مغلوب ساختن پیشی جستن federalist رویکرد قرار می دهد یک نور افکن در قدرت دولتی

رکود بزرگ ایجاد یک رشد عظیم در دولت فدرال قدرت.رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت انباشته قدرت مرکزی قبل از هرگز اظ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 خرداد 1399

رکود بزرگ ایجاد یک رشد عظیم در دولت فدرال قدرت.

رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت انباشته قدرت مرکزی قبل از هرگز اظهار داشت ما در جمهوری دموکراتیک متحده است. جدید مقابله کشیده دولت فدرال قدرت بیش از "تجارت بین ایالتی" تقریبا فراتر از به رسمیت شناختن.

دیوان عالی ایالات متحده ملحق به این گسترش به خصوص پس از آن صفوف پر شد هشت FDR قرار ملاقات به دادگاه.

یکی از تصمیم گیری های خود اجازه دولت فدرال به منظور یک اوهایو کشاورز به رشد گندم در زمین خود برای آسیاب به آرد برای خانواده خود را مصرف. با این تصمیم عملا هر چیزی می تواند جاروب تحت فدرال قدرت.

رئیس جمهور تهمت می تواند داشته باشد اظهار داشت دولت فدرال حق پیشدستی آمریکا در زمان بحران بهداشتی. قوانین فدرال مجوز قرنطینه و محدودیت های سفر برای بهداشت عمومی دلایل اگر رئیس جمهور (و یا خود منصوب در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) پس منظور. رئیس جمهور قدرت در شرایط اضطراری بسیار زیاد است.

ترک این ماده به دولت اجازه می دهد تا برخی از درگیری ها از سیاست. رود آیلند فرماندار اصل مورد نیاز نیویورکی به خود قرنطینه اگر آنها می خواستند برای ورود; پس از نیویورک تهدید به شکایت او گسترش منظور همه خارج از کشور بازدید کنندگان است. این مسئله عود خواهد کرد که برخی از کشورهای بیرون آمدن از پناهگاه در محل قبل از دیگران و سفر مردم از اولی به دومی است. CDC صادر کرده است ارشاد به تمام متحده در زمانی که آن را بی خطر است برای خاتمه پناهگاه در محل سفارشات.

برخورد با سابقه را اجازه داده اند CDC به کسانی که قوانین اجباری و برای همه کشورها.

اما رئیس جمهور تهمت انتخاب کرده است و نه به دنبال FDR. سیاسی منتقدان ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده است پاسخ به این ویروس به آمریکا برای جلوگیری از خطر ساخت تصمیم گیری منفور. شاید. اما سخت تعصب آلوده بحث در کشور ما پاسخ به این ویروس. به خصوص فاحش مثال بود سخنران نانسی پلوسی گفته است که "رئیس جمهور از مردم برای تزریق Lysol به ریه های خود را." او هرگز نمی گفت که.

اگر ما در رد این نوع حزبی گمراهی و قاضی این موضوع نسبتا ممکن است آن را به رسمیت شناخته شده است که می گوید می دانم که خود را در شرایط مختلف بهتر از واشنگتن می کند: از جمله این ویروس گسترش بیمارستان' آمادگی و اقتصادی دچار آسیب اجتماعی فاصله گرفتن دولت توسط دولت.

یک اولویت برای احترام به قضاوت از دولت های ایالتی و فردی شهروندان بیش از استفاده گسترده فدرال قدرت باید تحسین در موارد نادر آن مواجه است در یک رئیس جمهور.

پس از ایالات متحده مسئول وجود دارد محدودیت در وزارت امور خارجه دولت توانایی به منظور خاموش شدن ناگهانی? متحده دستور داده اند سرپناه در محل زیر متحده "قدرت پلیس."

این عبارت دیوان عالی ایالات متحده است مورد استفاده برای توصیف تمام قدرت از یک دولت به بهبود ساکنان آن', بهداشت و درمان وضعیت اقتصادی آموزش و پرورش و حتی اخلاق (این مسئله به وجود آمد بر ضد قوانین قمار). اندکی وجود دارد اساس قانون اساسی برای محدود کردن یک دولت قدرت پلیس. قانون اساسی ایالات متحده است که در اصل یک سند است که محدودیت های فدرال و نه دولت با اقتدار.

نهم متمم محافظت از حقوق مردم دیگر از کسانی که به طور خاص اظهار داشت: در

قانون اساسی, اما آن را نمی کند, شناسایی این حقوق. دهم متمم قانون اساسی می گوید هر قدرت و نه تفویض به دولت فدرال باقی می ماند "توسط ایالات متحده بود و یا به مردم است." آن را نمی کند به ما بگویید که در آن آمده است " قدرت شروع و حقوق مردم پایان.

قانون اساسی نیاز متحده برای حفظ "امتیازات و مصونیتهای" از شهروندان ایالات متحده; اما دادگاه در سال 1873 و نگهداری از آنجایی که این امتیازات شامل نمی شود مناسب برای تمرین یک حرفه ای و یا کسب و کار. دولت نمی تواند به دور از اموال افراد بدون "دادرسی" است که نمی جلوگیری دولت از خاموش کردن یک فرد امرار معاش برای جلوگیری از سرایت این دادگاه برگزار شد به عنوان اوایل به عنوان سال 1824.

آمریکایی ها باید گارد ما آزادی بیشتر پشتکار در زمان بحران. این دادگاه نه تنها ما نگهبان. مهم ترین حمایت ما این است که برای انتخاب یک رئیس جمهور و استاندار که احترام ما آزادی.

تام کمپل است که یک استاد حقوق و اقتصاد در دانشگاه چپمن. او نوشته است در متن قانون اساسی "تفکیک قوا در عمل." او در خدمت پنج نظر در کنگره و دو سال در سنا ایالتی کالیفرنیا. او استعفا از حزب جمهوری خواه که آن را نامزد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است و در حال حاضر تشکیل یک حزب جدید در کالیفرنیا حس مشترک ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن