'خاطرات یک کمونیست های برده

خاطرات یک کمونیست برده است و 6 دقیقه فیلم کوتاه است که داستان دیوید هوانگ یک فالون گونگ پزشک از چین است. داستا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

خاطرات یک کمونیست برده است و 6 دقیقه فیلم کوتاه است که داستان دیوید هوانگ یک فالون گونگ پزشک از چین است. داستان شرح قتل هوانگ و حبس خود را در "re-آموزش و پرورش" اردوگاه که در آن او به طور مداوم مجبور به دادن اعتقادات خود با رژیم کمونیستی.

آزار و اذیت در چین

"حزب کمونیست چین (CCP) به تحصیل کرده ما به این باور است که آن را بزرگ و با شکوه و درست است.' من هرگز فکر نمی کردم آنها را تحت پیگرد قانونی قرار به مرگ در حالی که او 3 ماه باردار فقط به خاطر او و بقیه خانواده ما تمرین فالون گونگ" هوانگ می گوید: در ابتدای فیلم کوتاه.

فالون گونگ یک تمرین معنوی است که به محبوبیت در 1990s. آن چنان محبوب شد که حدود 70 تا 100 میلیون چینی شروع به تمرین آن را در فقط چند سال. این درگیریها پس از آن CCP دبیر جیانگ Zemin که نمی خواهم که تعداد بیشتری از شهروندان را پس از فالون گونگ اصول زمانی که آنها باید وفادار به ایدئولوژی کمونیسم.

به زودی راه اندازی زمين گسترده آزار و اذیت علیه فالون گونگ پزشکان بسیاری می گویند از کینه و حسادت و بخل. این نیز کمک در تحکیم زمين را به قدرت سیاسی است. هوانگ گرفتار شدم و فرستاده شده به یک re-آموزش و پرورش در اردوگاه به مدت دو سال. وجود دارد او را مجبور به کار و رنج روانی و همچنین فیزیکی ، اما با وجود تمام مشکلات هوانگ برگزار شد به ایمان خود.

هوانگ دستگیر شد و توسط پلیس تایلند به دلیل چینی فشار است. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

زمانی که منتشر شد هوانگ آمد به می دانم که مقامات بودند یک بار دیگر قصد بازداشت او را. هوانگ متوجه شدم که اگر او همچنان در چین او را تا پایان مرده است. اگر او سعی در ترک این کشور وجود دارد و حداقل یک امکان است که او می تواند فرار حتی اگر این حرکت هنوز هم با خطر مرگ است. هوانگ چپ خود را در مراقبت از مادر و چپ کشور است.

رسیدن به تایلند هوانگ به دست آورد پناهندگی از کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان (UNHCR) در بانکوک. او قادر به دختر خود را به تایلند سه ماه بعد با تلاش همکار فالون گونگ پزشکان و اعضای خانواده. هوانگ شروع افشای CCP را نسل کشی از پزشکان فالون گونگ. به زودی, چینی, جاسوس شروع به ردیابی او. سفارت چینی در تایلند نیز تحت فشار تایلندی پلیس برای دستگیری هوانگ و جای او را در مرکز بازداشت مهاجرت.

فرار به نیوزیلند

خوشبختانه دولت نیوزیلند دلسوز بود به هوانگ و صادر ویژه ویزا برای او و دخترش. آنها در نهایت مهاجرت به نیوزیلند. بعد از او شروع به صحبت در مورد فالون گونگ از آزار و اذیت دولت چین یک بار دیگر شروع به جاسوسی بر روی او این بار از طریق سفارت در نیوزیلند. تلفن همراه خود را شنود گذاشته شد. برخی شنیدها نیز آمد به خانه اش فوق العاده ویندوز و صندوق پستی. این اقدامات در نظر گرفته شده بودند به یک هشدار از CCP — سکوت یا شما و دختر شما نمی شود بی خطر است.

همراه با پدر لونا هوانگ در ادامه به صحبت در برابر رژیم چین از نیوزیلند. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

مقامات چینی بازدید هوانگ پدر و مادر و به آنها هشدار داد که آنها را دستگیر شود اگر هوانگ نگه داشته و بالا بردن موضوع فالون گونگ آزار و اذیت. هوانگ متوجه شدم که CCP وجود دارد توسط مردم ترس از حزب و سپس capitalizes در آن ترس به آنها را نگه دارید گروگان و نگه داشتن آنها را به عنوان برده به ایدئولوژی کمونیسم.

این زمانی بود که هوانگ تصمیم گرفت که او نمی خواهد باقی می ماند برده کنه. هوانگ معتقد است که هر فرد چینی نیاز به فکر می کنم عمیقا در مورد آب و هوا از خشونت و فساد است که فاکتورها باعث ایجاد پلاک چین است که منجر به فجایع مانند آزار و اذیت فالون گونگ پزشکان. بیش از 15 سال پس از از دست دادن همسرش, هوانگ در ادامه به صحبت کردن در برابر رژیم چین همراه با دخترش لونا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

نظارت دولت باعث می شود آن را دشوار برای Pro-هنگ کنگ حامیان در کانادا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب