زودتر آتش بازی فصل بیشتر به معنی خطرات, سردرد, برای پاسخ اول و ساکنان

به جای منتظر چهارم جولای, بسیاری از جنوب کالیفرنیا ساکنان در حال باد کردن قرنطینه بخار توسط باد تا بیشتر-غیر ق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

به جای منتظر چهارم جولای, بسیاری از جنوب کالیفرنیا ساکنان در حال باد کردن قرنطینه بخار توسط باد تا بیشتر-غیر قانونی fireworks — زودتر از همیشه متزلزل همسایگان می گویند.

روند افزایش نگرانی در میان کسانی که مجبور به تحمل بی امان صفحه اصلی-تند انفجار در خیابان پلیس که پیدا کردن آن سخت به سرکوب lawbreakers و پزشکی کارگران که باید در زمان مقابله با عواقب وحشتناک.

بسیاری از شهرها به دلیل coronavirus اجتماعی-فاصله نگرانی را لغو عمومی نمایش آتش بازی است که به طور معمول با داد و بیداد مردم به عنوان بینندگان نه شرکت کنندگان است. مقامات تعجب می کنم اگر که دامن زد که این حرکت را به آتش فشفشه در صفحه اصلی زودتر از بعد.

"اگر شما و یا خانواده شما احساس تحت محاصره غیر قانونی آتش بازی در حال حاضر شما نه تنها" شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer گفت: پنج شنبه. "به نظر می رسد مانند آنها در حال انفجار در هر محله از شهر ما. هیچ کس نمی داند که چرا این سال و همه سال این پدیده اتفاق می افتد نه تنها در سراسر شهر لس آنجلس اما در سراسر کشور.

"این بسیار خطرناک است."

لرزاند محله

"آنها در حال تیراندازی کردن هر شب" در شمال ساحل طولانی ساکن دانته Macatantan گفت. "مثل M-80 حرفه ای و کلاس آتش بازی ... راست تا انفجار."

او گفت: آن را در اطراف در روز مادر در این سال هنگامی که او شروع به شنیدن آتش بازی.

"وجود دارد بسیاری از مردم که رنج می برند مانند افراد مبتلا به PTSD و یا افرادی که با سگ. من هم اضطراب و آن را تشدید آن گفت:" Macatantan, 34.

میله Jerls, 73, ساکن شهرستان ریورساید جامعه از خانه باغ ها گفت: او در سمت چپ نظامی با PTSD پس از خدمت در نیروی دریایی برای 15 سال از جمله روی لئامت دادن به عنوان یک درب توپچی در یک هلیکوپتر در ویتنام است. ناگهانی انفجار باعث خفیف به واکنش های شدید شود.

"من احساس می کنم مثل من ضربه بودن. من به نقطه ای که من لرزش و نمی تواند نگه دارید یک فنجان قهوه" Jerls گفت.

دریایی جانباز راد Jerls از خانه باغ ها گفت: بزرگترین انفجار از آتش بازی خود را PTSD بدتر و باعث او را به لرزش. "من احساس می کنم مثل من ضربه بودن,' 73 ساله سابق توپچی هلی کوپتر گفت. (برایان Rokos مطبوعات-سازمانی/SCNG)

مورنو ولی ساکن سحر Kalapp گفت که او متقاعد شده است که برخی از مردم به سادگی نمی مراقبت در مورد دیگران مانند Jerls.

"من فکر می کنم وجود دارد عدم دلسوزی برای دیگران به تازگی گفت:" Kalapp که گفته شده است: "بدترین سال" برای آتش بازی به طور غیر قانونی بودن شات کردن.

Feuer, در یک شنبه در کنفرانس خبری گفت: کودکان با نیازهای ویژه و مسائل حسی هستند به خصوص تحت تاثیر قرار.

و Kalapp, 49 شد و عاطفی به عنوان او صحبت کرد در مورد Sadie او 7 ساله اسپرینگر اسپانیل. قرار دادن او را در یک گنجه و پخش موسیقی کلاسیک و تبدیل کردن تلویزیون به عنوان حجم انفجار سنگ محله پشت دریاچه پرریس کمک کنید.

"هنگامی که این آتش بازی رفتن او می رود به دیوانگی چشم, گسترده, تنفس سریع, سرازیر شدن آب تلاش برای پنهان کردن" او گفت:.

Macatantan یک دیزنی لند, بازیگر, زندگی در ساحل طولانی تنها در حدود یک سال اما گفت که او در حال حاضر در نظر گرفته در حال حرکت است. در عوض در اواخر ماه مه آفرید یک Facebook, گروهی, ساحل طولانی در برابر آتش بازی غیرقانونی بشود در کاهش آتش بازی او می گوید: آفت شهرستان.

اعضای بلند, ساحل, Facebook, گروه شبیه این شهرستان به یک منطقه جنگی: با صدای بلند و رونق تند ویندوز دود و زوزه های وحشت زده سگ. این گروه رشد کرده و به بیش از 1500 عضو دارد. بسیاری از انجام بیش از گله آنلاین.

برخی از لابی مقامات شهرستان در جلسات شورای, در حالی که دیگران صیقلی آنلاین برای خرید و فروش غیرقانونی آتش بازی. دیگران گشت محله گرفتن تلفن همراه ویدئوها از کسانی که آنها را تنظیم کردن.

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا خطاب این موضوع در دوشنبه 22 ژوئن در توییتر.

"آتش بازی این چند سال اخیر بوده است وحشتناک. به خصوص در این سال," او گفت:. "این اتفاق می افتد در سراسر کشور و این آتش در حال گرفتن بیشتر و خطرناک در دسترس است. ما در حال حاضر مصادره تن از آتش بازی غیرقانونی اما نیاز (یک) رویکرد متفاوت است. نیاز به یک ایالت ممنوع."

همه آتش بازی های غیر قانونی در شهر لس آنجلس است که در حال توسعه عمده کمپین آگاهی درباره اثرات منفی این مواد منفجره Feuer گفت.

"این موضوع از آتش بازی غیرقانونی است کیفیت موضوع زندگی و امنیت عمومی موضوع است."

اجرای چالش

وجود دارد دو دسته از آتش بازی: آتش بازی به اصطلاح امن-و-عاقل انواع تایید شده توسط دولت آتش مارشال مانند مخروط و sparklers و غیر قانونی-در همه جا تنوع است که می تواند پرواز را از طریق آسمان و یا حرکت در امتداد زمین.

امن و سالم از آتش بازی در حال حقوقی تنها در جیب در جنوب کالیفرنیا از جمله در تعدادی از شهرستان ریورساید کویر شهرها و جنوب 210 آزادراه در شهرستان سن برناردینو. از اورنج کانتی 34 شهرها تنها 10 اجازه می دهد آنها را.

ابتلا به lawbreakers چندان آسان نیست سازمان های پلیس می گویند.

بسیاری اختصاص داده اند نکته خطوط که در آن مردم می توانند گزارش فعالیت. رودخانه شهرستان کلانتر بخش یک وظیفه نیروی کار در خارج از آن Moreno Valley station. ریورساید پلیس طرح به اضافی 30-35 افسران در آتش بازی وظیفه در جولای 4.

اما که نمی شود به راحتی ترجمه به دستگیری و یا استناد.

سانتا آنا پلیس در حال برنامه ریزی نیروی انسانی برای آخر هفته از تعطیلات گفت: سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna. چهارم سقوط در یک شنبه این سال است.

"ما پیش بینی چهار روز از فعالیت" او گفت:.

در حال حاضر در سانتا آنا یکی از متراکم ترین شهرها در اورنج کانتی تماس شده اند مستمر Bertagna گفت.

"ما پاسخگویی به تماس ها اما تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از ما است."

"در آن زمان (ساکنان) تماس بگیرید و در مورد آتش بازی و ما آن را به اعزام آنها در حال حاضر از بین رفته بنابراین مگر اینکه آنها همچنان به انجام این کار و شما آنها را گرفتن وجود دارد نه بسیاری می توانیم انجام," او گفت:.

آناهایم پلیس تکرار آن احساسات.

"ما باید برای گرفتن کسی آن را انجام می دهند" گفت: Sgt. شین Carringer. در حالی که این جریمه ها شیب دار — $1,000 برای مرتبه اول — کسانی که مسئول هستند سخت برای nab.

"اغلب ما دریافت مسکونی شکایت حتی آنها نمی دانند که در آن (آتش) هستند که از" Carringer گفت.

امن و سالم از آتش بازی در حال قانونی در سانتا آنا اما کسانی که هنوز به فروش رفته است. به نحوی غیر قانونی fireworks — که باران چشمه نور در آسمان یا فقط منفجر کردن یک انفجار با صدای بلند–انبوه هستند.

در حال حاضر مقامات کشف و ضبط هزاران پوند از آتش بازی های غیر قانونی در سراسر جنوب کالیفرنیا.

ماموران در سن برناردینو شده اند و گشت زنی در شهر در جستجوی آتش بازی های غیر قانونی. در روز سه شنبه, ژوئن 23, آنها کشف و ضبط 3,270 پوند از قاچاق مواد منفجره و دستگیری 21, مقامات گفت. (حسن نیت ارائه میدهد از سان برناردینو اداره پلیس)

Bertagna گفت: بسیاری از مردم عبور خطوط دولت به نوادا و آریزونا به انبار کردن مواد قابل احتراق. در زمان تعطیلات تعیین شده افسران را به کار عملیات را به فروشندگان. هفته گذشته سانتا آنا پلیس کشف و ضبط بیش از 1500 غیر قانونی آتش بازی در طول اجرای عملیات. به زودی پس از جرم بیشتر رکود دنبال کرد.

سان برناردینو اداره پلیس شده است استقرار تیم ها در شب برای ردیابی و توقیف غیرقانونی آتش بازی. در روز سه شنبه ماموران پلیس کشف و ضبط حدود 3,270 پوند از آتش بازی های غیر قانونی; افسران بازداشت 21 نفر و صادر 11 جریمه, مقامات گفت.

در اوایل این ماه, Los Angeles County sheriff نمایندگان در کارسون ایستگاه کشف و ضبط 12000 دلار ارزش غیر قانونی از آتش بازی و اشاره کرد 17 نفر. به طور معمول نمایندگان انجام گشت برای آتش بازی در اوایل ماه جولای اما در این سال آنها شروع به در ماه ژوئن به دلیل از اوایل شروع فعالیت نمایندگان گفت.

در ضمن متعدد آتش سوزی در دست بررسی است که ممکن است در عین حال نسبت به آتش.

در سن برناردینو کانتی در ماه ژوئن یک جرقه از آتش بازی ضربه یک درخت نخل است که پشت سر هم به شعله های آتش. شعله به یک SUV گفت: آتش سخنگوی وزارت اریک Sherwin.

در Santa Ana, پلیس, پیش بینی شب انفجار ادامه خواهد داد به خصوص در حال حاضر که سالانه به نمایش در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک لغو شده است.

"وجود دارد هیچ جایی برای آنها به" Bertagna گفت: ساکنان شهر.

آسیب خطر

آیا غیر قانونی و یا حقوقی تمام آتش بازی می تواند خطرناک باشد.

دیوید وانگ رئیس تروما و بحرانی خدمات مراقبت در نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در کلتن گفت: بخش سوختگی او را هدایت رفتار یک تعداد انگشت شماری از جدی ترین آسیب ها در هر سال از جمله بیمارانی که از دست دادن قطعات خود را از دست.

ماه گذشته یک کودک حدود 8 آمد با بسیاری از پوست منفجر کردن دست در هنگام آتش بازی او برگزاری منفجر شد.

وانگ گفت: بسیاری از افراد مجروح توسط آتش بازی کودکان هستند. بزرگسالان در حال نشان دادن آنها مواد منفجره که آن را انفجار. یک فرد برگزاری آتش بازی هراس می اندازد و آن را در جهت یک کودک است. یا هوایی اتش اراضی در یک پرسه زن.

"گاهی بزرگسالان آگاه نیست بچه ها در آتش هستند تا زمانی که آن را می شود بسیار جدی" وانگ گفت.

کودکان هستند که بیشتر در معرض آسیب های آتش بازی.

"پوست آنها را خیلی نازک تر," دکتر گفت: Andrea Dunkelman مدیر پزشکی اورنج کانتی مرکز سوختگی. ظاهر بی ضرر درخشان wands تا با بچه ها شایع است مقصر سوختگی در جوانان است.

گرافت پوست گاهی اوقات لازم است و وجود ندارد دارو به اندازه کافی قدرتمند به طور کامل با سهولت عذاب وانگ گفت.

"که توضیح داده شده است به طور مداوم به عنوان یکی از دردناک ترین چیزهایی که آنها می توانید تجربه," او گفت:.

دکتر استیون کیم رئیس اورژانس در کنار رودخانه بیمارستان جامعه در کنار رودخانه می گوید او انتظار بیشتر آتش بازی-آسیب های مربوط به این سال است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

استیون کیم رئیس اورژانس در ریورساید جامعه بیمارستان گفت: ER می بیند چند آسیب های آتش بازی در ژوئیه 4 — به جای بیشتر گرما بیماری های مربوط به نزدیک به غرق شدگی و شکستگی استخوان از سافت بال بازی.

اما او نگران است که می تواند تغییر در این سال است.

"ما شده ایم در این مستند دولت و مردم در حال گرفتن cabin fever," او گفت:. "به عنوان جوامع ما شروع به شل شدن تا بسیار کمی از مردم در حال رفتن به دنبال آتش بازی و وجود پتانسیل آنها سعی خواهد کرد برای تنظیم بیشتر ، من پیش بینی ما بالاتر بروز این سال نسبت به سال های گذشته آتش بازی مربوط به صدمات."

نارنجی شهرستان مرکز سوختگی واقع در OC جهانی مرکز پزشکی در سانتا آنا می بیند حدود 20 تا 30 نفر در طول یک نمونه ژوئیه 4 تعطیلات Dunkelman گفت. تا کنون پزشکان وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود هر گونه آتش بازی-آسیب های مربوط به او گفت: اما در این سال کارکنان یکی دیگر از عوامل در نظر بگیرید: coronavirus.

"مردم می ترسند برای آمدن به اتاق اورژانس" او گفت:, و اضافه کرد که این بیمارستان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. "من نمی خواهم مردم را به تاخیر درمان خود را زیرا آنها می ترسند از COVID. سوختگی اسکار به سرعت اگر آنها درمان نمی شود."

او همچنین شگفتی اگر همه گیر ممکن است کمک به جلوگیری از تعداد آسیب های آتش بازی. "شاید وجود خواهد داشت کمتر با مردم ماندن در خانه و نداشتن احزاب بزرگ به دلیل COVID," او گفت:.

کال آتش/Riverside County Fire سروان. فرناندو Herrera نیست این دیدگاه به اشتراک بگذارید.

"من فکر می کنم ما دیدن خیلی بیشتر در مقابل دیگر, سال," او گفت:.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن