آرون پیکو بازده در Bellator 242 'بهتر جنگنده'

دقیقه پس از ارائه یک مرد ناخودآگاه با یک صاعقه وار قلاب به سمت چپ که بیشتر مچ دست و از اول آرون پیکو در بر داش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

دقیقه پس از ارائه یک مرد ناخودآگاه با یک صاعقه وار قلاب به سمت چپ که بیشتر مچ دست و از اول آرون پیکو در بر داشت خود را به طور خلاصه به تنهایی.

در روده ها از فروم طبقه بالا در یک اتاق که شد دو برابر که شب ژانویه به عنوان موقت اتاق قفل Pico منتشر شد آنچه که او به نام فریاد سکوت.

شک و تردید و سرخوردگی. این کلیشه هنوز درست خون و عرق و اشک. اوج پیروزی. همه از آن آمد اما نمی آیند در یک موجود احساسات است.

"این قطعا یک عملکرد بی عیب و نقص, اما ما می خواهم برای ادامه به کسانی که در برابر سطح بالا به مخالفان گفت:" براندون گیبسون پیکو قابل توجه مربی در JacksonWink MMA در Albuquerque, New Mexico.

که مسیر طول می کشد پیکو و تیم خود را به uncasville خود را کانکتیکات که در آن Bellator MMA بازده با آن کارت برای اولین بار در پنج ماه و پیکو در کریس Hatley جونیور (8-2) روز جمعه در Mohegan Sun Arena.

Pico است که به دنبال ساخت خود را در دور دوم حذفی دانیال کری شش ماه پیش در Bellator 238. او موافق با گیبسون, ارزیابی, اما هنوز هم می یابد گسل: نه استفاده از واکسن بیشتر رویکرد خود را به کری upkicks و کری نگه داشتن او در نیمه محافظت بیش از حد طولانی است.

"دیگر از آن, آن را احساس مانند یک مبارزه زیبا. من نمی رسید و من به او زدم. من فکر می کنم آن را کامل مبارزه برای من" پیکو گفت.

که begs سوال: آیا ممکن است باز گشت مبارزه در سن 23?

آن است که در آن پیکو در بر داشت خود را کمتر از سه سال پس از debuting در Bellator در 20 سطح بالا جوانان بوکسور و جهان-کلاس کشتی گیر اما یک MMA نوچه. بدون هیچ گونه دعوا آماتور مقدمه خود به این ورزش بود 24-دومین فاجعه در Bellator 180 در باغ میدان مدیسن گسترده پانچ از ژاک فریمن تبدیل به یک انسداد گیوتین.

پس از تبدیل گوشه با چهار متوالی در دور اول حذفی پیروزی در یک سال پیکو دچار دو رحم آمده-از-جلوتر حذفی زیان: یک haymaker KO در دست هنری لاس وگاس در ژانویه 2019 پس از پنج ماه بعد توسط یک خرد کردن پرواز زانو از آدم Borics.

از دست دادن به Borics که کمتر از دو ماه پس از پیکو نقل مکان کرد و از شهر خود را از آمریکا و شروع آموزش در جکسون چشمک MMA چپ پیکو با یک 5-3 ضبط و سوال در مورد چانه اش.

در عین حال در حال حاضر ورزشکار پروزن چشم انداز – که تصدیق او خود را سخت ترین منتقد است – برش خود را برخی از کساد را جوان و پر سر و صدا حرفه ای MMA. پیکو مبالغ آن را تا موجز: "من نمی دانم آنچه که من نمی دانم."

"آن را مانند رفتن به جنگ و نمی دانستند که چگونه به استفاده از تفنگ خود را به درستی به پرتاب یک نارنجک که برای پنهان کردن" سابق سنت جان Bosco بالا کشتی phenom گفت. "من در واقع نوع افتخار خودم فقط برای دانستن و انجام آنچه من می دانم و دست زدن به اعصاب است."

پس از Borics از دست دادن پیکو جدید تیم از مربیان خود را در JacksonWink MMA به مدیر جدید علی Abdelaziz – موافقت با Bellator که از آن زمان به پیکو کردن سریع پیگیری و تمرکز بر این روند است. که به آنها شش ماه به سنگ تیز کردن مهارت های خود را و آماده شدن او را برای کری.

به همان اندازه به عنوان مهم بود پیکو برای آرام کردن و فکر می کنم مثل یک هنرمند رزمی.

"آرون قرار دادن مقدار زیادی از کار بر روی, روانی, زمان و درک MMA بیشتر و بیشتر" گیبسون گفت. "این مرد را تبدیل شدن به یک استاد شطرنج بازیکن در ورزش است. قبل از او ممکن است حتی درک تمام حرکت از تکه های مختلف."

بعد از شش ماه از دست خود را. Coronavirus همه گیر تعطیل Bellator و مجبور پیکو و مربیان خود را برای دریافت خلاق است.

در علاوه بر این به پیکو محدود کردن وقت خود را به آموزش در JacksonWink Gibson, تبدیل, خود, دو-گاراژ ماشین به موقت بدنسازی با پیکو هدف قرار دادن پد و گاهی اوقات نورد روی تشک, با jiu-jitsu مربی. بار دیگر پیکو و گیبسون خواهد سر به نزدیکی سنگ نقش یادبود ملی برای برخی از roadwork بدون روح در چشم.

"یکی از چیزهایی که من دوست دارم در مورد هارون در طول این همه او تنها ماند تا انعطاف پذیر و بنابراین از نظر اعتقادی در تبدیل شدن به یک قهرمان است که او از هر فرصتی در این زمان" گیبسون گفت. "من نمی دانم اگر کسی می گویند آنها از قرنطینه قوی تر اما هارون قطعا انجام داد."

پیکو است که در نهایت به معنای واقعی کلمه و ظاهرا گرفتن خانه خود را به منظور. او و دختر کایلی Chacon به تازگی خریداری یک خانه در آلبوکرک. پس از پیکو بازگشت از کانکتیکات آنها را باید حدود یک هفته قبل از حرکت در, همراه با چهار سگ و دو اسب.

آن همه به نظر می رسد در آینده هم برای تنگ, جنگنده که به نظر می رسید مانند او می تواند بدون اشتباه قبل از هیچ چیز احساس و یا به سمت راست رفت.

"این یک احساس زیبا رفتن به مبارزه هفته در حال حاضر. من یک جواب برای همه چیز صادقانه اما من هنوز هم یادگیری" پیکو گفت. "من فقط خیلی با وسواس MMA. من با بهره گیری خودم اینجا در آلبوکرک تبدیل شدن به یک جنگنده بهتر است. من واقعا هستم. من آن را دوست دارم. من نمی توانم بگویم هر چیزی به غیر از من عاشق این ورزش در حال حاضر."

Bellator 242

زمان: جمعه

که در آن: Mohegan Sun Arena Uncasville خود را کانکتیکات

چگونه به سازمان دیده بان: Prelims (5 p. m. YouTube); کارت اصلی (10 p. m. به تاخیر افتاد پارامونت)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب