'موم بسته" تواریخ بیس بال کارت سوخت سفر جاده

توسط دنیس WASZAK جونیور | AP ورزشی نویسندهنیویورک — براد Balukjian پاره باز کردن یک بسته از سال 1986 Topps کار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 اردیبهشت 1399

توسط دنیس WASZAK جونیور | AP ورزشی نویسنده

نیویورک — براد Balukjian پاره باز کردن یک بسته از سال 1986 Topps کارت های بیس بال خسته بیات شکننده bubblegum و سپس برنامه ریزی یک سفر جاده ای اکثر طرفداران ورزش تنها می تواند در مورد.

کالج, زیست شناسی, استاد مجموعه ای برای دیدار با هر بازیکن که تصویر به نظر می رسد در آن تکه مقوا — از Garry تمپلتون به ریک Sutcliffe به کارلتون Fisk — و ببینید چه زندگی پس از بیس بال شده بود.

"این که آیا آن را نوازندگان و یا هنرمندان یا بازیکنان بیس بال من فقط مجذوب چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها انجام می شود پس از انظار" Balukjian گفت: در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس. "من همیشه می خواستم برای انجام کاری در مورد آن بچه ها من با. و من تو را دیدم این بسته به عنوان دستگاه کامل برای به دست آوردن یک نمونه تصادفی از بازیکنان از آن دوران است."

  • براد Balukjian چپ می ایستد با سابق لیگ outfielder لی Mazzilli در ریه, n. y. در خود بودجه سفر در سال 2015 برای دیدار با هر بازیکن که تصویر به نظر می رسد در یک بسته از سال 1986 Topps کارت بیس بال. این سفر هزینه حدود 8000 دلار و او را در سراسر 30 متحده بیش از 11,341 مایل در 48 روز — سوخت 123 فنجان قهوه است. (براد Balukjian از طریق AP)

  • در این جولای 10, 2015, عکس, براد Balukjian چپ می ایستد با سابق لیگ پارچ همین کارمن خارج ناپل باغ وحش در ناپل فلوریدا. (براد Balukjian از طریق AP)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • براد Balukjian پاره باز کردن یک بسته از سال 1986 Topps کارت های بیس بال خسته بیات شکننده bubblegum و سپس برنامه ریزی یک سفر اکثر طرفداران ورزش تنها می تواند در مورد. این همه وقایع را به تازگی منتشر شده کتاب "موم بسته است." (کهربا Shepp از طریق AP)

  • "موم بسته" می گوید داستان از چه براد Balukjian پاره باز کردن یک بسته از سال 1986 Topps کارت های بیس بال خسته بیات شکننده bubblegum و سپس برنامه ریزی یک سفر اکثر طرفداران ورزش تنها می تواند در مورد. (دانشگاه نبراسکا مطبوعات از طریق AP)

خود بودجه سفر در سال 2015 هزینه حدود 8000 دلار و در زمان او در سال 2002 هوندا در سراسر 30 متحده بیش از 11,341 مایل در 48 روز — سوخت 123 فنجان قهوه است. چه Balukjian آموخته است که به وضوح در مستند خود را به تازگی منتشر شده کتاب "موم بسته" است که به سرعت تبدیل شدن به یک مورد علاقه در میان بیس بال-طرفداران گرسنه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"هنگامی که من در واقع شروع به انجام این سفر و صحبت کردن به این بچه ها که زمانی که آن را واقعا تبدیل به چیزی خیلی بزرگتر" Balukjian گفت. "آن فراتر بیس بال و صحبت کردن در مورد این بزرگتر تم ها مانند آنچه که در رابطه ما با ترس است که یک سوال جهانی است که همه ما مقابله با. بازیکنان بیس بال و ورزشکاران به طور کلی آنها را به استاد ترس موفق باشد. تماس با آن ترس و تماس با آن, اضطراب, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, این همه ترس است.

"و درسهایی که از آنها به من در مورد آنچه در ارتباط بود و با ترس از آن چیزی است که همه ما می تواند از بهره مند شوند."

"موم بسته" سفر آغاز شد در سال 2014 زمانی که Balukjian نشسته بود در عرشه فوقانی اوکلند سالن بزرگ تماشای یک بازی دو و میدانی و متوجه شدم او به عنوان آشنا با بازیکنان در زمین به عنوان او یک بار بود. به عنوان یک بچه در حال رشد در رود آیلند او به دنبال بازی مذهبی و کارت بیس بال — جعبه از آنها — ارائه آسان لینک کلیک کنید برای قهرمانان خود در این زمینه است.

پس Balukjian دستور داد چند باز نشده بسته Topps کارت در eBay از سال 1986 اولین سال او به یاد می آورد جمع آوری. 15-کارت پک او را برداشت شامل ترکیبی از ستاره (فیسک, Sutcliffe, دوایت Gooden و وینس Coleman) جامد بازیکنان (تمپلتون, Lee Mazzilli استیو Yeager و گری Tia) و غیر ستاره ها — به نام "مشترک" کارت های سرگرمی مانند Rance Mulliniks رندی آماده ریچی Hebner جیمی Cocanower و همین Carman, Balukjian کودکی بازیکن مورد علاقه. همچنین شامل یک چک لیست و اواخر Al dubai daily uae دبي که فصل مسلما این کتاب جذاب ترین.

"من نمی mix کارت بین به دلیل بسته که قطعا توان فریب داد" Balukjian اذعان کرد. "همچنین من نمی نگه داشتن باز بسته کردم همین Carman چرا که می تواند نوع فریب دادن بیش از حد."

Balukjian حدود نه ماه برنامه ریزی سفر خود تحقیق سابق بازیکنان و تبادل, نامه, ایمیل, متون و پیام های تلفن با آنها و خانواده خود را به راه اندازی جلسات.

"من مجموعه ای از انتظارات من بود به اندازه کافی مناسب است که مثل من نیست که در پیش من نیست که در یک کتاب مقابله و من تا به حال هیچ تضمین این امر کار," او گفت:. "اما من می دانستم که من با داشتن یک جهنم از یک سواری — خالص سفر جاده جنبه ای از آن را سرگرم کننده بود."

چه برخوردی دقیق است بیش از 275 صفحات در "موم بسته" که در زمان Balukjian چند سال را منتشر کنید قبل از دانشگاه نبراسکا مطبوعات در زمان یک نوسان کامل با یک کاغذ مومی-مانند پوشش.

چند تا از بازیکنان سابق مشترک قصه های شخصی, موفقیت و شکست با Balukjian که ماجراهای شامل بازدید از باغ وحش با Carman گرفتن یک ضربه درس از Mulliniks, تماشای فیلم کونگ فو با تمپلتون بلند کردن وزنه با آماده و به شدت در تلاش برای تعقیب کردن فیسک.

وجود دارد چند بازیکن Balukjian لینک نیست تا با اما او موفق به نوبه خود آن موانع به سرگرم کننده فصل است.

او همچنین بافته جنبه های شخصی خود زندگی را به کتاب از جمله مبارزات خود را با اختلال وسواسی-جبری و اضطراب به طور خلاصه reuniting با یک عشق از دست رفته و reliving لحظات دوران کودکی خود را.

"منظورم این است که آن را تقریبا به یک کتاب کمک به خود به عنوان" Balukjian گفت: "از آنجا که شما می توانید این بیت کمی از عقل از این بازیکنان است."

39-در سال Balukjian که می آموزد در مریت کالج در اوکلند و مدیر مدرسه طبیعی است, تاریخچه و پایداری برنامه را حفظ کرده است روابط خود را با بسیاری از کسانی که در برجسته این کتاب است.

با وجود شدت درخشان بررسی "موم بسته" Balukjian نیست برنامه ریزی در هدف قرار دادن جاده برای عاقبت اجتماعی فاصله و محدودیت های مسافرتی برداشته می شوند.

"آن را وسوسه انگیز خلاقانه چون من فقط فکر نمی کنم من می تواند مطابقت آن" Balukjian گفت. "من فکر می کنم به تازگی از این ایده از بین رفته است و این خوب است. ... من خواسته این اما من دوست دارم هی مرد اگر کسی در خارج وجود دارد می خواهد به نوشتن در مورد یکی دیگر از موم بسته مانند شما می تواند حق رای دادن این کار و انجام ورزش های دیگر و سال دیگر و من با کمال میل خواندن شخص دیگری کتاب."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب