کالبد شکافی تایید Naya Rivera مرگ اتفاقی بود غرق

لس آنجلس — کالبد شکافی را تایید کرد و گفت "Glee" ستاره Naya Rivera درگذشت از غرق شدن تصادفی داد و هیچ نشانه ای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

لس آنجلس — کالبد شکافی را تایید کرد و گفت "Glee" ستاره Naya Rivera درگذشت از غرق شدن تصادفی داد و هیچ نشانه ای که مواد مخدر یا الکل بازی هیچ نقشی در مرگ او گفته است.

بررسی انجام شده روز پس از 33 سال پیدا شد در کالیفرنیای جنوبی دریاچه نشان داد هیچ نشانه ای از آسیب دیدگی یا بیماری است که ممکن است کمک به غرق شدن این شهرستان ونتورا معاینات پزشکی در بیانیه ای گفت.

بايگانی شد مورد استفاده قرار گیرد به تایید ریورا هویت و روال سم شناسی آزمون انجام خواهد شد برای حضور مواد مخدر و الکل ،

 • Yolanda ریورا از Naya Rivera بازده از سایت در دریاچه Piru CA که در آن بدن از دختر خود, Naya Rivera کشف شد دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. سابق 'Glee' بازیگر Naya Rivera رفت از دست رفته پنج روز پیش پس از چهار سال پیدا شد خواب بر اجاره ای پل موقت نظامی زدن قایق تنهایی. جستجو به ویژه با مقامات صورت گرفته در این دریاچه هر روز پس از 33 سال بازیگر مفقود شده است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مقامات را Yolanda ریورا از Naya Rivera به سایت در دریاچه Piru CA که در آن بدن از Naya Rivera کشف شد دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. سابق 'Glee' بازیگر Naya Rivera رفت از دست رفته پنج روز پیش پس از چهار سال پیدا شد خواب بر اجاره ای پل موقت نظامی زدن قایق تنهایی. جستجو به ویژه با مقامات صورت گرفته در این دریاچه هر روز پس از 33 سال بازیگر مفقود شده است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک هلیکوپتر است که بخشی از جستجو برای "Glee" بازیگر Naya Rivera دیده می شود دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در دریاچه Piru. بدن پیدا شد دوشنبه در دریاچه, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است علنی شناخته شده است. (عکس توسط دیوید کرین/اخبار روزانه)

 • قایق ها در آب در دریاچه Piru دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. بدن پیدا شد دوشنبه در دریاچه, که در آن مقامات شده اند جستجو برای از دست رفته "Glee" بازیگر Naya Rivera. (عکس توسط دیوید کرین/اخبار روزانه)

 • در این سه شنبه ، 31, 2016, عکس, Naya Rivera شمار برای یک پرتره در نیویورک است. (عکس از تیلور Jewell/تالار گفتگو/AP)

 • یک تیم جستجو و نجات حرکت گذشته اجاره قایق در سمت چپ بالا که توسط بازیگر Naya Rivera و او 4 سال در دریاچه Piru در دوشنبه 9 ژوئیه سال 2020 در لس پادرس ملی جنگل در شمال غربی لس آنجلس. مقامات روز پنجشنبه گفت که آنها باور دارند که "Glee" ستاره ریورا غرق شده در دریاچه, اما آنها همچنان به جستجو برای او یک روز پس از 4 سال پیدا شد به تنهایی در اجاره یک قایق. "محققان بر این باورند ریورا غرق در آنچه به نظر می رسد به یک حادثه غم انگیز" یک ونتورا شهرستان کلانتر دفتر بیانیه ای گفت:. (AP Photo/کریس Pizzello)

 • در این سه شنبه ، 31, 2016, عکس, Naya Rivera شمار برای یک پرتره در نیویورک است. (عکس از تیلور Jewell/تالار گفتگو/AP)

 • اعضای ونتورا شهرستان کلانتر دفتر زیر آب جستجو و نجات تیم جستجو برای سابق "Glee" بازیگر Naya Rivera, دوشنبه, جولای 9, 2020, در دریاچه Piru در لس پادرس ملی جنگل در شمال غربی لس آنجلس. ریورا اجاره یک قایق پنج شنبه و 4 ساله پسر داشت به تنهایی در قایق. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • یک قایق پوشش داده شده در نوار احتیاط اجاره ای "Glee" بازیگر Naya Rivera نشسته در یک حوض در حالی که اعضای ونتورا شهرستان کلانتر دفتر زیر آب جستجو و نجات تیم جستجو برای بازیگر در روز پنج شنبه, جولای 9, 2020, در دریاچه Piru در لس پادرس ملی جنگل در شمال غربی لس آنجلس. ریورا 4 ساله پسر داشت به تنهایی در قایق. (AP Photo/کریس Pizzello)

 • "Glee" ستاره Naya Rivera دیده می شود در سال 2018 عکس. بدن پیدا شد دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در دریاچه Piru پنج روز پس از بازیگر زن گزارش شد گم شده است. او 4 سال داشت به تنهایی در اجاره یک قایق. (عکس توسط ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP فایل)

 • فایل – بازیگر Naya Rivera می رسد در آرم pat h جوایز در لس آنجلس در آوریل 13, 2013. (عکس از دن استاینبرگ/تالار گفتگو/AP فایل)

 • فایل – بازیگر Naya Rivera, می رسد باز از عکاس برایان بون اسمیت حیات وحش در وست هالیوود کالیفرنیا در اکتبر. 23, 2014. (عکس توسط ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP فایل)

 • فایل – در این Jan. 13, 2018, فایل, عکس, Naya Rivera شرکت در "Step Up: آب بالا" پانل در یوتیوب تلویزیون انجمن منتقدان زمستان تور مطبوعاتی در پاسادنا کالیفرنیا. (عکس توسط ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP فایل)

 • فایل – در این Feb. 23, 2016, فایل, عکس, بازیگر Naya Rivera در مراسم Vanity Fair و فیات جشن جوان هالیوود در غرب هالیوود. (عکس توسط ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP فایل)

 • فایل – در این 5 مه 2017, عکس فایل, Naya Rivera, حضور 24 مسابقه سالانه برای پاک کردن MS جشن و سرور در بورلی هیلز کالیفرنیا. (عکس توسط ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP فایل)

 • فایل – بازیگر و خواننده Naya Rivera می رسد در 53rd annual Grammy Awards در لس آنجلس در فوریه. 13, 2011. موسیقی, دوره 1." (AP Photo/کریس Pizzello فایل)

 • تصحیح نام دریاچه به PIRU – اعضای ونتورا شهرستان کلانتر دفتر زیر آب جستجو و نجات تیم کمک در جستجو برای سابق "Glee" ستاره Naya Rivera, دوشنبه, جولای 9, 2020 در دریاچه Piru کالیفرنیا. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

ریورا داشت در دریاچه Piru روز دوشنبه پنج روز پس از او ناپدید شد در حالی که قایقرانی با 4 سال که شد در خواب و به تنهایی در قایق ساعت بعد. کالبد شکافی را یافته بودند همه سازگار با انتظارات کلانتر که انجام جستجو و بررسی است.

همچنین سهشنبه, سازندگان "Glee" اعلام کرد که آنها می تواند ایجاد یک صندوق برای ریورا و به یاد او به عنوان شاد و فوق العاده با استعداد مجری.

"Naya بیش از فقط یک بازیگر در نمایش ما — او دوست ما" Ryan Murphy, Brad Falchuk و Ian Brennan گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

"دل ما به خانواده اش به خصوص مادرش, Yolanda بود که بخش بزرگی از 'Glee' خانواده و پسرش Josey" سه تولید کنندگان گفت: با اشاره به کودک به عنوان "زیبا پسر Naya عاشق ترین از همه است."

Josey است ریورا پسر با شوهر سابق او بازیگر Ryan دورسی. او نام این پسر را "بزرگترین موفقیت است و من هرگز بهتر از او را."

در حالی که او در ابتدا به استخدام به عنوان "سرور و نشاط" بازیگران عضو آن "را در بیش از یک قسمت یا دو برای ما متوجه است که ما تا به حال زنان به پیدا کردن یکی از با استعداد ترین های ویژه و ستاره ما تا به حال لذت بردن از کار با" تولید کنندگان گفت.

ریورا عمل می تواند آواز خواندن و رقص "ناخن یک شوخی به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند شما را با یک صحنه عاطفی. ... او بود که شادی را به نوشتن برای شادی مستقیم و شادی به اطراف" گفتند.

در به تصویر کشیدن یک دانش آموز دبیرستانی در یک آشکارا لزبین, رابطه در "سرور و نشاط" ریورا تضمین است که شخصیت او را دوست دارم برای او شریک بود "ابراز با عزت و قدرت و با نیت خالص," تولید کنندگان گفت.

ریورا برگزار آواز پریمیر سانتانا لوپز برای شش فصل در فاکس موزیکال-کمدی "Glee."

او سومین عمده بازیگران عضو از نشان دادن به مرگ در 30s خود را.

تایید مرگ او می آید از هفت سال به بعد و پس از شرکت ستاره Cory Monteith, درگذشت 31 از سمی مخلوط الکل و هروئین با این سری از دست دادن یکی از آن منجر در حالی که آن هنوز در هوا است.

یکی دیگر از شرکت ستاره علامت Salling که ریورا مورخ در یک نقطه به کشته شدن خود را در سال 2018 در سن 35 سالگی پس از اقامه دعوا به جرم پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه.

ریورا متولد والنسیا و بزرگ شده در شهر, فارغ التحصیل از والنسیا بالا در سال 2005.

او نشان می دهد-شروع کسب و کار در سن جوانی ظاهر می شود در تبلیغات برای Kmart به عنوان یک کودک. در سن 4, او به نظر می رسد در مجموعه تلویزیونی "خانواده سلطنتی" بازیگران کمدین Redd فاکس.

پدر و مادر او هستند Yolanda یک مدل سابق و سابق معاون اجرایی در لس آنجلس, اخبار روزانه و جورج ریورا.

او اولین فیلم در فیلم ترسناک "شیطان درب" در سال 2014. او همچنین تفننی در موسیقی, انتشار تک در سال 2013 "ببخشید" با رپ بزرگ شان در کمپانی کلمبیا. او نیز تا به حال تکرار نقش در طول عمر سری "Devious Maids."

اما آن را در روباه "Glee" که او ساخته شده او را علامت ظاهر می شود در قسمت 113 سریال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن