LA County رهبران را مطالعه تغییر میلیون ها دور از زندان سیستم

لس آنجلس هیئت ناظران از روز سه شنبه وارد کردن فشار به در نظر گرفتن هدایت ده ها میلیون دلار دور از شهرستان زندا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 تیر 1399

لس آنجلس هیئت ناظران از روز سه شنبه وارد کردن فشار به در نظر گرفتن هدایت ده ها میلیون دلار دور از شهرستان زندان سیستم.

سرپرستان به اتفاق آرا تصویب یک حرکت توسط سرپرست جانیس هان به دنبال یک تنظیم مجدد در راه AB 109 بودجه اختصاص داده است, تغییر سنتی آن جریان به بخش کلانتر یا مشروط. هیئت مدیره بررسی خواهد, چگونه آن را می تواند به درمان بیشتر مربوط به خدمات از جمله توانبخشی برای افراد مبتلا به مواد مخدر و الکل مشکلات و مسائل مربوط به سلامت روان.

لس آنجلس است که در مواجهه با کاهش درآمد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستان سهم از بودجه دولت به نظارت مردم خارج از زندان در اوایل از طریق دولت تجدید برنامه در حال حاضر در نظر گرفتن $66.6 میلیون آمار این سال است. اما مقامات می گویند که در نور لرزه ای فشار برای عدالت کیفری اصلاح آن ممکن است یک شانس برای تنظیم مجدد که در آن سرمایه گذاری می رود.

"ما نمی گرفته l زمان را واقعا در راه ما صرف این وجوه" هان روز سه شنبه گفت. "در حال حاضر ما حاضر است."

در سال 2011 کالیفرنیا مقننه تصویب AB 109 تلاش برای کاهش این ایالت جمعیت زندان. اما آن را با قرار دادن بار در شهرستانهای' کلانتر و مشروط ادارات به خانه زندانیان خود امکانات و همچنین نظارت منتشر سطح پایین باشند. با مسئولیت برخی از پول نقد از دولت در این سال انتظار می رود به حدود 400 میلیون دلار است.

اما همه گیر چیز تغییر کرده است. دولت و شهرستان بودجه با توجه به بزرگ مالی در بازدید از از دست فروش درآمد مالیاتی به دلیل کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به توقف گسترش COVID-19.

L. A. County Sheriff الکس بیانوبا شروع به آزاد کردن زندانیان در زندان شهرستان برای کمک به مهار گسترش ویروس. در یک ماده از ماه زندانی جمعیت رفت و از 17,000 قبل از COVID-19 به کمتر از 12 ، 000 نفر در حال حاضر.

"از آن زمان به تجدید نظر در راه شهرستان صرف AB 109 جامعه اصلاحات درآمد و فکر می کنم در مورد اینکه آیا هزینه های تفکیک هم راستا با چشم انداز آینده که ما برای شهرستان" می خواند هان حرکت که مندرج تجدید امتحان میان چند شهرستان از ادارات چگونه این شهرستان با استفاده از AB 109 بودجه.

این حرکت ممکن است شدنی این زمان در سال گذشته و قطعا زمانی که این قانون تصویب شد.

AB 109 قانون تبدیل شد در میان های مختلف به دنبال هیئت ناظران با انگیزه های سیاسی. از آن زمان به بعد این شهرستان به آرامی reimagined آن سیستم عدالت کیفری.

در سال 2015 هیئت مدیره ایجاد شده و از انحراف و هنگام ورود دوباره به منحرف کردن مردم با بیماری های روانی. چهار سال بعد در هیئت مدیره شروع به جایگزین حبس کارگروه که شامل نمایندگانی از ادارات شهرستان و جامعه است. آنها صرف نزدیک به یک سال و چکش توصیه برای یک countywide سیستم مراقبت است که می رود فراتر از فقط قفل کردن با کسی. این ایده در حال حاضر به ارائه درمان.

در ماه مارس قبل از تلفات ویروس ها و خاموش شدن گرفته بود ریشه زمانی که هیئت مدیره شنیده صدها حساب های شخصی در حمایت از "مراقبت از اول زندان گذشته" یک county طرح که به دنبال ایجاد حبس "آخرین چاره" و درمان اولویت اول است.

مقامات نقطه به مطالعات انجام شده نشان می دهد که اختلافات جدی در شهرستان incarcertation سیستم.

  • حدود 9 درصد از جمعیت سیاه است اما آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 29 درصد از مردم در شهرستان برگزار شود.
  • لاتین مردم را تا 49 درصد از جمعیت, اما آنها 52 درصد از شهرستان زندانی جمعیت.
  • سیاه, لاتین, زنان 49 درصد از جمعیت شهرستان. اما آنها را تا 75 درصد از زنان در این شهرستان برگزار شود.

"این یک زمان طولانی" گفت: سرپرست شیلا Kuehl. "راه AB 109 بودجه صرف شده در حال حاضر منعکس نمی کند هیئت مدیره اولویت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن