد بود.

"من فکر می کنم مردم است که لکه دار کردن آنچه ممکن است رخ دهد و دستیابی به برنده سری جهانی بر اساس عوامل مختلف هستند که آنها نشان داده نمی شود تا هر روز و کار تحت شرایطی که بچه های ما هستند" Maddon گفت. "آن است که آسان نیست. بله, من فکر می کنم که این همه به این نتیجه رسیدند همه ما خواهد شد نگاه و درک چقدر دشوار بازحمت حرکت کردن آن بود و برای آخرین تیم ایستاده چه با شکوه شغل آنها آن را بکشد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن