در پاسادنا یکپارچه مدرسه مدیره به اتفاق آرا رای دادند روز شنبه به حرکت به جلو با سرپرست برایان مک دونالد توصیه برای شروع سال تحصیلی آنلاین با معلمان و دانش آموزان با حضور در کلاس از راه دور حداقل برای شروع.

این طرح هنوز هم برگ های باز این امکان را برای منطقه به تغییر به طور کامل در فرد مدل و یا یک سیستم ترکیبی. دومی را ببینید دوار گروه از دانش آموزان گذراندن دو روز در هفته در محوطه دانشگاه.

این تصمیم یک روز پس از محلی معلم, اتحادیه اروپا, ایالات معلمان از پاسادنا با ارسال نامه ای به مقامات منطقه و رسانه ها گفت: “90 درصد از واحد ما اعضا توافق کردند که در آن زمان به لحاظ جسمی بازگشایی مدارس” در هنگام ترم شروع می شود Aug. 17.

در این نامه تاکید کرد دانش آموزان و معلمان نیاز به احساس امنیت اگر آنها می خواستند به طور موثر در کلاس درس و به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ادامه به کوه آن را “بیش از حد مخاطره آمیز را به مخاطره می اندازد زندگی ما دانش آموزان و کارکنان با بازگشایی مدارس است.”

منطقه دیگر مدارس مانند لس آنجلس متحد و سن دیگو متحد هم گفت: آنها نه می تواند بازگشت به دانشگاه در پاییز.

هنوز هم با وجود این تصمیم به اتفاق آرا از پاسادنا متحد و برخی از اعضای هیئت مدیره تا به حال برخی از نگرانی.

عضو هیئت مدیره اسکات فلپس سوال اثربخشی آموزش آنلاین و گفت: حمایت از او “عظیم تدریس خصوصی تلاش به دلیل حاضر دشوار است.”

در همین حال عضو هیئت مدیره میشل بیلی ابراز نگرانی در مورد چگونگی این منطقه رسیدگی خواهد آن محروم یا بی خانمان دانش آموزانی که ممکن است دسترسی به تکنولوژی مورد نیاز برای شرکت در کلاس آنلاین.

که یک مشکل منطقه کارکنان است که هنوز کار از طریق به گفته رئیس منابع انسانی استیون میلر اما آنها برنامه ریزی برای دریافت تکنولوژی به دانش آموزانی که نیاز به آن, او گفت:.

علاوه بر این منطقه است که به دنبال یک راه برای ارائه مراقبت از کودکان به پدر و مادر که در طول روز کار می کنند و نمی توانند با بچه های خود را خواهد شد که مطالعه آنلاین میلر گفت. این مشکل دیگری که در آن یک راه حل است که به زودی.

بیلی بیشتر مورد سوال چگونه این منطقه که قرار بود برای مقابله با دانش آموزان است که سقوط و یا تلاش شد رفتن به این سال است.

مدیر برنامه درسی هلن هیل گفت: کارکنان آگاه بود این می تواند یک مشکل بزرگتر این سقوط با توجه به آشفته ترم بهار بیشتر دانش آموزان با تجربه به عنوان coronavirus همه گیر آورده جهان به توقف screeching. در اینجا بیش از حد هیل گفت: آنها کار بر روی یک سیستم برای شناسایی و آدرس کمبود.

عضو هیئت مدیره لری تورس اذعان کرد آن را دشوار است به برنامه ریزی برای هر دو آنلاین و یک مدل ترکیبی از یادگیری است.

“فقط به عنوان یک به طور منظم در کلاس درس معلم به اندازه کافی سخت است” تورس گفت. “اما تلاش برای انجام هر دو از این و قادر به مانور را از طریق آنها است که به درخواست بسیاری از ما رهبری اجرایی تیم ما استادان و کارکنان ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de