دولت چین گدایی در سراسر جهان ستایش

با توجه به گزارش در ویسکانسین آزماسناتور راجر راث رئیس ایالتی ویسکانسین سنا به رسانه ها گفت که او تا به حال در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

با توجه به گزارش در ویسکانسین آزماسناتور راجر راث رئیس ایالتی ویسکانسین سنا به رسانه ها گفت که او تا به حال دریافت پیام های ایمیل از چینی دیپلمات درخواست او را به عموم ستایش چگونه حزب کمونیست چین (CCP) نگه داشته coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است.

راث نشان داد که او موفق به دریافت اولین ایمیل در فوریه. 26. زمانی که او متوجه پیام آمد از یک اکانت Hotmail او فکر کرد که آن را احتمالا یک شوخی بنابراین او آن را نادیده گرفته است.

در مارس 10, او دریافت ایمیل دوم با همان محتوا. در این زمان او خواسته کارکنان خود را به آن را بررسی تا مطمئن شوید که آن را واقعا آمده از CCP مقامات. معلوم می شود که دیپلمات چینی اغلب استفاده خصوصی حساب های ایمیل برای ارسال پیام در تلاش برای جلوگیری از نوار قرمز و پروتکل در تلاش برای به دست آوردن دسترسی سریع تر.

(Image: Screenshot / YouTube)

چینی دیپلمات های اغلب استفاده خصوصی حساب های ایمیل برای ارسال پیام در تلاش برای جلوگیری از نوار قرمز و پروتکل در تلاش برای به دست آوردن دسترسی سریع تر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

پس از تایید که این ایمیل در واقع از دیپلمات چینی به سناتور آنقدر خشمگین است که او آنها را فرستاده برگشت یک کلمه پاسخ: "آجیل." در آن CCP virus در حال حاضر به ویسکانسین.

بیشتر در مارس 26, سناتور راث معرفی شده بسیار جامع و محکم قطعنامه به اجازه مجلس سنا این فرصت را به تایید می کنند که CCP تا به حال عمدا گمراه جهان در مورد شیوع کروناویروس. قطعنامه آغاز می شود: "مربوط به: تصدیق کرد که حزب کمونیست چین به عمد و عمد گمراه جهان در ووهان Coronavirus و ایستاده در همبستگی با مردم چین به محکوم کردن اقدامات حزب کمونیست چین است."

قطعنامه داغدار و کامل با مته سوراخ کردن: "که ویسکانسین در سنای اذعان دارد که حزب کمونیست چین به عمد و عمد گمراه جهان سرکوب اطلاعات حیاتی در آمار و گسترش ووهان Coronavirus هر دو در داخل و خارج از کشور مجاز میلیون ها نفر از افراد به سفر خارج از استان و کشور با وجود روشن هشدارهای که این ویروس می تواند انتقال از فرد به فرد و درگیر در فعالیت های سرکوب و آزار و اذیت افراد به دنبال صادقانه بحث در مورد اطلاعات مربوط به Coronavirus که منجر به جهانی همه گیر دوست دارد که دیده نمی شده است برای نسل."

سناتور راث منتشر شد بخشی از e-mail از دیپلمات چینی تمایل او به جشن چین ، درخواست اصلی ساخته شده توسط چینی دیپلمات اظهار داشت: "چین شده است شفاف و سریع در به اشتراک گذاری اطلاعات کلیدی از ویروس با چه کسانی و جامعه بین المللی در نتیجه ایجاد یک پنجره فرصت برای کشورهای دیگر به پاسخ به موقع." (ویسکانسین آزما) در مواجهه با چنین تحریف واقعیت و نیاز به مقابله با گسترش CCP ویروس در ویسکانسین تعجبی ندارد راث با عصبانیت پاسخ داد: "آجیل."

سناتور راث قطعنامه ذکر چند دسته از نقض حقوق بشر مرتکب CCP از جمله درمان خود را از تبتیها و Uyghurs یک فرزند سیاست و همه سقط جنین ناشی از آن را به زندگی می کنند-برداشت ارگان ارز دستکاری مالکیت معنوی نقض حقوق بشر و قتل عام میدان تیان آن من.

(Image: Screenshot / YouTube)

سناتور راث قطعنامه ذکر چند دسته از نقض حقوق بشر مرتکب CCP از جمله زنده-ارگان برداشت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این قطعنامه تاکید میکند: "که ویسکانسین در سنای بدین وسیله می ایستد در همبستگی با مردم چین در محکومیت اقدامات حزب کمونیست چین در قوی ترین شرایط ممکن و اذعان دارد که میلیون ها نفر هر دو در چین و در سراسر جهان در معرض خطر ابتلا به بیماری و مرگ به دلیل سهل انگاری و اقدامات خصمانه حزب کمونیست چین." (ویسکانسین آزما)

سناتور راث تأیید تمایل خود را برای نشان دادن همبستگی با مردم به طوری که آنها می توانند آزادانه زندگی می کنند. او بر نیاز به تمایز بین حزب کمونیست چین و مردم چین و تماس به صورت عمومی خودداری از گفتار نفرت در برابر آسیایی ها. خود قطعنامه آمده است که "...مردم چین بسیار خوبی مردم و وارثان به یکی از بزرگترین تمدن های تاریخ بشر, گروگان توسط وحشیانه و ظالمانه رژیم گذشته این 70 سال است."

قطعنامه معرفی شد به سنا در 26 مارس شده است و با اشاره به ویسکانسین در سنای کمیته سازماندهی برای در نظر گرفتن. پس از گذشت آن است که آماده برای رای نهایی در مجلس سنا دولت.

ترجمه یی مینگ و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ بودجه های بیشتر برای چه کسی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب