تسلا سبقت تویوتا به عنوان با ارزش ترین در جهان خودروساز

توسط نی استیونسون بلومبرگتسلا آواره Toyota Motor Corp به عنوان با ارزش ترین در جهان خودروساز تاکید گذار شور و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

توسط نی استیونسون بلومبرگ

تسلا آواره Toyota Motor Corp به عنوان با ارزش ترین در جهان خودروساز تاکید گذار شور و شوق برای یک شرکت در تلاش برای تبدیل یک صنعت است که با تکیه بر موتورهای احتراق داخلی برای بیش از 130 سال است.

سهام تسلا که بیش از دو برابر از ابتدای سال بسته تا 3.6% در معاملات روز شنبه به آن بازار سرمایه از $207.2 میلیارد دلار فراتر تویوتا $201.9 میلیارد دلار است.

مدیر ارشد اجرایی Elon Musk را نادیده گرفته و یا شکسته بسیاری از تاسیس صنعت خودرو قوانین و هنجارها در 10 سال پس از او در زمان تسلا, عمومی, اتومبیل فروش آنلاین و مونتاژ وسایل نقلیه در بالا-هزینه کالیفرنیا.

اما در حالی که ارزش شرکت افزایش یافت وجود دارد باقی می ماند خلیج فارس در مقیاس خود شرکت و بزرگترین تولید کنندگان ماشین.

تسلا تولید 103,000 وسایل نقلیه در سه ماهه اول یا حدود 4 درصد از تقریبا 2.4 میلیون دلار ساخته شده توسط تویوتا ساخته شده است که نام تجاری خود را بر روی قیمت و قابلیت اطمینان با حمایت نوآوری در تولید در مقیاس بزرگ.

تسلا در جهان تبدیل شد دوم-با ارزش ترین خودروساز در ژانویه هنگامی که آن پیشی گرفته فولکس واگن AG. آن را در حال حاضر به ارزش بیش از دو برابر غول.

پس از پیشگام گاز-وسایل نقلیه الکتریکی با پریوس هیبریدی تویوتا در اواخر به تغییر به طور کامل با برق خودرو و wagered به شدت در هیدروژن سلول های سوخت. این شرکت در حال حاضر ساخت یک سری از مشخصات بالا سرمایه گذاری در EVs و خود رانندگی اتومبیل. تولید کننده هوا 80% شیرجه رفتن در سود سال جاری و انتظار آن را می تواند تا نیمه اول سال آینده قبل از بازار خودرو بازیابی قبل از همه گیر سطوح.

تویوتا ارزش بازار شامل 14.3 درصد از سهام که تویوتا خود را نگه می دارد به عنوان خزانه سهام به ارزش حدود 30 میلیارد دلار. تسلا ندارد هر خزانه سهام با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن