SafeSport: امی Nyman ساخته شده ژیمناست احساس "ترس تخریب و تحقیر'

به عنوان متوسط آمار سه رقمی در شمال غربی اوهایو یک روز در سال 2002 امی نیمان به حال درب در ارتفاعات جدید, ژیمن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

به عنوان متوسط آمار سه رقمی در شمال غربی اوهایو یک روز در سال 2002 امی نیمان به حال درب در ارتفاعات جدید, ژیمناستیک بسته و دستور ژیمناست او مربی برخی به عنوان جوان به عنوان 10 به سرعت در حرارت سوزان در داخل ورزشگاه. آب معافیت اجازه داده شد.

این حادثه ذکر شده است در میان یافته های قبلا نامعلومی محرمانه آمریکا مرکز SafeSport اسناد مشترک با جنوب کالیفرنیا اخبار گروه است که توصیف "غیر ممکن مطبوع" نیمان از ایالات متحده, ژیمناستیک,' مدیر سابق, ورزش, پزشکی و علم گفته مجبور ورزشکاران جوان به تحمل.

نیمان به ارتفاعات جدید مالک و سرمربی در دستور ژیمناستیک برای انجام بسیاری از تکرار طناب صعود که در داخل از پاهای خود را بلد و سلاح های خود را بیش از حد سخت برای ادامه آموزش با توجه به اسناد و مدارک. هنگامی که یک ارتفاعات جدید ژیمناست گفت که او از ترس به تلاش تعادل پرتو مهارت در طول یک سال 2016 کمپ تیم حضور در پنسیلوانیا Nyman تمسخر دختر در مقابل هم تیمی های او و سپس او را به انجام یک سری از sprints تا تپه و 1000 فشار یو پی اس با توجه به SafeSport اسناد و مدارک. آن را در زمان تا زمانی برای تکمیل فشار یو پی اس است که او از دست رفته شام.

"این رفتار نه تنها از نظر احساسی تاثیر مدعی و چند هم تیمی بود اما به احتمال زیاد به عنوان سوء استفاده و در خدمت هدف کمی دیگر به تحقیر مدعی برای ترس در انجام یک مهارت" یک SafeSport رسمی نوشت.

ایالات متحده مرکز SafeSport معلق Nyman در مارس 3 به مدت شش ماه برای "تعامل عاطفی و جسمی سوء رفتار در برابر چند جزئی (سن) ورزشکاران در نقض" ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سیاست و نقض ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سیاست های مربوط به مصرف الکل در حضور minor-سن ورزشکاران با توجه به SafeSport محرمانه 13-صفحه اطلاع از تصمیم گیری است.

نیمان به حالت تعلیق در آمد یک سال اضافی برای خونخواهی دو برابر افراد بالغ که شرکت با SafeSport بررسی است.

SafeSport با استناد به یک مزیت از شواهد ارائه شده توسط 14 متقاضیان یافت که Nyman "ایجاد یک محیط در ورزشگاه بود که کمی مثبت اجرای و جزئی (سن) ژیمناست به طور مداوم احساس می ترسم تخریب و تحقیر."

Nyman ممنوع است از شرکت در ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تحریم حوادث و یا داشتن هر گونه تماس با ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, عضو یا تحریم باشگاه و یا کسب و کار تا اکتبر. 3, 2021.

Nyman تعلیق در آمد در برابر پس زمینه از ایالات متحده, ژیمناستیک, جلسات در اتهامات فیزیکی و کلامی و عاطفی سوء استفاده در برابر مگی هانی جدید Jersey-بر اساس مربی المپیک و قهرمان جهان ژیمناست. هانی به حالت تعلیق در آمد هشت سال در 29 آوریل پس از سه عضو شنوایی پنل پیدا کردم او تا به حال شکست خورده "به ارائه یک محیط امن, مثبت, محیط سالم و با فرهنگ اعتماد و توانمندسازی."

مجاورت از نیمان و هانی به حالت تعلیق در آورده است و موجب خشم و انزجار در میان Nyman ادعا قربانیان و خانواده های آنها و حامیان. همچنین نگرانی در مورد آنچه که منتقدان به اتهام عدم یکنواختی با توجه به تحریم ها و رویه های بین SafeSport و ملی حاکم بر بدن مانند ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک.

Nyman تعلیق گفت: Elisabeth ساندرز یک وکیل برای برخی ادعا قربانیان "بر وزن (SafeSport) گزارش."

"مجازات نمی عادلانه به نظر می رسد و یا در خط با حوادث" بودند که مفصل در SafeSport را یافته" ساندرز گفت. "این یک فرایند خسته کننده و محزون می خوانی ناکافی تعلیق اگر شما می توانید حتی آن را یک تعلیق است."

این Nyman مورد برجسته چگونه تحریم ها برای جرایم مشابه می تواند به طور قابل توجهی در میان SafeSport و ملی حاکم بر بدن ورزشکاران و ورزشکار طرفداران حقوق گفت.

"وجود دارد هیچ سازگاری در همه در آن" جاناتان کمی یک وکیل است که به نمایندگی از ده ها تن از قربانیان سوء استفاده جنسی در المپیک ورزشی.

"نگرانی من این است که هر کس در جنبش المپیک باید بدانید که در آن خطوط گفت:" نانسی هاگشید-ماکار المپیک شنا مدال طلا و بنیانگذار قهرمان زنان یک گروه حمایت از دختران و زنان در ورزش است. "این است که چگونه شما مردم را به خرید و آنها را خرید به آن در حال حاضر به دلیل آنها نمی به آن اعتماد کنند."

Dan Hill سخنگوی آمریکا مرکز SafeSport مقابله که SafeSport کد "سازگار است و پیام وحدت در برابر سوء استفاده و مجموعه آنچه به وضوح مجاز نیست."

این Nyman مورد نیز مطرح شده سوال در مورد صلاحیت SafeSport کارکنان و فرایند تصمیم گیری ایالات متحده در مرکز SafeSport یا ملی حاکم بر بدن دارای صلاحیت برخی موارد سوء.

SafeSport محققان مشترک پزشکی خصوصی و اطلاعات شخصی در مورد اتهام قربانیان و اعضای خانواده خود را در یک گزارش که در دسترس بود به ده ها تن از افراد است. این مرکز بعد redacted پزشکی و اطلاعات شخصی در یک به روز رسانی گزارش پس از آن هشدار به نقض با توجه به تپه. SafeSport شده پس گرفته شده و مراحل اضافی برای اطمینان متقاضیان باید کنترل بیشتری روی آنچه که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است را با دیگران هیل گفت.

ژیمناستیک و خانواده خود را' اضطراب در مورد این مورد بیشتر افزایش, پدر و مادر گفت: چه مدت آن را در زمان برای حل و فصل و توسط SafeSport محققان' شکست برای پاسخ دادن به ایمیل, تلفن, تماس ها و متون به موقع – اگر پاسخ آنها در همه. یک وکیل برای Nyman همچنین در مورد شکایت از ظهر از این مورد است. Nyman تعلیق در آمد 15 ماه پس از آن اشاره به SafeSport و 32 ماه پس از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک شروع به تحقیق در ارتفاعات جدید.

"مرکز اذعان کرده است که آن را می خواهد به حل و فصل مسائل سریع تر و بدون افت کیفیت و نظم و دقت" هیل گفت.

SafeSport کارکنان از رشد 36 در ماه جولای سال 2019 به 65 کارکنان. این مرکز دارای 16 محققان دو که از یک سال پیش.

اما از نظر پاسخ و حل تپه اذعان کرد: "هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود وجود دارد."

Nyman است و درخواست تعلیق و داور برنامه ریزی شده است برای شنیدن درخواست تجدید نظر او بیش از سه روز آغاز ژوئن 29. داور است مسیحی, S. Dennie یک فورت ورث وکیل. Dennie سال گذشته کاهش یک SafeSport عمر ممنوعیت از ریچارد Callaghan, مربی تیم المپیک قهرمان اسکیت تارا Lipinski به سه سال است. Callaghan ممنوع شد برای سوء استفاده جنسی یک نر نوجوان اسکیت باز شروع در 1970s.

Dennie یافت که Callaghan تا به حال مرتکب سوء رفتار جنسی کاهش می یابد اما این ممنوعیت به دلیل "SafeSport موفق به تولید همخوانی شواهد به عنوان مورد نیاز" برای دیدار با جنایی مجسمه که بر اساس آن شکایت استوار بود.

"من شرط می بندم من خانه بر روی آن که همه چیز است لغو" گفت: Russell, شاهزاده, نیمان, وکیل که همچنین نشان دهنده هانی. "امی Nyman است نه بیرون آمدن از این با تعلیق. آن را به اتفاق می افتد. این یکی از ساده ترین (تجدید نظر) من دیده ام. آن را نمی مگی هانی مسائل است. آن را قطع و خشک."

SafeSport پاک دو ارتفاعات جدید دستیار مربیان بطور شفاهی سوء استفاده از ژیمناست ها و نقض ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سیاست منع مصرف الکل در حضور minor-سن ورزشکاران است.

این مرکز همچنین پاک ادوارد Nyman جونیور, امی که اخراج شد در مارس 2019 پس از فقط یک روز در کار خود به عنوان ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اولین مدیر پزشکی ورزشی و علم است. ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک گفت SCNG در آن زمان اخراج نیمان برای عدم افشای ورزشکار ایمنی شکایت علیه خود و دیگر ارتفاعات جدید مربیان است.

"دکتر Nyman متوقف شد برای شکست خود را به فاش ورزشکار ایمنی شکایات مربوط به این باشگاه است که با او است وابسته به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک" ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, در بیانیه ای گفت به SCNG. "این نشان می دهد قضاوت ضعیف و ایجاد تضاد منافع که رد صلاحیت او از خدمت در این مهم نقش است. ما با اعتماد به نفس این بهترین تصمیم برای رفاه ورزشکاران ما و جامعه ما است."

اما ادوارد Nyman گفت: در مصاحبه با SCNG که او مورد بحث و بررسی شکایات علیه ارتفاعات جدید و همسرش گسترده با علامت Busby, یک, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, در خانه مشاوره قبل از او استخدام شد.

Busby آگاه بود از شکایت علیه امی نیمان و ارتفاعات جدید پس حداقل تا تابستان سال 2017 با توجه به یک فرد آشنا با شکایت. یکجور کلاه پوستی در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه 2019 تشویق پدر و مادر به پرونده شکایت علیه امی نیمان و ارتفاعات جدید با ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و آمریکا مرکز SafeSport با توجه به چهار نفر آشنا با شکایت.

شکایت علیه ارتفاعات جدید بودند به اندازه کافی جدی برای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ارجاع آنها به ایالات متحده مرکز SafeSport در فوریه 2019 دو ماه قبل از نیمان استخدام شد. شکایت محرمانه عاطفی و کلامی که ادوارد Nyman که دکترا دارد. در بیومکانیک انجام امتحانات فیزیکی در ارتفاعات جدید ورزشکاران است.

ابتدا در سال 2016 تحت چه مقامات باشگاه به عنوان "پیشگیری از آسیب غربالگری و پروتکل" ژیمناست شد نیاز به انجام "فیزیکی و پیشگیری از آسیب های غربالگری" انجام شده توسط ادوارد Nyman در ارتفاعات جدید ورزشگاه با توجه به چهار نفر آشنا با این مورد. پدر و مادر متهم شدند $75 برای غربالگری اولیه و بین 75 $به $200 اگر اضافی مشاوره لازم بود با توجه به اسناد و مدارک.

Nyman هرگونه تخلف و وجود دارد هیچ اتهام سوء رفتار جنسی.

"این امتحانات" نیمان گفت. "آنها عملکرد جنبش نوع نمایش. آنها این کار را در سراسر جهان. من به دنبال تقارن یا تغییرات مقاومت بود و اگر یک پا ضعیف تر است در مقایسه با دیگر.

"این است که تخصص من. این چیزی است که من شهرت جهانی برای. من از لحاظ جسمی نمی انجام هر پزشکی (روش). من نه دست زدن به ورزشکاران در هر شکل یا فرم."

ادعاها با اشاره به در یا SafeSport را 639-صفحه گزارش تحقیقی توسط لیبی بیلی مرکز دستیار مدیر مصرف و محقق ارشد و یا اطلاع از تصمیم گیری است.

با استناد به آنچه از آن به عنوان "تحقیق کامل," SafeSport یافت امی Nyman درگیر "در روحی و جسمی سوء رفتار در برابر چند جزئی (سن) ورزشکاران" بین سال های 2002 تا 2005 و 2010 تا 2019. فیزیکی سوء اشاره به بیش از حد و تنبیهی مطبوع و نیمان جسمی لمس ورزشکاران در سوء استفاده صورت با توجه به SafeSport اسناد و مدارک.

هیچ ربطی به ژیمناستیک انجام مطبوع است که "بیش از مقدار مناسب" و در نتیجه "صدمات جسمی." او نیاز به نگه داشتن مواد غذایی مجلات که SafeSport یافت "تا به حال یک امضا و اثر منفی بر روی سلامت عاطفی از چند جوان ژیمناستیک."

Pussy SafeSport گفت: "بارها و بارها شنیده نظرات اهانت آمیز" از نیمان. این مربی با اشاره به یک ژیمناست به عنوان یک "زباله از مادرش پول" با توجه به SafeSport اسناد و مدارک.

نیمان با توجه به SafeSport همچنین تهدید به منزوی ژیمناست او ناراحت شد با با نشستن آنها را در یک "fuhj ivy winters hd صندلی" حدود شش اینچ قد بلند, پلاستیک, Little Tikes صندلی قرار داده شده در مقابل ورزشگاه دیوار.

SafeSport نیز یافت Nyman نقض ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سیاست با نوشیدن در مقابل ژیمناستیک در طول یک سفر به یک سال 2017 دیدار در چارلستون کارولینای جنوبی است. Nyman شد "سقوط blotto" با توجه به یک شاهد ذکر شده در یک SafeSport سند است. Nyman را تکذیب کرد اما نوشیدن یک دستیار مربی اذعان به SafeSport که مربیان "ممکن است تا به حال چند نوشیدنی است."

Nyman, SafeSport گفت: همچنین نوشیدن شراب در مقابل حداقل پنج جزئی-سن ژیمناستیک در طی چه یکی از والدین به عنوان سه ساعت سخنرانی دراز وشدیداللحن توسط مربی در یک سال 2018 اردوگاه در سینسیناتی.

SafeSport همچنین دریافتند که Nyman را حذف دو نفر از قضات دیدار او کارگردانی بود تلافی قضات همکاری با مرکز تحقیقات.

نیمان به تلافی جویانه رفتار SafeSport گفت: "می توانید منصرف کردن شرکت کنندگان از شرکت با تحقیقات و تضعیف این مرکز با وضوح روند."

SafeSport گفت: این خواسته نیمان به یک دلیل برای قضات' حذف. Nyman ارائه SafeSport گفت: "هیچ articulable دلیل دیگر از مرکز تحقیقات برای حذف آنها را از ملاقات کند."

Nyman "را ارائه دلیل جایگزین با وجود فرصت ها و درخواست های خاص برای انجام این کار است."

تعلیق برای تلافی قابل توجه بود هاگشید-ماکار گفت: به دلیل آن مشخص شده تنها دومین بار مرکز صادر کرده است تحریم برای تلافی جویانه رفتار است.

شاهزاده گفت: او با اعتماد به نفس است که تلافی شارژ نخواهد ماند.

"من فکر نمی کنم کل تلافی استدلال است و حتی رفتن به آن را به داوری" او گفت:. "من فکر نمی کنم که هیچ شکی نیست (SafeSport) را رها تلافی شارژ و یا دیگری آنها در حال رفتن به صورت قابل توجهی حقوقی قرار گرفتن در معرض.

"اگر آنها را رها نمی تلافی آنها خیره دعوی در چهره آنها نمی توانید برنده شوید."

شاهزاده توصیف SafeSport گزارش تحقیقی با عنوان "خنده دار. این 800 صفحه از gobbledygook."

شاهزاده گفت: SafeSport مورد نیاز است اما شکایت کرده است که زمان تحقیقاتی و داوری فرآیندهای نقطه مقابل متهم کرده است.

"SafeSport بداند" او گفت:. "کل سیستم شم."

وکلای هر دو طرف گفت: آنها پشتیبانی تعمیرات اساسی از SafeSport از جمله تصویب روش بیشتر در خط با شیوه ها در دادگاه های فدرال و ایالتی. هر دو طرف بازتاب آشنا شکایت همچنین خواستار شفافیت بیشتر در فرآیند تصمیم گیری که آیا پشت SafeSport یا ملی حاکم بر بدن دستگیره شکایت.

ایالات متحده مرکز SafeSport صلاحیت بیش از سوء استفاده جنسی از موارد در ورزش های المپیک. ملی حاکم بدن از جمله ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک می تواند رسیدگی عاطفی و کلامی موارد سوء استفاده و یا آنها می توانند با مراجعه آنها به مرکز اگر وجود دارد در حال جنگ از منافع یا سیستمیک درگیر مسائل در مورد.

هیل کاهش یافته است به نظر چرا Nyman مورد ارجاع شد به SafeSport.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در بیانیه ای گفت: "USAG قادر به اظهار نظر در مورد جزئیات موارد فردی است. به طور کلی هنگامی که یک گزارش می آید به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ما را تعیین اینکه آیا یا نه به ارسال آن به مرکز. ما بلافاصله پس از ارسال پرونده به مرکز اگر این صلاحیت انحصاری در آن مسائل به عنوان آن را با سوء استفاده جنسی از موارد. ما همچنین ممکن است درخواست که این مرکز را در حوزه قضایی بیش از سایر موارد که در آن وجود دارد بالقوه برای تضاد منافع است که می تواند به جلوگیری از روند عادلانه – به عنوان مثال اگر ما درگیر در یک پرونده با یک مربوط به حزب است."

این Nyman مورد دیرین ناظران آمریکایی جنبش المپیک تلاش برای رسیدگی به سوء استفاده های برجسته نیاز برای یکنواختی در تحریم های بین SafeSport و NGBs.

طول Nyman تعلیق شد بر اساس "کاهش عوامل" SafeSport نوشت: از جمله این که او تا به حال "هیچ سابقه قبلی از سوء رفتار با مرکز" و سوء رفتار را شامل هر گونه تماس فیزیکی با ورزشکاران.

هیل گفت: "SafeSport کد سازگار است و این امر در سراسر جنبش و تعریف می کند چه سوء استفاده است و آنچه در عمل سازمان ها نیاز دارند تا برای جلوگیری از سوء استفاده است."

اما کمی و ورزشکار دیگر طرفداران پشتیبانی SafeSport و NGBs اتخاذ یک "مجازات کد با حداقل (تحریم). بنابراین شما می توانید شروع به ساختمان برای عدم اصطلاح بهتری است. شما می توانید می گویند " این مربی ژیمناستیک بود. و بنابراین اگر مسیر مربی انجام این کار آنها بود".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن