منابع برای پیشگیری و پاسخ جنسی و خشونت خانگی

مدیر این مسیر به مرکز مراقبت ماری نوث-Bouracee, سرپرست/Title IX افسر از دفتر برای پیشگیری از آزار و اذیت و تبعیض چری Scricca, ویژه استادان مشاور صدراعظم در خشونت های جنسی/جنسی Harassmentbشارون Inkelas و رئیس فرهنگ و مردم افسر یوجین Whitlock ارسال پیغام زیر به دانشگاه و جامعه در روز جمعه:

ما نوشتن امروز در به رسمیت شناختن تجاوز جنسی آگاهی (سام) به منظور بالا بردن آگاهی از منابع در دسترس در طول COVID-19 برای جلوگیری از بحران های داخلی و خشونت های جنسی و حمایت از بازماندگان. تجربه خشونت یا آزار و اذیت است که همیشه پیچیده و دردناک را تجربه کنند. شرایط فعلی ممکن است ایجاد منحصر به فرد با عوامل استرس زا با توجه به اینکه در نزدیک و یا ثابت نزدیکی با سوء استفاده فرد عدم دسترسی به منابع و/یا فاصله فیزیکی از حمایت شبکه. شفقت و مهربانی نسبت به دیگران و خود مراقبتی مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه.

اول به بازماندگان: ما نوشتن امروز با یک بی قید و شرط پیام پشتیبانی می کند. لطفا می دانم که با وجود فاصله فیزیکی شما به تنهایی نیست. وجود دارد بسیاری از محلی و منابع ملی هنوز هم در دسترس برای شما و آماده برای کمک به شما هر مرحله از راه است.

  • هر کس سزاوار حمایت و یک لیست جامع از منابع را می توان در این مسیر به مرکز مراقبت از وب سایت. برای 24/7 فوری پشتیبانی تماس بگیرید مراقبت از خط در 510-643-2005.

  • برای کسانی که در مکان های با پناهگاه در محل سفارشات به دنبال مراقبت های پزشکی و یا حفظ حریم خصوصی به منظور دسترسی به منابع پشتیبانی یک دلیل مناسب برای ترک محل اقامت خود را.

  • در نظر ایجاد یک شبکه حمایتی که موافقت خود را برای بررسی در به طور منظم و در راه به آنها هشدار اگر سوء استفاده و یا خشونت رخ می دهد و یا ميگيرد.

  • اگر پناهگاه-در-محل سکونت است نه جسمی و یا روانی امن و بحث در مورد برنامه های ایمنی و شناسایی جایگزین پناهگاه گزینه های محرمانه منابع است. برای دانش آموزان نیازمند در پردیس مسکن گزینه تماس کال مسکن در [email protected]

  • ممکن است دشوار برای پیدا کردن حریم خصوصی برای یک تماس تلفنی را در نظر بگیرید با استفاده از چت مبتنی بر منابع ملی ارائه تجاوز جنسی و خشونت خانگی خطوط تماس ویژه.

  • گزارش ها می توان به اجرای قانون (UCPD یا اداره پلیس محلی) و/یا به دفتر برای پیشگیری از آزار و اذیت و تبعیض (OPHD).

ما همچنین می خواهم به همه یادآوری است که جنسی و خشونت خانگی و آزار و اذیت هستند و هرگز بازمانده تقصیر یا مسئولیت. از همه مهمتر این عوامل استرس زا در ارتباط با COVID-19 نیست یک بهانه و توجیه نیست مصرف خشم و یا آسیب رساندن به شخص دیگری. اگر شما نگران در مورد رفتارهای خود را خوانده شده در مورد منابع یا تماس: 1-800-799 امن (7233)

در نهایت به دانشگاه ما جامعه: برای کمک به شما در جلوگیری از خشونت و حمایت از بازماندگان در زندگی خود را در اینجا برخی از توصیه های COVID-19:

  • تأیید هنجارهای سالم–عملا و یا در شخص–با تمرین احترام و مهربانی تعریف و بیان مرزهای شخصی, حمایت از دیگران با ارزش نهادن و حمایت خود را از مرزهای شخصی و چک کردن در با جامعه خود را.

  • شرکت در مداخله حتی در طول فیزیکی فاصله. ما می توانیم مداخله در رسانه های اجتماعی, تصویری, تماس, متن, به عنوان به خوبی به عنوان در فرد است. چک در از طریق تماس تصویری و تلفن ممکن است راه هایی برای بافر در برابر خشونت در خانه.

  • بیان حمایت از بخش خصوصی اگر شما نگران در مورد کسی که دچار سوء استفاده و یا خشونت. بررسی در با آنها ارائه منابع و شناسایی فرصت های بیشتری برای مداخله.

  • ابراز حمایت علنی به اطمینان حاصل شود که همه بازماندگان می دانم که آنها ارزش دارد و پشتیبانی می کند و به ترویج پیشگیری است. ملی خشونت جنسی مرکز حمایت از سام دارای گرافیک و فیلم برای رسانه های اجتماعی و راه های درگیر آنلاین.

مدیران و صندلی و اعضای هیئت علمی ما می دانیم که شما در حال انجام بخشی خود را به مطمئن شوید که دانشگاه برکلی همکاران و دانش آموزان هستند و احساس می کنید پشتیبانی می کند. ما شما را تشویق به ارسال شخصی نسخه از این پیام به خود دپارتمان جامعه است.

در نهایت ما می خواهیم به ارسال عمیق قلبی با تشکر از شما به دانشگاه و جامعه جنسی و خشونت پاسخ دهندگان و همچنین به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و ضروری پرسنل که در حال حفظ بحرانی پردیس توابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>