جنون است galloping در سراسر کالیفرنیا در حتی یک سرعت سریع تر: سوزان شلی

این هفته زمانی که دولت در کالیفرنیا به نظر می رسد مانند یک صحنه از "آرسنیک و توری های قدیمی" در سال 1944 فیلم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

این هفته زمانی که دولت در کالیفرنیا به نظر می رسد مانند یک صحنه از "آرسنیک و توری های قدیمی" در سال 1944 فیلم در مورد دو شیرین خانم مسن با عجیب و غریب دستور اقطی شراب. کری گرانت نقش خود را برادرزاده. "جنون اجرا می شود در خانواده من," او توضیح می دهد که "آن را عملا گالوپ."

Galloping در خارج از دروازه در لس آنجلس شورای شهر در جلسه امروز یک پیشنهاد مالیات بر "خانه های خالی." یک نیمه پخته پیش نویس فرمان پرده برداری توسط دادستان شهرستان در روز دوشنبه می گوید: این امر افزایش "حدود $__ میلیون در سال برای 20 سال است."

که سمت راست آن خالی است. آنها هیچ ایده چه مقدار از آن را افزایش دهد. آن را هزینه میلیون ها دلار هر سال فقط به کشف کردن که مدیون آن است.

در صورت تصویب شورای شهر و تایید شده توسط رای دهندگان در ماه نوامبر, اندازه گیری را تعریف "خالی" به عنوان خالی "315 روز یا بیشتر در هر سال است." چند خانواده و "شرکت متعلق به خانواده های تک" خواص وصول می شود 6000 $در هر سال در حالی که "خالی مسکونی و مخلوط با استفاده از بسته" خواهد بود مشمول مالیات بین 5000 و 10000 $در هر سال است.

کمی دیگر از galloping جنون است ارائه جمع به شهردار اریک Garcetti بودجه پیشنهادی که ارسال خواهد یکی دیگر از $1 میلیون دلار از پول مالیات دهندگان به L. A. عدالت, صندوق یک "عمومی-خصوصی" مشارکت فراهم می کند که حقوقی رایگان نمایندگی به مهاجران مبارزه با اخراج. به عبارت دیگر مالیاتی محلی خود را به دلار در حال صرف کار قانونی به مبارزه قانونی کار بودجه خود را از مالیات فدرال دلار است.

در پاییز سال 2017, شهر L. A. داد 2 میلیون دلار به L. A. عدالت صندوق و لس آنجلس کمک 3 میلیون دلار. انسان دوستی خصوصی اضافه شده $2.9 میلیون نفر را به کل سرمایه گذاری برای دو سال مرحله آزمایشی این پروژه به $7.9 میلیون که حدود 7.4 میلیون در حال حاضر توزیع شده در کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی. این گروه پرداخت وکلای مدافع که انجام کار واقعی از نمایندگی قانونی. برخی از پرداخت هزینه برای وکیل آموزش و استخدام.

با توجه به 5 مارس گزارش شهر اداری افسر L. A. عدالت صندوق نشان داده شده است 517 نفر رو اخراج. تنها 63 موارد تکمیل شده است. یکی دیگر از 438 در انتظار ادامه به اجرای لوایح قانونی

دولت ایالات متحده نمی تبعید تنها کسی که اتفاق می افتد به در کشور بدون اسناد و مدارک. تحت قانون فدرال ایالات متحده آمریکا ممکن است اخراج افرادی که محکومیت کیفری برای چنین چیزهایی به عنوان خشونت و مواد مخدر و اسلحه گرم تخلفات قاچاق انسان و مهاجرت قاچاق.

شهر لس آنجلس مشخص شده که پول خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به دفاع از افرادی که محکوم شده اند از خشونت جنایت مگر چشم پوشی. به عنوان از آوریل 5 وجود داشته است 12 چشم پوشی.

اخراج یک دادرسی مدنی است و حق ندارد به یک بودجه عمومی دفاع در دادرسی مدنی صرف نظر از نیاز مالی. اگر یک سازمان دولتی می آید پس از یک شهروند در یک ماده مدنی که شهروند به پرداخت صورتحساب برای دفاع قانونی.

پس از آن galloping جنون برای این شهر به یکی دیگر از $1 میلیون نفر از آن مجوف-در پست-COVID بودجه برای پرداخت هزینه وکیل از افرادی که اخراج توسط دولت آمریکا برای نقض جدی قانون است.

جنون است galloping در ساکرامنتو در حتی یک سرعت سریع تر. روز سه شنبه مجلس سنا بیل 300 بود سوخته و اصلاح به یک مجوز برای یک انتخابات ویژه همزمان با Nov. 3 انتخابات. به چه دلیل ؟ قوه مقننه مواجه است 25 ژوئن آخرین مهلت برای تصویب اصلاحات قانون اساسی در زمان به آنها را در پاییز, رای, اما آن را "ویژه انتخابات" آنها قادر به حرکت مهلت ژوئیه 1.

تحت SB300 قوه مقننه خواهد با استفاده از زمان اضافی به تصویب مجلس اصلاحات قانون اساسی 4, 5, 6, 11 و 25. ACA4 خواهد کاهش سن رای دادن به 17 در مقدماتی. ACA5 خواهد لغو سرپا نگه داشتن. 209 و اجازه می دهد نژادی تنظیمات در دانشگاه دولتی پذیرش عمومی اشتغال و پیمانکاری. ACA6 خواهد بازگرداندن حق رأی به felons در پایان از زندان. ACA11 خواهد تغییر قوانین مالیات بر املاک اجازه می دهد ارشد نقل و انتقالات اما افزایش مالیات بر اموال منتقل شده بین والدین و فرزندان. ACA25 اجازه می دهد مجلس به رای قوانین جدید در اورژانس توسط پروکسی از راه دور و بدون رسیدن به حد نصاب.

همه از این در یک هفته. اقطی شراب باید در کالیفرنیا تخصص.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن