وست کووینا پرداخت خواهد شد تهی دست بازنشستگی با اوراق قرضه بدهی

وست کووینا اعضای شورای شهر رای دادند شنبه, جولای 7 به approveto را در $205 میلیون دلار بدهی برای پرداخت هزینه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

وست کووینا اعضای شورای شهر رای دادند شنبه, جولای 7 به approveto را در $205 میلیون دلار بدهی برای پرداخت هزینه های آن کارکنان بازنشستگی.

این شهرستان دارای حدود 200 میلیون دلار در تهی دست بازنشستگی بدهی. اجاره درآمد اوراق قرضه صادر شده بود که با توجه به برایان Whitworth, مدیر تپه اوراق بهادار, اوراق قرضه underwriter. آنها همچنین ارائه این شهر با مبلغ 1 میلیون دلار در سرمایه در گردش خواهد بود که پرداخت می شود در چهار سال.

"این سریع ترین شکل آن شهرستان خواهد بود قادر به استفاده و صدور اوراق قرضه" ضربه شارپی گفت. "این مفید است چرا که این شهرستان به پرداخت بیش از $1 میلیون در ماه به CalPERS اگر آنها نمی, صدور اوراق قرضه." CalPERS دسته بازنشستگی بسیاری از کارمندان دولتی در دولت است.

این شهر در اصل تعهد می خیابان های آن به امور مالی سازمان و سپس پرداخت اجاره خود را در آن خیابان. پرداخت اجاره پرداخت اوراق قرضه با مجموع بازپرداخت دلیل طی 25 سال با توجه به گزارش کارکنان.

ضربه شارپی مطمئن اعضای شورا وجود ندارد و نوشتن در پیوند است که اجازه می دهد دارندگان اوراق قرضه را در سراسر خیابان و یا آنها را تبدیل به تلفات جاده.

"اگر شهر مسائل مربوط به اوراق قرضه در این سال از آن می شود بسیاری از امداد پرداخت. این است که احتمالا سال آن را به دلیل COVID-19 ضرر و زیان در درجه اول در مالیات بر فروش و TOT (گذرا اشغال مالیات)," ضربه شارپی گفت.

در واقع این شهر درآمد از ضرر و زیان ناشی از کروناویروس جدید شیوع ذکر شده اغلب در جلسات شورای شهرستان. با استناد به یک اقتصاد تیره و تار توسط pandemic, شهرستان, مدیر, دیو Carmany اعلام کرد مالی اضطراری است.

و وقتی که شهر از تصویب بودجه آن در ماه ژوئن اعضای شورا توافق به نگه داشتن بودجه مایع و آزمایشی و گفت coronavirus ساخته شده است که وضعیت مالی خود را غیر قابل پیش بینی.

اعضای شورا رای دادند 4-1 با Councilwoman جسیکا Shewmaker رای گیری در برابر اجاره درآمد حاصل از اوراق قرضه. در حالی که او تنها عضو شورای مخالفت همه اعضای شورا ابراز برخی نگرانی است.

شهردار تونی وو گفت: اوراق قرضه نرخ بهره بیش از حد بالا است. او می خواست نرخ بهره به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است گفت: هر چیزی بیش از 3.8% بیش از حد بالا است.

"آن را به معنی" وو گفت: در این نشست است. "آن را به پس انداز."

در سراسر هیئت مدیره و اعضای شورا موافقت کردند اما آنها اذعان کرد نیاز به پرداخت این شهر تهی دست بازنشستگی. Carmany گفت که مسئولیت نیاز به خطاب با یا بدون اوراق قرضه.

"این است که سفارشی از شهر را به پرداخت در ماه جولای" Carmany گفت. "در این سال به دلیل جریان نقدی بسیار با ارزش ما به دنبال پرداخت های ماهانه از 1.2 میلیون دلار در هر ماه. هر ماه ما تاخیر ما هنوز به آن پرداخت."

در نهایت اعضای شورا توافق به تصویب اوراق قرضه در یک 4.1% نرخ بهره که نمی هیجان وو که رای به نفع بدون در نظر گرفتن.

"ما در اینجا nitpicking," او گفت:. "ما اینجا هستیم زیرا ما در حال برخورد با 200 میلیون دلار از تهی دست مسئولیت بزرگی است که در بسیاری از بار برای ما ساکنان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن