LAFC کهکشان را ال Trafico رقابت به MLS برگشت مسابقات

نام در خیمه تغییر کرده است به عنوان محل اما همه چشم ها هنوز هم تثبیت شده در اولین برخورد بین LAFC و کهکشان.وجو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

نام در خیمه تغییر کرده است به عنوان محل اما همه چشم ها هنوز هم تثبیت شده در اولین برخورد بین LAFC و کهکشان.

وجود ندارد و از اول ال Trafico از سال 2020 هستند LAFC را کارلوس ولا که تصمیم به انتخاب کردن از MLS برگشت مسابقات و زلاتان ابراهیموویچ که در سمت چپ کهکشان در offseason به بازی با میلان.

در دو فصل شخصی خود را به ثمر رساند نبرد بود باز عمل اصلی درام, بین کهکشان و LAFC.

ویلا به ثمر رساند هفت گل و ابراهیموویچ به حال هشت.

امشب در دور دوم از گروه F بازی محلی رقبای دیدار (7:30 p. m., ESPN) با برنده تامین حقوق لاف زدن حداقل تا زمانی که آنها دوباره ملاقات کند.

"رقابت بازی بزرگ برای طرفداران به عنوان به خوبی و داشتن طرفداران را در اینجا کمی از فضای خارج از بازی" کهکشان هافبک ساشا Kljestan گفت. "اما من فکر نمی کنم که آتش یا تمایل از بازیکنان را در یک سطح پایین تر از حد معمول.

"هنگامی که شما می دانید که شما در حال بازی یک دربی بازی شما می دانید که شما در حال بازی در مقابل بزرگترین رقیب خود را, شما باید به همه چیز شما و حتی کمی بیشتر ...من هیجان زده به بازی اولین بازی دربی, از آن خواهد شد کمی عجیب و غریب را در اینجا در اورلاندو اما آن چه در آن است و ما همه تلاش خود را به بهترین از آن در حال حاضر."

در این تاریخچه کوتاه بین تیم جدا شده حدود 12 مایل کهکشان هنوز به از دست دادن به LAFC در فصل به طور منظم (2-0-3) اما LAFC آیا سرنگونی Galaxy 5-3 در کنفرانس غرب آف فصل گذشته.

روز دوشنبه در مراسم افتتاحیه دور از گروه بازی های Galaxy رنج می برد 2-1 از دست دادن به Portland Timbers و LAFC بسیج از یک 3-1 کسری در برابر هوستون دینامو به امن یک نقطه با یک 3-3 قرعه کشی.

این اولین بازی برای هر دو تیم در چهار ماه. با این که اول 90-plus دقیقه از راه رقابت خود را طول می کشد در مرکز صحنه.

"هر بازی بین LAFC و کهکشان طول می کشد بر اهمیت" LAFC مربی باب برادلی گفت. "هنگامی که شما بازی نمی بازی برای ماه, اولین بازی است که نشانه ای از جایی که شما هستند و من فکر می کنم وجود دارد مثبت. و ما قطعا واقعا هیجان زده برای بازی بعدی به خصوص با آن کهکشان است."

درست مثل ابراهیموویچ, خاویر "Chicharito" هرناندز گرفته شده در برخی از بزرگترین دربی در فوتبال در هر توقف خود را حرفه ای (Chivas, Manchester United, Real Madrid, بایر لورکوزن, West Ham United and Sevilla).

"احساس من این است که سعی کنید به بازی در تمام بازی های مانند وجود دارد دربی," هرناندز گفت. "تمام تیم من بازی کردن با آنها را داشته ایم مهم derbies. من درک می کنم که در ذهن من من سعی می کنم به بازی آخرین بازی بود دربی من سعی کنید برای انجام بهترین من برای انجام هر کاری که من می توانم و هر چه من فکر می کنم در آن لحظه به من کمک به تیم است.

"این یک بازی بسیار مهم است و ما در حال رفتن به رفتن و به ما بهترین است. نکته مهم این است که ما نیاز به یک برنده است."

هرناندز به ثمر رساند و کهکشان ها را تنها به هدف خود در روز شنبه را از دست دادن. در ضمن LAFC نگاه به فقط خوب بدون Vela با بردلی رایت-فیلیپس, دیگو رسی و برایان رودریگز به ثمر رساند.

عملکرد که خطرناک سه برابر بسیار بدخیم Galaxy پشت خط خواهد شد یک راه طولانی به سوی تعیین برنده.

کهکشان تا به حال دو ساقط دفاعی در برابر پورتلند و چوب ساخته شده آنها را پرداخت ثمر رساند در 59 و 66 دقیقه است.

"با هیچ Vela وجود دارد آن است که تاثیر بر, تیم, اما آنها هنوز هم خوب بازیکنان" کهکشان مربی Guillermo بررس Schelotto گفت. "آنها می تواند آن را انجام دهد بسیار خوب بیش از حد. آنها دیگر بازیکنان واقعا تیم خوب است و ما باید نگران LAFC نه فقط در مورد Vela نه در زمین."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب