حدود 250 اعتراض جورج فلوید قتل در پومونا

یک مسافر را نشان می دهد او به عنوان حمایت از تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 خرداد 1399
  • یک مسافر را نشان می دهد او به عنوان حمایت از تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در تقاطع Garey Ave. و Foothill بلوار. در پومونا در شنبه 30 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • تظاهرکنندگان نگه نشانه به عنوان آنها در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در تقاطع Garey Ave. و Foothill بلوار. در پومونا در شنبه 30 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • معترضان برگزاری علائم در تقاطع Foothill بلوار. و Garey Ave. در پومونا. (عکس توسط خاویر Rojas دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • یک معترض دارای یک نشانه در تقاطع Foothill بلوار. و Garey Ave. در پومونا. (عکس توسط خاویر Rojas دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • معترضان برگزاری علائم در تقاطع Foothill بلوار. و Garey Ave. در پومونا که در آن حدود 150 نفر هستند شعار "نمی توانم نفس بکشم." (عکس توسط خاویر Rojas دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • معترضان خط Foothill بلوار در Garey Ave. در پومونا در شنبه 30 ماه مه در اعتراض به تحریک قتل جورج فلوید. (عکس توسط خاویر Rojas دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

نزدیک به 250 نفر شلوغ Foothill بلوار Garey و خیابان در پومونا در شنبه, شعار, پیام های از جمله "من نمی توانم نفس بکشم" و "نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس" در واکنش به کشته شدن جورج فلوید.

سفید افسر پلیس درک چوین فشرده زانو بر روی فلوید گردن 9 دقیقه گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" به عنوان تماشاچیان التماس چوین به سهولت. چوین متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل درجه.

علائم در پومونا تظاهرات همچنین اعلام کرد "سکوت خشونت" و "تمام زندگی مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

پومونا شهردار Tim Sandoval بود در میان معترضان.

پومونا پلیس گفت: آنها نظارت کردند.

"ما از هر کس حق اعتراض مسالمت آمیز" این گروه در توییتر نوشت.

اعتراض آغاز شد که در ساعت 2 بعد از ظهر بود که بدون خشونت به عنوان 4 p. m.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب