قاضی فلسطين هاوایی همه گیر و قرنطینه در ورود مسافران

توسط جنیفر SINCO كويينهونولولو آمریکا و قاضی نمی خواهد متوقف هاوایی از اجرای قرنطینه در ورود مسافران گفت: در ی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 تیر 1399

توسط جنیفر SINCO كويين

هونولولو آمریکا و قاضی نمی خواهد متوقف هاوایی از اجرای قرنطینه در ورود مسافران گفت: در یک حکم است که اورژانس دستور معقول است در طول بحران بهداشت عمومی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک گروه از هاوایی و کالیفرنیا و نوادا ساکنان در تلاش برای متوقف کردن قرنطینه با پر کردن طرح دعوی در دادگاه ادعا آن است که ناعادلانه و غیر ضروری است. آن را نقض قانون اساسی حق سفر آزادانه به آنها استدلال کرد.

قرنطینه دستور آن امر در خارج از کشور مسافران و ساکنان هاوایی نمی کند مردم را از سفر و شاکیان "را انتخاب کرده اند نه به سفر — این که آیا و یا از هاوایی — از آنجا که آنها نمی خواهند به قرنطینه" ایالات متحده در منطقه قاضی جیل Otake گفت: در حکم صادر شده پنج شنبه شب انکار یک درخواست برای یک سفارش ضابط موقت.

این تصمیم خوب است برای هاوایی, دولت دادستانی کل روز جمعه گفت: "گروه ما ادامه خواهد داد برای دفاع از صمیم قلب فرماندار اضطراری اعلام."

یک وکیل به نمایندگی از مردم به چالش کشیدن قرنطینه نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هاوایی "اعمال قرنطینه برای جلوگیری از ورود و گسترش COVID-19 و برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی که در حال فوتی و فوری دولت منافع" Otake گفت.

به عنوان پنج شنبه, هاوایی را به وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 946 مورد تأیید و 18 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

هاوایی بوده است قادر به نگه داشتن عفونت نرخ پایین به دلیل اضطراری محدودیت های دولت دادستان کل کلر Connors گفت Otake در جلسه پنج شنبه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

Harmeet Dhillon به نمایندگی از گروهی که واصل طرح دعوی در دادگاه گفت: هنوز مشخص نیست که اگر نرخ پایین را می توان به قرنطینه و این که دولت می تواند تصویب کرده اند کمتر اقدامات محدود کننده هر چه زودتر.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige اعلام کرده است که با شروع Aug. 1 مسافران خواهد بود قادر به دور زدن قرنطینه اگر آنها تست منفی قبل از ورود به. Ige هنوز برای اعلام جزئیات کامل اما گفت: تست برنامه است که شبیه به یک در آلاسکا است.

"اگر چه حق به سفر در داخل ایالات متحده است که قانون اساسی محافظت شده به این معنی نیست که موقت قرنطینه نمی توان نهاد در مناطق خاصی که شواهد نشان می دهد که سفر نامحدود وجود دارد که به طور مستقیم و مادی تداخل با ایمنی و رفاه است که منطقه" Otake گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن