اتحادیه های طرح آمریکا برای زندگی' اعتصاب برجسته نژاد پرستی

توسط Aaron موریسون آسوشیتد پرسیک ائتلاف ملی اتحادیه های کارگری همراه با نژادی و عدالت اجتماعی سازمان خواهد مرح

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

توسط Aaron موریسون آسوشیتد پرس

یک ائتلاف ملی اتحادیه های کارگری همراه با نژادی و عدالت اجتماعی سازمان خواهد مرحله یک توده اعتصاب از کار در این ماه به عنوان بخشی از یک حساب جاری در سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا

لقب "اعتصاب برای زندگی" ده ها هزار نفر از فست فود سوار-به اشتراک گذاری پرستاری و فرودگاه کارگران در بیش از 25 شهر انتظار می رود به راه رفتن کردن کار 20 ژوئیه در حدود هشت دقیقه — مقدار زمان دادستان ها می گویند یک مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو خود را بر گردن جورج فلوید در مه — در یادبود از مردان و زنانی که به تازگی درگذشت در دست پلیس است.

این اعتصاب همچنین شامل یک تعداد انگشت شماری از کارگر به رهبری راهپیمایی از طریق شرکت شهرستانها برگزار کرد.

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با آسوشیتد پرس سازمان خواستار فراگیر اقدام توسط شرکت ها و دولت برای مقابله با نژادپرستی سیستماتیک در اقتصاد است که مانع خاموش تحرک اقتصادی و فرصت های شغلی برای بسیاری از سیاه و کارگران اسپانیایی که یک تناسب تعداد کسانی که درآمد کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند.

آنها همچنین استرس نیاز به تضمین پرداخت بیمار مقرون به صرفه پوشش مراقبت های بهداشتی و بهتر اقدامات ایمنی برای کارگران کم درآمد که هرگز تا به حال این گزینه از کار از خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"ما باید به لینک این دعوا در جدید و عمیق تر راه از قبل گفت:" مری کی هنری رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی که نشان دهنده بیش از 2 میلیون نفر از کارگران در ایالات متحده و کانادا است.

"اعضای ما شده اند در یک سفر ... به درک که چرا ما نمی توانیم پیروزی عدالت اقتصادی بدون عدالت نژادی. این اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند یک راه را به ما اعضای درک در مورد آن به خیابان" هنری گفت: AP.

در میان اعتصاب کنندگان' خواسته های خاص هستند که شرکت ها و دولت صراحت اعلام کرد که "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." مقامات منتخب در هر سطح باید با استفاده از مجریه و قوه مقننه به تصویب قوانینی که تضمین مردم از همه نژادها رشد می تواند با توجه به یک لیست از خواسته ها. کارفرمایان نیز باید افزایش دستمزدها و اجازه می دهد که کارگران برای داشتن اتحادیه برای مذاکره مراقبت های بهداشتی بهتر از مرخصی استعلاجی و پشتیبانی مراقبت از کودک.

خدمات اتحادیه کارگران با همکاری بین المللی اخوان از Teamsters این فدراسیون معلمان آمریکا, ایالات کارگران مزرعه و مبارزه برای $15 و اتحادیه اروپا به راه انداخته شد که در سال 2012 توسط آمریکا برای مواد غذایی سریع کارگران به فشار برای افزایش حداقل دستمزد.

اجتماعی و نژادی عدالت گروه شرکت عبارتند از: مارس در مرکز محبوب دموکراسی ملی داخلی کارگران داد و جنبش برای زندگی ائتلافی از بیش از 150 سازمان را تشکیل می دهند که سیاه زندگی مهم جنبش است.

خاکستر-Lee دارد هندرسون اعتصاب سازمان با حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند گفت: شرکت غول که آمده اند در حمایت از پل جنبش در سراسر کشور در میان تظاهرکنندگان و پلیس فرانسه نیز سود از نژادی و بی عدالتی و نابرابری.

"آنها ادعا می کنند برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند اما مدل کسب و کار خود توابع با استفاده از سیاه و سفید کار — عبور سکه به عنوان "دستمزد زندگی می کنند و تظاهر به شوکه هنگامی که COVID-19 sickens آن دسته از افرادی که خود را تشکیل می دهند ضروری کارگران" گفت: Henderson, شرکت, مدیر اجرایی, تنسی-بر اساس Highlander آموزش و پژوهش مرکز.

"شرکت های بزرگ قدرت را تهدیدی برای عدالت نژادی و تنها راه به طلیعه چیزی بودن در یک اقتصاد جدید است که با مقابله با این نیروها هستند که به طور کامل متعهد به از بین بردن نژاد پرستی" او در بیانیه ای گفت:

Trece Andrews, سیاه پرستاری خانه کارگر برای یک Ciena بهداشت و درمان-اداره بازنشستگی خانه در منطقه دیترویت گفت که او احساس می کند نژند پس از سال ها از گذشت بیش از آن برای تبلیغات. 49 ساله معتقد است تبعیض نژادی و نقش موثری در زندگی حرفه ای اش رکود.

"من 20 سال در این بازی و من تنها در $15.81 (در هر ساعت)," او گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

به عنوان یک مادر و یک دختر 13 ساله دختر و پرستار به پدرش سرطان بازمانده اندروز گفت: ناکافی شخصی دنده محافظ باعث می شود او ترس از آوردن coronavirus صفحه اصلی از کار خود را.

"ما باید coronavirus رفتن به علاوه ما باید این چیز با نژادپرستی در" اندروز گفت. "آنها با هم گره خورده مانند برخی از نوع از تبعیض نژادی مثل ما نیست که اجداد ما و مارتین لوتر کینگ مبارزه با این نوع از همه چیز. آن را هنوز هم زنده از اینجا و از آن زمان برای کسی باید پاسخگو باشند. از آن زمان به عمل آورند."

اعتصاب همچنان قدیمی دهه کار جنبش حقوق سنت است. مهمترین سازمان کشیده اند با الهام از ممفیس بهداشت اعتصاب کارگران کم دستمزد و مزایای اختلاف بین سیاه و سفید و کارمندان و غیر انسانی شرایط کار که منجر به مرگ دو سیاه کارگران در سال 1968. در پایان که دو ماه اعتصاب برخی از 1300 عمدتا سیاه و بهداشت کارگران سودا در مجموع برای بهتر دستمزد.

"اعتصاب برای زندگی" برگزار کنندگان می گویند آنها می خواهند به مختل کردن چند نسل چرخه فقر تداوم توسط ضد اتحادیه اروپا و سیاست های دیگر است که آن را دشوار است به چانه زنی جمعی برای بهتر دستمزد و شرایط کار.

سیستمیک فقر بر 140 میلیون نفر در U. S با 62 میلیون نفر برای کار کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند با توجه به مردم فقیر کمپین: ملی تماس اخلاقی برای احیای یک اعتصاب همکاری سازمان است. حدود 54 درصد از کارگران سیاه پوست و 63 درصد از کارگران اسپانیایی به سقوط به رده که در مقایسه با 37 درصد از سفید کارگران و 40 درصد از کارگران آمریکایی این گروه گفت.

"به همین دلیل در جولای 20th, شما در حال رفتن برای دیدن اعتصابات و تظاهرات و راه رفتن آف و اجتماعی فاصله تحصن و ثبت نام رای دهندگان توسعه است چرا که هزاران و هزاران فقیر و کم دستمزد کارگران از هر نژاد و عقیده و رنگ و درک کنند که نژادی, اقتصادی, بهداشت و درمان, مهاجرت, آب و هوا و دیگر عدالت دعوا متصل هستند" این کشیش ویلیام باربر دوم co-صندلی از مردم فقیر این کمپین گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

"اگر در واقع ما در حال رفتن به خشونت پلیس که جان پس قطعا ما را در خشونت اقتصادی که همچنین کشته شدن" او گفت:.

سازمان گفت: برخی از اعتصاب کارگران انجام خواهد شد بیش از راه رفتن کردن کار در جولای 20. در میسوری شرکت کنندگان رالی در مک دونالد در فرگوسن یک کلید نقطه عطفی در جنبش اعتراضی موجب مرگ مایکل براون نوجوان سیاه پوست که کشته شد توسط پلیس در سال 2014. اعتصاب کنندگان خواهد شد و سپس در ماه مارس به یک بنای یادبود سایت واقع در نقطه ای که در آن قهوه ای ضرب گلوله کشته شد.

در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد, on May 25, پرستاری در خانه کارگران را به شرکت در یک کاروان را که شامل یک توقف در فرودگاه. آنها خواهید بود با صندلی چرخدار مسئولین و کابین پاک کننده خواستار 15 دلار در هر ساعت حداقل دستمزد, سازمان گفت.

Angely رودریگز لمبرت 26-سال-قدیمی مک دونالد کارگر در اوکلند و رهبر در مبارزه برای $15 سازمان گفت که او و چند تن از همکاران تست مثبت برای COVID-19 بعد از کارکنان نیست در ابتدا ارائه شده مناسب تجهیزات حفاظتی. به عنوان یک مهاجر از هندوراس لامبرت گفت: او همچنین می داند که جامعه سیاه و سفید فوری مبارزه علیه خشونت پلیس.

"پیام ما این است که ما همه انسان هستیم و ما باید مانند انسان — ما خواستار عدالت برای سیاه و لاتین زندگی," او گفت: AP.

"ما در حال گرفتن به عبارت دیگر آوردن نتایج است که ما نیاز به" او گفت:. "در حال حاضر لحظه ای برای دیدن تغییرات."

موریسون که یک عضو از AP نژاد و قومیت تیم. او را دنبال کنید در توییتر https://www.twitter.com/aaronlmorrison.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن