شیوع 67 coronavirus موارد گزارش شده در چین مردان, زندان, 3 تایید در چین زنان زندان

در اوایل ماه آوریل دولت تادیبی مقامات گفت: آنها در تلاش بودند به شکل منشاء COVID-19 عفونت است که آغاز کرده بود

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 فروردین 1399

در اوایل ماه آوریل دولت تادیبی مقامات گفت: آنها در تلاش بودند به شکل منشاء COVID-19 عفونت است که آغاز کرده بود به نظر می رسد در کالیفرنیا موسسه برای مردان, یک زندان ایالتی در چین که در آن زمان تا به حال یک زندانی و 11 پرسنل تست مثبت برای این بیماری است.

از پنج شنبه که تعداد ballooned است و به 67 مورد تأیید در زندان با 46 زندانیان و 21 کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus بزرگترین شیوع این بیماری در میان همه زندانها در کالیفرنیا با توجه به آمار ارائه شده توسط وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

همچنین پنج شنبه, CDCR مقامات تایید کرد که یک زندانی و دو نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در کالیفرنیا موسسه برای زنان نیز در چین.

مردان زندان در چین در میان اولین زندانها به گزارش یک مورد مثبت در میان کارکنان آن در مارس 21.

در ماه مارس منجر به آن اولیه عفونت CDCR مقامات شروع به ایجاد تغییرات گسترده برای جلوگیری از coronavirus از گسترش به امکانات آن از جمله ممنوعیت تمام ملاقاتها به زندان تعلیق برنامه های توانبخشی است که اغلب توسط غیر انتفاعی حمایت از گروه و نیز به تعویق افتادن آزادی مشروط جلسات.

پس از اصرار از یک ائتلاف از گروه های مدافع مانند عدالت, مشترک, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ضد تکرار جرم سال ائتلاف کالیفرنیا مدافع عمومی انجمن و لس آنجلس عمومی مدافعان مقامات زندان اعلام کرد در مارس 31, آنها انتشار حدود 3,500 زندانیان زود است.

دسته اول از بی خشونت مجرم خواهد بود منتشر شد به آزادی مشروط تا 30 روز در اوایل, در حالی که گروه بعدی منتشر خواهد شد تا به مدت 60 روز در اوایل, مقامات گفت. خشونت مجرم, مجرم جنسی و کسانی که در زمان خدمت برای خشونت نمی شد واجد شرایط برای آزادی های اولیه.

اما جمعیت حرکت در دو زندانها در چین از زمان اعلام شده حداقل است.

در مردان زندان در چین به طور کلی اهل بیت جمعیت کاهش یافته است توسط 64 نفر از تاریخ 1 آوریل به 4,226 زندانیان از 4,290 با توجه به آخرین شمارش منتشر شده توسط CDCR در روز چهارشنبه. جمعیت آنها هنوز هم باقی می ماند 17 درصد بیش از, زندان, طراحی, ظرفیت, یک واقعیت مشترک برای اکثر زندانها که در برخورد با ازدحام بیش از حد. و در زندان زنان در چین خود را زندانی جمعیت باقی مانده در 1,877 پس از اعلام یا اوایل منتشر شده است.

نورما Cumpian مدافع با ضد ائتلاف تکرار جرم سال است که زندانی در زندان زنان در چین از سال 1993 تا سال 2010 گفت که او نگران است در مورد اخبار از تایید coronavirus موارد داخل CIW و می خواهم برای دیدن بیشتر زندانیان آزاد شده از زندان است.

"این واقعا ترسناک" Cumpian گفت. "من می دانم که CDCR در تلاش است تا شفاف باشد اما آنها نیاز به آزادی بیشتر مردم است."

او به طور منظم تبادل ایمیل با دوستان شما در حال حاضر در زندانی در CIW از طریق سیستم پیام تایید توسط زندان. در میان شبکه های ارتباطی هستند از زندانیان که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر با توجه به شرایط بهداشتی و سن.

یکی از دوستان او گفت: زندانی که تست مثبت برای COVID-19 زندگی پنج سلول را از او و کل بلوک همراه شده است و این مستند پس از.

یکی دیگر از دوستان گزارش دادند که زندانیان نمی دسترسی به ماسک و آنها که متعلق به زندانیان که در معرض خطر در نظر گرفته. Cumpian گفت: اکثر زندانیان فاقد منابع یا مواد را به خود و ماسک بر خلاف بسیاری از به طور منظم در جامعه است.

دانا Simas سخنگوی CDCR گفت: زندانیان در برخی از زندان ها شده اند برای کمک به تولید قابل استفاده مجدد پارچه ماسک هایی که ارائه می شود به همه کارکنان و زندانیان در زندانها. Simas گفت: مسئولان نیز تایید اضافه کاری برای کارگران زندانی است که به گفته او, اولین, زندان, صنعت سیستم برای انجام این کار در کشور است.

Cumpian گفت: در میان شبکه های ارتباطی در زندان زنان در چین, none دریافت کرده اند کسانی که ماسک.

به عنوان روز پنج نه زندانیان در CIW تست شده برای COVID-19 و در مردان زندان در چین, 74 زندانی شده اند تست شده با 12 آزمون هنوز در انتظار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن