پاسادنا گزارش تنها شش جدید کروناویروس موارد شنبه

پاسادنا مقامات بهداشت شمارش تنها شش جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, ژوئن 3, و نه جدید و میر برای چهارمین روز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 خرداد 1399

پاسادنا مقامات بهداشت شمارش تنها شش جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, ژوئن 3, و نه جدید و میر برای چهارمین روز متوالی به عنوان شهر مورد و نرخ مرگ و میر همچنان آهسته است.

تعداد 943 نفر در پاسادنا آلوده شده با این ویروس هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود در حالی که 83 از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که با آن آلوده.

از شش مورد جدید گزارش روز شنبه تنها یکی تایید میکنه تواند مربوط به یکی از شهر مراقبت از سالمند, امکانات, اما مقامات بهداشت در حال بررسی و تلاش برای دیدن اگر آنها بیش از حد ممکن است مربوط به امکانات.

یکی از امکانات مورد به نظر می رسد مربوط به صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی که در آن یک عضو هیات گزارش شده آلوده در روز چهارشنبه. در مجموع 28 نفر از کارکنان و 71 ساکنان آلوده شده با این ویروس در تاسیسات هر چند در حال حاضر بسیاری از بهبود در حالی که هفت مرگ و میر نیز مرتبط شده است به مرکز.

دو تا از موارد گزارش روز شنبه درگیر افراد زیر سن قانونی کمتر از 18. این بخشی از یک روند بزرگتر از موارد در میان کودکان است که باید تا این حد رواج در هفته های اخیر. مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال بررسی و توضیح به زودی.

یکی دیگر از سه مورد گزارش شده در 18 تا 40 سال سن در حالی که یک مورد گزارش شده در 41 - تا 64 سال سن ،

وجود دارد هیچ موارد گزارش شده در میان افراد 65 ساله و مسن تر; مشترک دیگر روند با وجود این واقعیت است که گروه سنی حساب برای تقریبا نیمی از تمام موارد در پاسادنا. مورد نرخ در این جمعیتی ثابت در هفته های اخیر به عنوان شهر تکمیل حداقل یک دور تست سیستماتیک در شهرستان مراقبت از سالمند امکانات آن نیز باید بخش عمده ای از این شهر موارد است.

در لس آنجلس در روز شنبه, کشته شدن یکی دیگر از 46 ساکنان گزارش شد و countywide مرگ و میر در حال حاضر نشسته در 2,489.

مقامات بهداشت نیز تایید 1,155 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن تعداد افراد آزمایش مثبت به 58,234.

این آمار و ارقام رد و آخرین شماره از پاسادنا به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

شهرستان لغو آن coronavirus نشست خبری بود که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

اما بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر منتشر شد یک بیانیه نوشته شده است در مورد افزایش تعداد مرگ و میر.

"L. A. شهرستان دچار یک معامله بزرگ از دست دادن از COVID-19" او گفت:. "به عنوان یک جامعه ما در حال عزاداری با خانواده و دوستان است که گذشت."

نگرانی همچنان در مورد امکان جدید افزایش virus چرا که هر دو بازگشایی برخی از فروشگاه ها و رستوران ها و تجمع جمعی از معترضان که ادامه داد: برای بیش از یک هفته پس از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

"از آنجا که دوره کمون برای COVID-19 14 روز" فرر گفت: در بیانیه "اگر شما فکر می کنم شما تا به حال ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس از آنجا که شما بوده ام در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر با دیگران که همیشه با پوشیدن چهره-پوشش های, لطفا در نظر باقی مانده و دور از دیگران برای 14 روز."

بهترین حفاظت او گفت: همچنان به صورت مکرر شستن دست و دست زدن به چشم خود بینی یا دهان با دست نشسته. وزارت بهداشت همچنین توصیه مردمی حفظ حداقل 6 پا از فاصله بین خود و کسانی که بخشی از خانواده خود را.

نویسنده کارکنان دانا Littlejohn کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب