گاو که در آن? تعطیلی کارخانه منجر به کمبود در Costco فروشنده

توسط Dee-Ann دوربین آسوشیتد پرساثرات بیماری همه گیر کوروناویروس باید فراتر از گیاهان گوشت پردازش و در حال حاضر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

توسط Dee-Ann دوربین آسوشیتد پرس

اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس باید فراتر از گیاهان گوشت پردازش و در حال حاضر هدف قرار دادن بشقاب.

چند متحده آمریکا گیاهان تولید شده اند به طور موقت توقیف در دو هفته گذشته پس از صدها نفر از کارگران بیمار توسط ویروس. که منجر به کمبود گوشت با وندی کشیدن برخی از همبرگر خود را با منوها و Costco محدود کردن گوشت فروش. جعلی گوشت شرکتها در ضمن در حال ساخت حرکت خود را به گرفتن برخی از کسانی که از دست فروش.

فراتر از گوشت که همبرگر و سوسیس از نخود پروتئین و گفت: آن را راه اندازی جدید ارزش بسته به جلب مصرف کنندگان در حالی که رقیب غیر ممکن است مواد غذایی در حال گسترش است فروش به بیش از 1700 Kroger مواد غذایی.

همانطور که از دوشنبه, U. s. گوشت گاو و گوشت خوک ظرفیت پردازش پایین بود 40 درصد از سال گذشته با توجه به Jayson Lusk رئیس گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه پوردو.

برخی از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در حال آمدن به عقب آنلاین پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در هفته گذشته نیاز آنها را به باز بماند. اما تا زمانی که آنها در ظرفیت کامل مصرف کنندگان به احتمال زیاد برخی از کمبود و افزایش قیمت گوشت گاو و گوشت خوک Lusk گفت. تولید مرغ نیز نهفته است اما به میزان کمتر.

روز دوشنبه به طور کلی وکیل برای 11 ایالات غرب میانه خواست وزارت دادگستری به دنبال تحقیقات فدرال به تمرکز بازار و پتانسیل تثبیت قیمت توسط meatpackers در گاو صنعت اشاره به اختلاف قیمت گاو زنده و خرده فروشی هزینه بسته بندی گوشت گاو است که فروخته شده به مصرف کنندگان است.

"با توجه به متمرکز ساختار بازار از صنعت گوشت آن را ممکن است به خصوص مستعد ابتلا به دستکاری در بازار به خصوص در زمان ناامنی غذایی مانند زمان COVID-19 بحران" آنها نوشت.

فقط بیش از 1000 وندی رستوران — و یا نزدیک به 20% — تا به حال هیچ گوشت گاو آیتم های موجود در خود را آنلاین منوها دوشنبه شب با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Stephens, Inc., یک بانک سرمایه گذاری. استفن تحلیلگر جیمز رادرفورد گفت: برخی از ایالت ها مانند اوهایو و میشیگان و نیویورک به نظر می رسید نهفته بیش از دیگران است.

وندی پاسخ داد که برخی از آیتم های منو ممکن است به طور موقت محدود اما همچنان به عرضه آن رستوران با گوشت دو تا سه بار در هفته. این شرکت گفت: این تلاش برای محدود کردن اختلالات به لوازم آن.

Costco باشگاه سام Hy-Vee و کروگر در حال محدود کردن خرید گوشت برای جلوگیری از وحشت خرید. Kroger شرکت ، که همچنین صاحب Ralphs و Harris Teeter بازارهای گفت که می خواهد به اطمینان حاصل شود خریداران باید یک طبقه بندی گسترده ای.

"وجود دارد مقدار زیادی از پروتئین در زنجیره تامین" کروگر در بیانیه ای گفت.

خالی و underfilled کولرهای استقبال خریداران در بخش گوشت در Costco در مینیاپولیس در حومه سنت لوئیس پارک صبح روز سه شنبه یک روز پس از خرده فروش آغاز شده محدود کردن گوشت تازه خرید به سه مورد هر مشتری.

روز سه شنبه بعد از ظهر Kroger فروشگاه در حومه آتلانتا بود محدود کردن خرید به دو بسته مرغ دو بسته گوشت خوک و یا سه بسته از گوشت گاو را در یک زمان.

ماری لیوینگستون چپ فروشگاه با گوشت خورش گوشت و برخی دیگر از کاهش. او قبول محدودیت اجتناب ناپذیر است.

"در نهایت شما تا به حال به آن را ببینید که چگونه این" لیوینگستون گفت. "شما را به محدود کردن عرضه بنابراین هر کس می توانید برخی از و عادلانه است."

چند صد متری دور در Publix فوق العاده بازار در روز سه شنبه بعد از ظهر در این محدود کردن خریداران به دو بسته مرغ و در حال اجرا بود پایین. اما آن را به طرز محسوسی بهتر نگردند در گوشت گاو و گوشت خوک.

برخی از شرکت ها از جمله هدف و مک دونالد — هیچ محدودیتی در محل. مک دونالد گفت: در هفته گذشته آن را دیده است و هیچ عرضه وقفه به دلیل آن را با استفاده از طیف گسترده ای از تامین کنندگان.

تولید گوشت تایسون مواد غذایی گفت: این کار سخت برای به دست آوردن آن گیاهان بازگشت تا با خیال راحت.

"این بسیار دشوار است به حدس و گمان در چه چالش هایی را برای تامین مواد غذایی خواهد شد در هفته های آینده, اما ما در حال انجام بهترین های ما برای به حداکثر رساندن تولید ما برای پاسخگویی به تقاضای" شرکت در بیانیه ای گفت.

سازندگان جایگزین پروتئین ها می گویند که آنها می تواند کمک به پر کردن جای خالی. El Segundo مستقر در کالیفرنیا فراتر از گوشت و گفت: از آن خواهد شد با ارائه کم هزینه تر بستههای ارزش بیش از چند هفته آینده برای تشویق شرکت ها به آن سعی همبرگر. این شرکت گفت: در سه ماهه اول درآمد پرید 141 درصد به 97 دلار میلیون تا حدودی به دلیل مصرف کنندگان مواجه نگردند تا پیش از مستندات در ماه مارس است.

"من فکر می کنم ما باید تسهیل در فقط در زمان مناسب" فراتر از گوشت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اتان براون گفت.

غیر ممکن است مواد غذایی است که باعث می شود سویا بر اساس همبرگر و سوسیس و گفت: این شتاب خود را به خرده فروشی پس از دیدن یک falloff در فروش برای رستوران ها. همبرگر خود را خواهد شد در فروش در 1,700 Kroger فروشگاه های مواد غذایی با شروع این هفته که بیش از دو برابر تعدادی از فروشگاه ها با ارائه آنها را. در ماه ژانویه همبرگر تنها در دسترس در 250 فروشگاه در سراسر کشور.

غیر ممکن است گفت: آگاهی مصرف کنندگان از محصولات خود است تا به شدت و آن را با دیدن شواهدی وجود دارد که بیشتر مردم در حال تلاش جایگزین گوشت.

غیر ممکن است می گوید آن را قادر به تولید غذاهای گیاهی با خیال راحت از آنجا که کارگران می توانند اقامت دورتر از هم جدا و بیشتر ماشین آلات خودکار از کشتارگاه. فراتر از گوشت نیز گفت: آن را تا به حال هیچ گزارش بیماری در امکانات آن است.

"در هر زمان وجود دارد یک نور افکن روشن آنچه در واقع درگیر در کشتار حیوانات و تولید گوشت در آن است خبر بد برای صنعت گوشت غیر ممکن است مدیر عامل پت براون گفت.

دکتر Praeger را نیوجرسی-بر اساس ساز گیاهی مرغ مناقصه برگر گیاهی و سایر محصولات گفت: همچنین دیده می شود فروش بالاتر از همه گیری آغاز شد و با اضافه کردن یکی دیگر از خط تولید برای رسیدگی به تقاضا است.

نیلسن می گوید: فروش گوشت تازه جایگزین شد تا 224% هفته پایان مارس 25. آن اشاره کرد گوشت تازه افزایش فروش 50% در همان دوره است.

___

نویسندگان AP امی Forliti و استیو Karnowski در مینیاپولیس و جف امی در آتلانتا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب