Baffert برگ درب باز برای اجرای دختر شوخ و جوان Gamine در کنتاکی دربی

باب Baffert در یک پیشنهاد به نفع خود ضبط-بستن ششم Kentucky Derby دارای پنج ممکن است شروع این سال است.معتبر عمو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

باب Baffert در یک پیشنهاد به نفع خود ضبط-بستن ششم Kentucky Derby دارای پنج ممکن است شروع این سال است.

معتبر عمو جانم, سزان, هزار واژه ... و پر شور کره مادیان Gamine.

درست است. آیا تعداد از Gamine کاملا رتبهدهی نشده است.

چگونه می توانم شما اخراج یک دختر شوخ و جوان که رفت همه Ruffian بر ما آخر هفته گذشته برنده های معتبر در درجه من بلوط سهام در بلمونت پارک توسط یک رکورد 18 3/4 طول های در سهام-ثبت زمان 1:32.55?

او به دست آورده 110 Beyer سرعت رقم بالاترین توسط هر 3 ساله — مرد یا زن — در این سال است.

بله درست است او صفر دربی مقدماتی امتیاز و او حتی نامزد دریافت جایزه برای مسابقه. او صاحب مایکل لوند پترسون را به سرفه 250,000 بزرگ آنهایی که برای او وارد دروازه شروع در سپتامبر. 5.

اما هنوز هم راه وجود دارد.

Drayden ون دایک سواری Gamine در سانتا آنیتا در اوایل این سال است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Benoit عکس)

می تواند او ممکن است نیاز به مقدماتی امتیاز. و به عنوان برای پول خوبی پترسن سرفه تا 1.8 میلیون دلار برای خرید پس اگر او فکر می کند او می تواند برنده شدن در امریکا معروف ترین نژاد اسب چه یکی دیگر از $250,000?

"آنها (Churchill Downs) رو 20 اسب دروازه و آنها ممکن است دریافت 20 اسب" Baffert گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی در این هفته رد کردن این نظریه که ممکن است نگه دارید Gamine خارج از مسابقه است.

در حالی که از آن شده است تقریبا به عهده گرفت Gamine است Kentucky اوکس محدود به روز قبل از دربی (حتی Baffert اذعان می کند که هدف فعلی) به خوبی وجود دارد اتاق تکان دادن.

"من فقط نفهمیدم هر چیزی. من می تواند پررنگ با او من نمی دانم چه چیزی برای انجام با او نشده است. من می خواهم به صبر کنید حدود دو هفته ببینید که چگونه آنها باد ملایم بازگشت ببینید که چگونه آنها در حال رفتن."

اگر او نیاز دربی مقدماتی ،

"من می خواهم برای دریافت پررنگ در جایی در امتداد خط و اگر من که من می خواهم به اجرا در اعتقاد مشترک (در Del Mar)," Baffert گفت.

در این سال به دلیل حواس پرت دربی, برنامه این باور مشترک در اوت. 1 ارزش 50 مقدماتی امتیاز به برنده.

Baffert اجرا شده است تنها یک دختر شوخ و جوان در دربی (عالی جلسه پنجم رسید در سال 1999) اما او نمی باید سرعت Gamine دارای.

"این دختر شوخ و جوان, او احتمالا نوع که خواهد به اجرا در دربی چرا که او به سرعت" Baffert گفت. "مانند برنده شدن رنگ (1988) که در آن آنها خارج وجود دارد و آنها خیلی سریع آنها فقط رفتن نگه دارید.

"این را باید از نوع مناسب و از او می خواهم که به انجام فوق العاده هست. من نمی خواهم به آن را انجام دهد فقط به آن را انجام دهد. اگر من احساس می کردم که او تا به حال مشروع شانس برای برنده شدن آن ... مانند آنچه که او به من نشان داد اما او تو را به یاد بگیرند که برای استراحت کمی بیشتر."

آیا او به اندازه کافی خوب به ضرب و شتم Tiz قانون, افتخار, A. P. معتبر و دیگر بالا 3-year-old کلت?

"من همیشه فکر می کردم او به عنوان خوب به عنوان من 2 سال با بچههای" Baffert گفت.

او نشان داده که توانایی از سمت راست شروع.

"ما می دانستیم که او واقعا خاص" او گفت:. "ما دیر شروع به در حال اجرا خود را در اینجا چون همه در پشت می دانستم که همه چیز در مورد او و ما نمی تواند یک مسابقه برای پر کردن برای او را برای یک ماه."

زمانی که آن را به او برنده قبل از ازدواج وزن مخصوص 6 1/4 طول روز 7 مارس در سانتا آنیتا دنبال آن است که با پیروزی گردن بیش از سخنرانی در یک Oaklawn پارک کمک هزینه در مارس 2 و سپس روشن afterburners برای سوارکار اسب دوانی شدن جانی Velazquez در بلوط.

"من او را (سرعت) او به استراحت اما طراحی یک پست (برای بلوط) به من گفت: جانی 'شما در حال رفتن به مجبور به قرار دادن او منجر,'" Baffert گفت. "او سریع است. او واقعا سریع است. اما شما نمی دانید که او که سریع است. او یکی از آن دسته از کسانی که آنهایی که خوب جایی که آنها نگاه مانند آنها در حال یورتمه رفتن, اما آنها واقعا بسیار سریع می باشد.

"او تبدیل او سست در هشتم قطب وجود دارد و او فقط در زمان خاموش. عطف به خانه من می دانستم که او در حال رفتن به برنده شدن اما من فکر کردم او در حال رفتن به برنده سه یا چهار طول. من نمی دانم که او در حال رفتن به انجام این کار است. که فقط باور نکردنی است."

باور نکردنی به اندازه کافی به او را به یک شات برای تبدیل شدن به چهارمین دختر شوخ و جوان — پس از پشیمانی واقعی خطر و برنده رنگ — برنده دربی ؟

"آن را باید ایده آل است. من باید احساس خوبی در مورد آن" Baffert گفت.

اما درب بسته?

"من هرگز نزدیک درب در هر چیزی" او گفت:.

چگونه اتصالات می شود آن را برای Baffert یکی از تنها سه مربیان — همراه با J. E. Fitzsimmons و بن جونز — به کمپین دو تاج سه گانه برندگان برای تبدیل شدن به یکی از تنها چهار مربیان به پیروزی در دربی با یک دختر شوخ و جوان?

اگر ما نمی بینیم Gamine در دربی و او اجرا می شود به خوبی در اوکس روز قبل نمی شود شگفت زده اگر ما او را در Preakness در Oct. 3.

او صاحب زندگی در مریلند است.

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن