عزیز جنوب کالیفرنیا دانش آموزان: لطفا آمدن به کلاس!

دانش آموزان عزیزمثل شما ما معلمان تا به حال کمی هشدار و یا آموزش برای آنچه ما در مورد به کشتی سوار بر همه کسان

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 اردیبهشت 1399

دانش آموزان عزیز

مثل شما ما معلمان تا به حال کمی هشدار و یا آموزش برای آنچه ما در مورد به کشتی سوار بر همه کسانی که هفته پیش. اما تاریخ 13 مارس باقی مانده است سوخته به مغز من به عنوان نقطه علامت گذاری بین قبل و در حال حاضر عادی و عجیب و غریب باشه و ترسناک است.

این آخر هفته گذشته به عنوان من -- که من باید هر شنبه و یکشنبه پس از coronavirus بسته آغاز شد — در انباشت اشیاء بدست آمده تا تکالیف و درس آماده سازی دیدم شواهد از آنچه که من در حال حاضر می دانستند: دانش آموزان شده است دست خوش پیشامد میشه دور از "مدرسه" از جمله آن است.

در دو افتخارات انگلیسی 10 بخش برخی از 45% از شما نشان داده نمی شود تا به زوم جلسات و ارسال داده شده خواندن نوشته های مجله حاشیه نویسی و تجزیه و تحلیل. من سه AP English روشن بخش کمی بهتر با میانگین 52 درصد نشان داده. من روزنامه نگاری/نوشتن خلاق انتخابی بدترین; حدود 25 درصد از خبرنگاران در حال نوشتن اخبار.

بنابراین دانش آموزان چه با حضور سقوط کردن ؟ هر معلم من می دانم این است که کار سخت تر از همیشه است. در آن طول می کشد زمان قابل توجهی و تلاش برای ابداع راه های جدید برای تعامل با شما در حالی که هنوز حصول اطمینان از که شما در حال ملاقات ما مشترک هسته استاندارد و پیشرفته قرار دادن مهارت های خود را. هر معلم من می دانم مراقبت عمیقا در مورد پيشرفت تحصيلی دانشجويان و رفاه شخصی, شده است و تلاش برای شرکت در اضافه شده توسعه حرفه ای با الزامات تعیین شده توسط لس آنجلس Unified School District.

ما هفته اول ما "دعوت" توسط این منطقه به انجام حدود 14 ساعت مطالعه آنلاین در مورد آموزش از راه دور. و در حال حاضر یک دسته کامل از ما در حال رفتن به انجام 30 ساعت بیشتر به کسب "آینده آماده صدور گواهینامه." این همه در حالی که آموزش یک بار کامل از کلاس که اگر همه نشان داد تا معنی آموزش 171 دانش آموزان است. اما وجود چیزی نیست. در بهترین روز تنها حدود 95 از شما در حال آمدن به مدرسه. و آن راه را به پایین در بسیاری از روزهای دیگر.

دانش آموزان در پاسخ به ایمیل نشان داده اند که آنها در حال تلاش و با انگیزه است. و پس از آن وجود دارد "این بسیار کار!" یا "من نیاز به زمان خواب." دیروز من دو ایمیل از دانش آموزان توضیح داد که خود باغبان بود کوتاه اینترنت کابل. نیز وجود دارد یک عدد تعجب آور از دانش آموزان که در حال کار شغل واقعی در طول آموزش آنلاین ما. کار برای کمک به حمایت از خانواده های آنها به احتمال بسیار زیاد در قرنطینه-تحمیل فشار مالی.

در اینجا ضربه زن آزاد: هیچ دانشجویی را دریافت کنید پایین تر از درجه آنها در حال بسته شدن روز. هیچ یک را دریافت F برای ترم, حتی اگر آنها به حال یک بار بسته و هیچ چیز انجام می شود پس از آن. نمرات دانش آموز می تواند بالا برود اما آنها می توانند به پایین بروید. دانش آموزان بپرسید که چرا آنها باید زحمت داده شده است که اگر آنها تا به حال یک یک در مارس 13, آنها خواهید — بدون انجام هر چیزی در ژوئن 13. معلمان گیر با تلاش برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای آمدن به مدرسه به خاطر یادگیری خود را. هر چند این خیلی دلیل بسیاری از معلمان تبدیل شدن به معلمان در وهله اول: ذاتی رضایت از به اشتراک گذاری آنچه ما می دانیم به خاطر خود. ما قطعا آن را انجام نمی, برای پولدار شدن.

بنابراین دانش آموزان به عنوان با هملت شاید این نیست که آیا باید تحمل شلاق و scorns از زمان (که می خواهد به انجام این کار؟). شاید آن را در مورد ساخت بسیاری از زمان ها و فرصت های ما قبل از ما. "Carpe diem ، dudes" من در نوشته های اخیر Schoology پست به دانش آموزان است. بیایید با هم کار کنند در این زودگذر در حال حاضر به سمت این آینده شماست. اجازه دهید نشان می دهد naysayers که ما می توانیم مانند جهان — با هم کار کنند برای غلبه بر بسیاری از این عجیب و غریب روز.

من مشتاقانه منتظر استقبال از شما به من درس هر کجا که باشد در ماتریس و من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن امکانات آن. همه ما نیاز شما است.

Pasadenan ریک گاف صندلی زبان انگلیسی بخش در شمال هالیوود ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن