واکسن ذات الریه به احتمال زیاد برای کمک به coronavirus UCLA متخصص می گوید

به عنوان رمان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر کالیفرنیا و ملت مسابقه است به منظور توسعه یک واکسن.و س

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

به عنوان رمان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر کالیفرنیا و ملت مسابقه است به منظور توسعه یک واکسن.

و سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا واکسن موجود است که هدف از بیماری های دیگر می تواند به ارائه کمک در مبارزه با کشنده و بسیار مسری COVID-19.

در اینجا یکی از این سوال.

س: سالمندان قرار است برای دریافت یک شات ذات الریه یک سال از هم جدا در مجموع دو, می کند که کمک به آنها را در هر راه از گرفتن اثرات شدید از coronavirus?

یک: احتمالا نه.

دکتر Tisha وانگ دانشیار بالینی پزشکی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA و مدیر ریوی و مراقبت های ویژه خدمات برای رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی توضیح می دهد که چرا.

"این واکسن ذات الریه است که توصیه می شود برای سالمندان طراحی شده برای محافظت از سالمندان از اشکالات رایج که باعث پنومونی باکتریایی" وانگ نوشت: در یک ایمیل.

"متاسفانه COVID-19 یک ویروس و باکتری بنابراین بعید است که این واکسن ذات الریه را یک اثر مستقیم بر کسی گرفتن COVID-19 و/یا شدت بیماری کسی COVID-19 عفونت است."

گفت: برخی از افرادی که آلوده به ویروس مانند آنفلوانزا هستند بیشتر در معرض ابتلا به انقباض پنومونی باکتریایی بعد. وانگ گفت: هنوز مشخص نیست که آیا این مورد برای افرادی که مبتلا به COVID-19.

"در طول زمان هنگامی که بسیاری از بیمارستان ها در حال کامل آن خواهد بود مهم برای دریافت این واکسن ذات الریه بهتر است برای محافظت از سالمندان در برابر پنومونی باکتریایی," او نوشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن