شارژر GM تام Telesco امیدوار جوی Bosa و تمام 86 بازیکنان گزارش به اردوگاه

شارژر مدیر کل تام Telesco صحبت گسترده روز شنبه در مورد عامل تحت NFL جدید کروناویروس پروتکل های. به عنوان محبوب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 مرداد 1399

شارژر مدیر کل تام Telesco صحبت گسترده روز شنبه در مورد عامل تحت NFL جدید کروناویروس پروتکل های. به عنوان محبوب دیگر موضوع گفتگو Telesco زیادی ندارد می گویند.

"من لازم نیست که هر چیزی برای به اشتراک گذاشتن contractwise با هر چیزی" Telesco از وی خواست تا برای به روز رسانی در مورد ستاره دفاعی پایان جوی Bosa را بلندی تمدید قرارداد.

Telesco تا به حال مشابه پاسخ های خود را در سراسر زوم مصاحبه با خبرنگاران یک روز قبل از شارژر جانبازان از جمله Bosa هستند به گزارش برنامه ریزی شده خود را برای اولین coronavirus تست. Telesco به ارائه برخی از اطلاعات که پرسید اگر Bosa و یا عوامل خود را به او داده اند یک به روز رسانی در مورد گزارش و یا به اردوگاه های آموزشی.

"هیچ کس به من در مورد هر چیزی" Telesco گفت.

Bosa, یک نرم افزار کاسه لبه حمله کننده است با توجه به گسترده پرداخت افزایش ورود پنجمین و آخرین سال خود را rookie قرارداد. Bosa برنامه ریزی شده است را به $14.36 میلیون دلار برای سال 2020 فصل است.

Bosa ثبت 40 کیسه در 51 بازی های انجام شده بود و به نام به نرم افزار کاسه دو بار در طول چهار فصل در NFL. شماره 3 به طور کلی انتخاب در سال 2016 از ایالت اوهایو بود مسلما بهترین فصل فصل گذشته با 11.5 کیسه 31 QB بازدید 18 پردازد برای ضرر و زیان و 67 ترکیب پردازد.

Bosa می تواند آینده لبه حمله کننده در خط به دریافت یک فرمت به ارزش بیش از $100 میلیون. به تازگی کلیولند براونز پایان دفاعی Myles گرت امضا پنج سال 125 میلیون دلار فرمت برای بالاترین قرارداد تا کنون برای یک بازیکن دفاعی.

با حقوق و دستمزد کلاه می رود به کاهش بعدی فصل Telesco نمی بینم که به عنوان یک موضوع در مذاکرات با Bosa.

"ما (نشسته) به خوبی برای 2021 بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد" Telesco گفت. "من احساس خوبی در مورد آن. ما در موقعیت خوبی که برای بخش پایین خط. ... مانند قبل از من گفت: من امیدوار هستم ما 86 بچه ها (گزارش) 86 سالم بازیکنان. فقط امیدوار 86 برای بچه ها."

Telesco امیدوار است خود را فهرست کامل پاک شده است این آخر هفته به آمار میدان تمرین که تبدیل به یک وظیفه دلهره آور برای بسیاری از تیم ها با بسیاری از بازیکنان قرار می گیرد رزرو/COVID-19 لیست در روزهای اخیر.

برای شارژر آن بوده است تا کنون خیلی خوب است. آنها دریافت نکرده یکی مثبت coronavirus نتیجه آزمون خود rookies شد و در عمل زمینه را برای اولین بار در روز شنبه با توجه به Telesco.

به زودی بررسی برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن