اسب مسابقه معدوم پس از تمرین صبح در Del Mar

DEL MAR (CNS) – A 3-year-old دختر شوخ و جوان دچار آسیب کشنده در طول یک تمرین صبح امروز در Del Mar.دوست داشتنی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

DEL MAR (CNS) – A 3-year-old دختر شوخ و جوان دچار آسیب کشنده در طول یک تمرین صبح امروز در Del Mar.

دوست داشتنی Lilia کشیده تا پس از تمرین و در حدود ساعت 5 و دامپزشکان گفت: اسب و نه می تواند ذخیره شود و معدوم شد, با توجه به, مک, مک براید, Del Mar مدیر رسانه ای.

دوست داشتنی Lilia کاسته شد در مسابقه نهایی, یک مایل چمن مسابقه در سانتا آنیتا پارک 12 ژوئن که او رهبری در نقطه نیمه راه.

دوست داشتنی Lilia هفت شروع می شود و برنده دو بار و در پایان دومین بار کسب درآمد $37,551.

Del Mar ساخته شده امنیت مردم و اسب پیشرو موضوع آن 81st تابستان دیدار آغاز شد که روز شنبه با طرفداران در این غرفه برای اولین بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این دیدار را اسب و سوار و طرح های ایمنی تقویت اقدامات Del Mar معرفی بیش از گذشته چند فصل از مسابقات که رهبری آن را به حال شناخته شده به عنوان یک کشور امن ترین racetracks برای 2018 و 2019 با توجه به آمار و ارقام از سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه اسب صدمه پایگاه داده های ارائه شده توسط این مسیر است.

Del Mar به حال نرخ 0.79 صدمات کشنده در هر 1000 شروع می شود در سال 2018 و 0.62 در سال 2019. میانگین ملی برای پیگیری گزارش شد 1.68.

در حالی که وجود دارد هیچ مسابقه مرگ و میر وجود دارد چهار آموزش و میر در طول تابستان سال گذشته دیدار و سه مسابقه مرگ و میر و دو در آموزش در طول پاییز دیدار خواهد کرد.

دلم مار است که در ادامه آن مطلب را نقد کنید پانل های نظارتی دامپزشکان که نظارت بر مطالب از همه اسب و ارائه اضافی نقد و بررسی هر یک از آنها, پزشکی, آموزشی و مسابقه تاریخ. پانل را توصیه به شماره استوارت که هر اسب آن را بداند نا مناسب برای رقابت بود محروم از مسابقه.

دلم مار است که گسترش آن تصویب اصلاحات پس از مدل فدراسیون بین المللی Horseracing ارتباط مورد نیاز است. قوانین اطراف غیر استروئیدی ضد التهاب شده اند پیشرفته و توسعه یافته و قوانین اضافی در مورد دیگر اسب داروها شده اند روشن و مدون است.

آزمایش تصادفی را ادامه خواهد داد برای هر اسب در دلم مار از جمله آنهایی که آماده برای یا فقط تکمیل صبح تمرینات.

فقط به عنوان آنها در تابستان گذشته دامپزشکان مستقر هستند در بالا مشاهده امتیاز در این مرکز برای نظارت بر صبح تمرینات و توانایی — از طریق ارتباط با outriders به حذف اسب از مسیر مسابقه و آنها را تحت پیگیری صحت معاینه.

ورزش سواران و سوارکاران دوباره ممنوع خواهد شد با استفاده از یک محصول سواری را تشویق به اسب خود را در طول صبح تمرینات.

این دل مار با تجربه باشگاه ایجاد یک ذینفعان کمیته مشورتی در تابستان گذشته توسط مربیان, veterinarians, سوارکاران, مسابقات سطوح پرسنل نگهداری و مدیریت است که به طور منظم دیدار به بحث در مورد شیوه های ایمنی عملیات و پیگیری سطوح. این کمیته نیز در جلسه در طول سال 2020 دیدار خواهد کرد.

"ایمنی و بهداشت خواهد بود و تمرکز ما برای افراد درگیر با قرار دادن در این سال مسابقه فوق العاده ای در دیدار با, اما ما همچنین در ادامه با ما ایمنی اصلاحات برای تندرستی ما سواران و اسب" Del Mar تجربه باشگاه مدیر عامل جو هارپر گفت: قبل از شروع دیدار خواهد کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن