رتبه های برتر بوکس 'حباب' نه ترکیدن هر زمان به زودی

آن را شایع در بوکس به صورت یک جنگنده به تاخیر واکنش پس از مصرف دقیق قلاب به بدن است. که معمولا پس از یکی دیگر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

آن را شایع در بوکس به صورت یک جنگنده به تاخیر واکنش پس از مصرف دقیق قلاب به بدن است. که معمولا پس از یکی دیگر از تاخیر از جمعیت آنها به عنوان تلاش برای پردازش آنچه که فقط صورت گرفت.

در نهایت بوکسور وتکه به حداقل یک زانو و جمعیت winces.

شکور استیونسون فرود یک ثانیه با دقت اشاره کردن بدن ضربه – ضد چپ پانچ برای کبد – قبل از فلیکس Caraballo احساس فشار از اول ویرانگر قلاب راست.

هیچ تاخیر رخ داده در استیونسون را تا حدودی تاریخی حذفی پیروزی ماه گذشته که پوش بوکس اولین رویداد قابل توجه در ایالات متحده پس از ورزش در زمان سه ماه وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

استیونسون سریع بدن ترکیب شد و بلافاصله احساس Caraballo که کاهش یافته و به چهار دست و پا. استیونسون می دانست که او تا به حال تحویل ویژه حذفی, اما او هرگز شنیده ام که مورد نظر سنجی از طرفداران.

"شما به دنبال یک واکنش جمعیت هنگامی که شما چیزی پرتاب جامد" به WBO قهرمان ورزشکار پروزن گفت: در هفته گذشته. "هیچ واکنش وجود دارد به طوری که نوع از عجیب و غریب ، این احساس مبارزه."

منحصر به فرد این رویداد بوکس با طرفداران دیگر منحصر به فرد است. این طبیعی جدید از مشت پرواز در داخل MGM Grand مرکز کنفرانس در لاس وگاس و یا بهتر شناخته شده به عنوان "حباب".

استیونسون, 23, عنوان اولین رویداد بوکس در لاس وگاس پس از ورزش جهان متوقف شد اما در پروموتر رتبه های بالا بوده و میزبانی های متعدد ESPN-برنامه های تلویزیونی هر هفته در ماه گذشته است. نه "حباب" حوادث صورت گرفت در ماه ژوئن (دو از شهر مکزیک) با هفت بیشتر برنامه ریزی شده در این ماه از جمله روز سه شنبه با عنوان کارت توسط کاربر lightweights Jamel شاه ماهی و جاناتان Oquendo. رتبه بالا دارای چهار رویدادهای برنامه ریزی شده در ماه اوت به این نتیجه سری تابستان.

حلقه بوکس دیده می شود قبل از مبارزه بین شکور استیونسون و فلیکس Caraballo در MGM Grand مرکز کنفرانس سالن بزرگ در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از Mikey ویلیامز/رتبه های بالا از طریق گتی ایماژ)

ارزش سرگرمی

افتتاحیه "حباب" کارت در ژوئن 9 ارائه نمی دهد بسیار هیجان با مقدار زیادی از حلقه زنگ در یک خط از عدم تطابق. آن نیست تا زمانی که استیونسون فرود آمد خود را دو بدن که ضربات بوکس بود که واقعا پشت یک یادآوری از آنچه شیرین علم ارائه می دهد که دقت و زمان ملاقات به صورت کامل پانچ.

"حباب" سری تابستان در زمان خاموش و نه از نگاه آدم لوپز و لوئیس کریا ارائه شده چه بیشتر طرفداران بوکس می خواهید برای دیدن – یک نزاع و جدال که جنگجویان مکزیکی میراث تمایل به انجام بهترین.

لوپز و کریا باز کارت دوم ژوئن 11 با عقب و جلو ماجراجویی یک جلسه لوپز به عنوان سخت ترین کار خود را و سمت چپ او با تورم چشم چپ در اکثریت تصمیم پیروزی.

یک تعداد انگشت شماری از ناراحتی رخ داده است از جمله جاشوا فرانکو ادعا WBA فوق العاده او عنوان بیش از پیش شکست نخورده اندرو Moloney و مایک Plania خیره کننده بالا و آینده جاشوا گریر جونیور در یک تصمیم اکثریت.

در داخل شهر مکزیک حباب وجود دارد ترکیبی از ظرافت و عجیب و غریب بودن. یک لباس مخصوص مهمانی رسمی-پوشیدن حلقه گوینده با استفاده از یک میکروفون ایستاده به اعلام scorecards به طرفداران مجازی در سالن روی صفحه نمایش در حالی که فیلمبرداران در hazmat مناسب بود در گوشه مخالف.

پیشتاز به صورت حذفی از سال رخ داده است در شهر مکزیک حباب پس از سرجیو سانچز متصل در سمت چپ uppercut که مسدود Gustavo پینا او قبل از سقوط به عقب.

رتبه های بالا را "حباب" حوادث یک موفقیت بوده اند اما آنها آمده ام با بسیاری از موانع به عنوان آنها مانور در اطراف coronavirus.

گلندیل بومی آدم لوپز, راست, زمین پانچ لوئیس کریا در MGM Grand مرکز کنفرانس سالن بزرگ در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. (Mikey ویلیامز/رتبه های بالا)

12 طبقه

لوپز یک گلندیل بومی وارد در لاس وگاس چهار روز قبل از مبارزه خود را در یکی از بسیاری از پروتکل ها مورد نیاز است.

همه مبارزان مورد نیاز برای آزمایش قبل از چک کردن به MGM بزرگ و نه مجاز به ترک اتاق خود را تا دریافت نتایج خود را در حدود 10 ساعت بعد. لوپز دیر رسیدم بنابراین او می تواند مستقیما به رختخواب.

او بیدار شد به اخبار او تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus و قادر به ترک اتاق خود اما وجود ندارد بسیاری از گزینه های برای مکان برای رفتن. 12 طبقه از نوار هتل است که در آن مبارزان و تیم های مربوطه خود را اقامت.

"ما قطع شد و از بقیه هتل" لوپز, 24 گفت. "هیچ کس اجازه داده شد در 12 طبقه هیچ کس اجازه داده شد از 12 طبقه."

تنها زمانی آنها مجاز به ترک است, برای مواد غذایی و آموزش. کافه تریا و هتل حلقه های واقع شده در نزدیکی مرکز کنوانسیون.

لوپز گفت که او از طرفداران کافه تریا مواد غذایی به دلیل آن را نمی پیروی از رژیم غذایی خود را به عنوان او نیاز به کاهش وزن را به 126 پوند محدودیتی برای ورزشکار پروزن خود در کشمکش است. رتبه بالا به او اجازه داد به منظور خدمات اتاق. دیگر از آن Lopez ندارد شکایات و گفت: او می خواهم انجام یک "حباب" مبارزه دوباره.

او فقط به دنبال به جلو به سه مورد نیاز آزمون – یک هفته قبل از مبارزه دیگر به محض ورود و تست نهایی می آید که پس از این در وزن. لوپز گفت: او یک بینی-گرد و خاک آزمون یک هفته قبل از مبارزه و دو نفر دیگر در لاس وگاس شد سواب گلو.

"بینی بود قطعا بدتر" لوپز گفت. "که (expletive) صدمه دیده است."

در زمان لوپز کردم بی قرار خود را در طول چهار روز باقی بماند اما اگر او نیاز به پاک کردن سر خود را به او ماسک خود را برداشت و گردش راهرو از 12 طبقه.

استیونسون نیز ساخته شده خود را تنظیم. سالن بدنسازی هتل نیست به اندازه کافی برای او را به از دست دادن وزن پس از او روشن و لعنتی بخاری در اتاق خود را در حالی که او کار می کرد.

"این سخت بود اما من این کار را به بهترین توانایی من," استیونسون گفت. "در آن بود در روز. ما نمی باید ورزشگاه هنگامی که ما رفت و به مسابقات. ما نیمه ساخته شده این کار با آنچه که ما تا به حال و ما آموزش دیده در خارج در مسابقات و همان چیزی که ما انجام می دهند وجود دارد. ما آموزش دیده در اتاق هتل ما. ما را تمام است."

رتبه های برتر تا به حال به چند تنظیمات به آن تقلا ورق زیرا از مبارزان تست مثبت است. هفته اول تا به حال راکی شروع به پس از Mikaela مایر آزمایش مثبت مارس 29 و کشیده بود از او در ژوئن 9 مبارزه با هلن یوسف. مایر که گفت که این مثبت کاذب است پس از آزمایش منفی و مبارزه موکول شده است برای سه شنبه.

رتبه بالا موسس و مدیر عامل شرکت باب Arum ساعت مبارزه پخش در MGM Grand مرکز کنفرانس سالن بزرگ در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از Mikey ویلیامز/رتبه های بالا از طریق گتی ایماژ)

چه آمده

افسانه ای پروموتر باب Arum و خود را در رتبه بالا تیم را ساخته اند آن را با خود صمیمی-مانند اتفاقاتی که در اعتراض به, هاردکور, بوکس, طرفداران اما در prizefighting آن در مورد پول و طرفداران گاه به گاه نیاز را شامل می شود که برای.

بوکس نداشته خیمه مبارزه و قطعا نه به میزان UFC فراهم کرده است MMA طرفداران در ماه های اخیر.

اما Arum و رتبه بالا در حال برنامه ریزی برای آن در ماه اکتبر با یک سبک عنوان مرحله نهایی مسابقات بین Teofimo لوپز و واسیلی Lomachenko. طرفداران نمی تواند در حضور, اما پول را می توان با این pay-per-view-شایسته رویداد اصلی.

Arum به خبرنگاران گفت که او امیدوار به گرفتن برخی از طرفداران در ماه دسامبر در جدید Allegiant ورزشگاه در لاس وگاس برای سنگین وزن سه گانه کشمکش بین تایسون خشم و دئوتای وایلدر.

در هفته های آینده رتبه های بالا نمی توان تنها بوکس تبلیغاتی شرکت میزبانی حملات. جوایز پسر طلایی برنامه ریزی شده است برای اولین بوکس کارت در کالیفرنیا پس از این وقفه با افزایش سبک وزن Vergil اورتیز در جولای 24 رویداد اصلی.

Oscar De La Hoya-عملکرد شرکت است و همچنین بحث در مورد آینده حملات برای ستاره Canelo Alvarez و ویکتور ویل بومی Ryan گارسیا.

آن بوده است آهسته بازگشت اما هفتگی سرگرمی داخل رتبه های بالا را وگاس و مکزیک شهر حباب را پر کرده اند از درجه اعتبار ساقط برای مبارزه با طرفداران.

گلندیل بومی آدم Lopez می شود دست خود را مطرح و پس از او اکثریت تصمیم پیروزی لوئیس کریا در MGM Grand مرکز کنفرانس سالن بزرگ در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. (Mikey ویلیامز/رتبه های بالا)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب