فرشتگان مسکن Keynan میدلتون طول زانو طول سرود

Keynan میدلتون است که آوازی در Twitter و Instagram در مورد مسائل اجتماعی در زمان زانو طول سرود ملی قبل از فرشت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

Keynan میدلتون است که آوازی در Twitter و Instagram در مورد مسائل اجتماعی در زمان زانو طول سرود ملی قبل از فرشتگان بازی دوشنبه شب در سن دیگو.

میدلتون در زمان زانو و خود را مطرح مشت پی در این مدل از دیگر ورزشکاران را ساخته اند که چنین بیانیه های نمادین در برابر نژادپرستی نظاممند.

منچستر نشان داد از طریق یک سخنگوی تیم است که او را به انتشار بیانیه ای از طریق رسانه های اجتماعی.

مدیر جو Maddon گفت: بعد از بازی که منچستر به اطلاع تیم از برنامه های خود در جلسه قبلی در مورد این موضوع از بی عدالتی اجتماعی. Maddon اضافه شده است که این تیم بود "کاملا حمایت شده است." Maddon گفت: او نمی داند که اگر منچستر قصد دارد برای ادامه زانو طول سرود.

"چیزی که من را تشویق همه این بچه ها انجام دهید این است برای ایجاد خود را حقیقت" Maddon گفت. "آنچه در قلب خود را? چگونه شما می توانید همه چیز را تغییر دهید? که یک مرد جوان فوق العاده و او را در میان بسیاری از افراد جوان که در حال رفتن به نشان می دهد که در راه, اما وجود دارد هیچ وجه بی احترامی به پرچم."

Maddon افزود: "من بسیار افتخار می کنم که او ایستاده بود برای اعتقادات خود. این آسان نیست برای انجام این کار است. یک مرد جوان مانند آن. او تنها یک نفر در اینجا انجام آن است."

پیش از آن در شب چند تن از اعضای این غول سان فرانسیسکو از جمله مدیر گیب Kapler در زمان زانو طول سرود قبل از بازی خود را در اوکلند.

Maddon گفت که او می یابد که در قالب بیانیه ای به قدرتمند است.

"این بسیار مفید فرم اعتراض" Maddon گفت. "شما باید آن باز است. شما سعی می کنید به واقعا درک آنچه در پشت آن است. آن را بسیار آسان به اشتباه تفسیر. درست مثل برداشت غلطی است که کسانی از ما ایستاده را پشتیبانی نمی کند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. خواهد بود که مطلق توليد ، در پایان روز یک نفس عمیق بکشید. گوش دادن مهارت گوش دادن واقعا مهم هستند در حال حاضر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب